آکاش نتورک Akash Network | AKT

USDT

تومان

بازار جهانی

معرفی ارز
درصد تغییرات روز گذشته
قیمت جهانی USDT

اطلاعات بازار سالاریکس

قیمت خرید از ما تومان
قیمت فروش به ما تومان
قیمت به دلار USDT
تومان
خرید کنید

خرید اکاش

قبل از خرید ارز دیجیتال آکاش نتورک (Akash Network) مطالعه این راهنمای مفید را از دست ندهید. با مطالعه این مقاله اطلاعات ضروری برای تصمیم‌گیری در خصوص خرید اکاش نتورک را به دست می‌آورید. این اطلاعات همان عواملی هستند که روی سودبخش یا زیان‌بخش بودن معاملات شما تاثیر می‌گذارند. بدون شناخت یک پروژه و درواقع بدون داشتن اطلاعات معامله شما در بازار ارزهای دیجیتال محکوم به شکست خواهید بود.

با گسترش بازار ارزهای دیجیتال و پیشرفته شدن تکنولوژی حاکم بر ارزهای دیجیتال کمپانی های متفاوتی هم در  این زمینه ظهور کرده اند. هرکدام از این کمپانی پروژه ها و اهداف مختلفی را دنبال می کنند و هرکدام رمزارزهای مختص به خود را نیز دارند.

به همین دلیل پتانسیل افزایش قیمت رمز ارز اکاش نتورک زیاد است. اگر قصد خرید آنلاین آکاش  را دارید لطفا تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

 

خرید اکاش

 

akt خرید

با توجه به اهدافی که این پروژه ها دارند قیمت ارزهای دیجیتال این پروژه ها هم تغییر می کند . بسیار مهم است که برای سرمایه گذاری در مورد پروژه ها و اهداف رمزارزهای مورد نظرمان اطلاعات کاملی داشته باشیم و همانطور که می دانیم آموزش و کسب اطلاعات در بازار جز جدانشدنی از فعالیت یک سرمایه گذار باید باشد.

 به همین دلیل در صرافی ایرانی سالاریکس بخش بسیار مهمی از فعالیت خود را به آموزش اختصاص داده ایم. امیدوارم تلاش های تیم صرافی سالاریکس بتواند به کسب سود شما از بازار ارزهای دیجیتال کمک کند.

یکی پروژه های جالب در حوزه ی ارزهای دیجتال متعلق به کمپانی آکاش نتورک (Akash Network)  است. در این مقاله به بررسی ویژگی ها ، اهداف ، صرافی اکاش، قیمت آنلاین آکاش نقاط قوت و ضعف و به طور کلی تمامی عواملی که در سرمایه گذاری رمزارز اکاش و خرید و فروش اکاش  تاثیر گذار است خواهیم پرداخت.

ارز دیجیتال akt

ارز دیجیتال آکاش نتورک یک پلتفرم متن باز (اوپن سورس ) است که خدمات فضای ابری غیر متمرکز را به توسعه دهندگان قراردادهای هوشمند و دیفای ارائه می دهد.

اوپن سورس به معنی این است که کاربران به کدهای نوشته شده برای این پروژه دسترسی دارند و می توانند آنها بررسی و در خصوص آنها نظر دهند. به این معنی که آکاش نتورک به صورت شفاف عمل می کند، هیچ چیز پنهان نیست و برای کاربران خود ارزش زیادی قائل می شود. همین موضوع می تواند باعث افزایش خریداکاش  شود.

فضای ابری در واقع فضای ذخیره سازی و فضای محاسباتی مجازی بر بستر اینترنت است که برای ذخیره سازی داده ها استفاده می شود.

کمپانی های زیادی خدمات فضای ابری و محاسباتی را البته به صورت متمرکز ارائه می دهند تا کاربران بتوانند بدون داشتن سرور شخص با سرعت بالایی پروژه های خود را مانند انواع اپلیکیشن و سایت و … راه اندازی کنند که از بین آنها می توان  به خدمات وب آمازون و Google Cloud اشاره کرد.

 

معرفی آکاش نتورک

 

آکاش قیمت

با گسترش حوزه دیفای روز به روز به تعداد برنامه نویسان و پروژه های فعال در این حوزه بیشتر می شوند و آکاش نتورک خدمات ارزان و کاربردی و ارزشمندی را در خصوص فضای ابری به این توسعه دهندگان به صورت غیر متمرکز  ارائه می دهد، غیر متمرکز به این معنی که مدیریت داده و شبکه به شرکت یا افراد و دولت خاصی تعلق ندارد و توسط عموم مردم کنترل می شود. این مورد نیز می تواند از عوامل افزایش قیمت آکاش نتورک باشد و باعث ایجاد حجم خرید akt توسط کاربران شود.

همچنین آکاش نتورک یک بازار برای اشتراک گذاری فضای ابری برای کاربران فراهم کرده تا شرکت های دیگر از این طریق فضای مازاد خود را به کاربران ارائه دهند و در واقع یک اتصال برای ارائه دهندگان خدمات فضای ابری و کاربران نیازمند این خدمات بر بستر بلاکچین ایجاد کرده است.

خرید آنلاین آکاش

حوزه دیفای یکی از بخش های جذاب دنیای کریپتو است که به واسطه آن خدمات مالی غیر متمرکز ارائه می شود. خدمات مالی در دنیای امروز توسط بانک ها ارائه می شوند. بانک ها دارای سیستم ها و سرور های مشخص و مدیران و کنترل کنندگانی مشخص هستند.

 به عنوان مثال همه سرورهای بانکی در ساختمان بانک مرکزی قرار دارند و سیستم بانکی دارای مرکزیت است. کارمندان تراکنش های بانکی را انجام می دهند و می تواند به هر دلیلی تراکنش شما را متوقف کنند و به شما خدمات ندهد. به این نوع سیستم، سیستم مالی متمرکز می گویند.

 

 خدمات ابری برای پروژه های مالی و خرید اکاش نتورک

 

خرید رمز ارز akt

حوزه دیفای به واسطه فن آوری بلاکچین و امکانات آن و بر پایه قرار دادهای هوشمند، خدمات مالی غیر متمرکز را ارائه می دهد. سرور ها در دنیای بلاکچین متعلق به کشور یا کمپانی خاصی نیستند و از بهم متصل شدن سرور هایی که توسط افراد عادی تهیه می شوند و در کل جهان پراکنده شده اند قدرت می گیرد.

 این افراد هر زمان که بخواهند از شبکه جدا یا به آن افزوده می شوند. اگر سرور های یک یا چند کشور دچار مشکل شوند هیچ خللی در شبکه رخ نمی دهند و این شبکه توسط هیچ قدرتی قابل کنترل نیست! این تعریف واضح و کوتاهی از دنیای غیر متمرکز است.

 

 خدمات ابری برای پروژه های مالی

 

آکاش قیمت خرید

کشور ها دیگر نمی توانند به دلیل سیاه پوست بودن ویا ساکن کشور خاص بودن به شما خدمات ندهند یا حساب های شما را تحریم و یا مسدود کنند.

همانطور که گفتیم تراکنش ها در حوزه غیر متمرکز دیفای توسط قرار داد های هوشمند انجام می شوند. به این معنی که برای انجام تراکنش ها نیاز به حضور کارمند نیست و به عنوان مثال با کلیک کردن روی دکمه برداشت تراکنش و دارایی شما به حساب مقصد واریز می شود و تراکنش ها قابل توقف نیستند!

 وقتی سرمایه شما در دنیایی با تکنولوژی قرار دادهای هوشمند باشد، اطمینان دارید که هر زمان تصمیم به برداشت یا انتقال دارایی خود داشته باشید، سیستم تراکنش شما را بدون هیچ دخالت و کوچکترین خللی انجام می دهد.

آکاش نتورک خدمات فضای ذخیره ابری را به صورت غیر متمرکز به حوزه دیفای و قرارداد های هوشمند ارائه می دهد. آکاش نتورک پیشرو در زمینه ارائه خدمات ابری بدون مرکزیت برای پروژه های مالی بدون مرکزیت است.

خرید فروش اکاش

آکاش نتورک در سال 2018 توسط گروهی از برنامه نویسان اپن سورس و فعال در زمینه بلاکچین و فعالین حوزه بلاکچین راه اندازی شد. از بین توسعه دهندگان آکاش نتورک می توان به آدام بوئر و گرگ اسوری که موسس کمپانی  Overclock Labsاست اشاره کرد. این کمپانی در زمینه اینترنت نسل 3 و بلاکچین فعال است و متشکل از برنامه نویسان و کارشناسان فناوری قدرتمندی است.

 هدف برنامه نویسان این پروژه فقط افزایش قیمت آکاش و ایجاد دلایلی برای خرید اکاش نبوده است و بلکه هدف اصلی این افراد رفع مشکلات کاربران و ارتقا حوزه دیفای بوده است و چنین خلاقیتی در بلند مدت باعث افزایش قیمت خرید اکاش می شود. همچنین باید بدانیم ارز دیجیتال آکاش نتورک فقط یکی از محصولات این کمپانی است.

اینطور که پیداست این شبکه درواقع یک پلتفرم متن باز یا اپن سورس (Open-source) است که خود را به عنوان اولین فضای ابری محاسباتی و غیرمتمرکز معرفی کرده است. اپن سورس بودن این پروژه به این معناست که برنامه‌نویسان و کاربران شبکه به کدهای نوشته شده در این برنامه دسترسی دارند و می‌توانند برنامه را توسعه دهند.

 

تاریخچه آکاش نتورک

 

آکاش نتورک

آکاش نتورک نسل جدیدی از خدمات را به جامعه ارزهای دیجیتال ارائه کرد. هنوز مفهوم بلاک چین برای بسیاری از مردم ناشناخته بود که مفهوم دیفای (Decentralized Finance) مطرح شد و اکنون نوبت به تامین کنندگان ابری غیرمتمرکز رسیده است.

ارز دیجیتال آکاش نتورک متعلق به یک بازار ابری محاسباتی است که خدمات خود را در اختیار شرکت‌ها و پروژه‌های دیفای قرار می‌دهد. منظور از پروژه‌های دیفای، پروژه‌هایی است که بدون استفاده از افراد واسطه خدمات مالی را به شکلی کاملا غیرمتمرکز در اختیار کاربران قرار می‌دهند.

در همین راستا پروژه آکاش نتورک خود را با اصطلاح «دیکلود برای دیفای» (DeCloud for DeFi) یا (خدمات ابری بدون مرکزیت برای پروژه‌های مالی بدون مرکزیت) معرفی کرده و ادعا می‌کند که می‌تواند بازار دیفای را کامل کند.

برنامه‌نویسان روزبه‌روز بیشتر به ساخت پروژه‌های دیفای روی‌ می‌آوردند تا خدمات مالی ارزنده‌ای را در شبکه‌های بلاک چین در اختیار کاربران قرار دهند. آکاش نتورک راهکارهای ارزان‌، کاربردی، منعطف و زیرساخت‌هایی ابری را در اختیار برنامه‌نویسان قرار می‌دهد.

خرید akt

خرید فروش اکاش با نماد AKT در بازار ارزهای دیجیتال معامله می شود. قیمت اکاش به دلار در زمان ارائه شدن به صورت رسمی در صرافی های معتبر برابر با 0.5 دلار بود.

قیمت اکاش به تومان در زمان تنظیم این مقاله معادل 59.000  تومان است و قیمت اکاش امروز  به دلار معادل 1.20 است.

در ادامه بهترین سایت خرید اکاش را به شما معرفی خواهیم کرد و در مورد نکات مهم خرید ارز آکاش و فروش ارز دیجیتال akt توضیح خواهیم داد.

خرید ارز آکاش نتورک  فقط برای سرمایه گذاری انجام نمی شود. و از آکاش نتورک جهت پرداخت هزینه خدمات ابری و یرای پرداخت ها در شبکه نیزاستفاده می شود. و یکی دیگر از دلایل خرید رمز ارز akt  توسط کاربران همین موضوع است. باید بدانیم که این موضوع باعث ایجاد افزایش حجم خرید اکاش  نتورک است و تاثیر مستقیم بر رشد قیمت ارز akt  دارد.

 

ارز دیجیتال آکاش

 

خرید ارز آکاش

آکاش نتورک دارای ویژگی هایی است که آن را به نسبت دیگر رقبای خود متمایز می کند و می تواند تاثیر مستقیمی در قیمت خرید و فروش اکاش داشته باشد که در زیر به آنها اشاره خواهیم کرد.

  • آکاش نتورک با استفاده از الگوریتم ها و تکنولوژی پیشرفته خدمات قابل اعتمادی را با سرعت بالا و به صورت منعطف را در شبکه ارائه می دهد. با توجه به اینکه این خدمات بر بستر بلاکچین و به صورت رمزنگاری ارائه می شوند، از امنیت بسیار بالایی برخوردار هستند و این ویژگی می تواند به صورت مستقیم بر قیمت ارز اکاش نسبت به رقبای خود تاثیر گذار باشد.
  • آکاش نتورک منابع محاسباتی را با قیمت ارزان تری نسبت به رقبای خود به کاربران ارائه می هد که باعث کاهش هزینه های زیادی برای کاربران خواهد شد و با توجه به اینکه هزینه این خدمات با توکن آکاش پرداخت می شود، این عامل به تنهایی باعث افزایش فروش ارز اکاش به کاربران و در نتیجه باعث افزایش قیمت فروش اکاش خواهد شد.
  • به دلیل اینکه آکاش نتورک امکان همکاری بین شرکت ها و سازمان ها را فراهم می کند بسیار مورد توجه قرار می گیرد .

خرید و فروش اکاش

آکاش نتورک در کنار مزایای خود مانند تمامی پروژه های بلاکچین دارای معایبی است که ممکن است قیمت فروش اکاش را تحت تاثیر قرار دهند.

 از مهم ترین آنها می توان به چالش هایی همچون مقیاس پذیری اشاره کرد، به این معنی که با افزایش تعداد کاربران و تراکنش ها ممکن است سرعت و کارایی آن کاهش یابد و تحت تاثیر قرار بگیرد.

با توجه به تیم توسعه دهنده قدرتمند آکاش نتورک باید ببینم این مشکلات در طی زمان رفع خواهند شد یا خیر.

 

ویژگی‌های آکاش نتورک

 

خرید ارز آکاش نتورک

ارز دیجیتال آکاش همگام با صرافی  کوکوین در صرافی آنلاین سالاریکس نیز لیست شد. سالاریکس بهترین سایت خرید اکاش با ریال در ایران است .

برای خرید ارز دیجیتال akt ابتدا در صرافی ایرانی سالاریکس ثبت نام کنید و مراحل احراز هویت را انجام دهید. تیم پشتیبانی صرافی سالاریکس با سرعت بسیار بالایی احراز هویت شما را تایید می کند.

خرید اکاش از صرافی آنلاین سالاریکس با کارت های عضو شتاب امکان پذیر است. فروش اکاش به ریال در صرافی سالاریکس با سرعت بالایی انجام می شود.

بعد از ثبت نام در صرافی سالاریکس یک کیف پول آنلاین برای هر ارز دیجیتال موجود در صرافی در اختیار شما قرار می گیرد که ارز های خریداری شده در آن به صورت اتوماتیک ذخیره می شوند.

بهترین صرافی خرید akt در ایران صرافی آنلاین سالاریکس است زیرا قیمت روز اکاش در این صرافی دقیقا مطابق با بازارهای جهانی است .

شما می توانید قبل از خرید آکاش قیمت آن را در صفحه اول صرافی سالاریکس مشاهده کنید. برای انجام بهترین سرمایه گذاری در آکاش قیمت خرید آن را ابتدا با استفاده از تحلیل تکنیکال مورد بررسی قرار دهید و در بهترین قیمت ها اقدام به خرید اکاش کنید.

 

خرید آکاش نتورک در ایران

 

خرید ارز دیجیتال اکاش

این شبکه به شکلی طراحی شده است که به خوبی توانایی رقابت با همتاهای سنتی را داشته باشد. در عین حال مدیریت داده و شبکه را به کاربران واگذار می‌کند و شبکه را از حضور شرکت‌ها و واسطه‌ها بی‌نیاز می‌کند.

برای اینکه به اهمیت این شبکه پی ببرید باید بدانید که همتاهای سنتی چه خدماتی ارائه می‌کردند و آکاش سعی دارد چه تفاوتی ایجاد کند. شرکت‌های محاسباتی ابری سنتی که از آنها با نام شرکت‌های تامین کننده منابع محاسباتی یاد می‌شود قدرت محاسباتی و فضای ذخیره‌سازی را در اختیار سازمان‌ها قرار می‌دهند. این شرکت‌ها زیرمجموعه غول‌های فناوری جهان فعالیت می‌کنند و بازار محاسبات ابری را در کنترل دارند. این شرکت‌ها تا سال 2021 هفتاد درصد از سهم بازار را در اختیار داشتند. به کاربران اجازه می‌دهند اپلیکیشن‌های خود را بدون نیاز به راه‌اندازی سرور به سریع‌ترین شکل راه‌اندازی کنند.

خرید اکاش از صرافی

ارز دیجیتال آکاش نتورک AKT به شبکه‌ای تعلق دارد که مدل غیرمتمرکز همین خدمات را ارزان‌تر، سریع‌تر و کاربردی‌تر در اختیار برنامه‌نویسان می‌گذارد.

تامین کنندگان سنتی نیز می‌توانند حافظه ابری مازاد خود را در بازار آکاش نتورک به فروش برسانند و در این بازار به رقابت بپردازند. از سوی دیگر برنامه‌نویسان همواره می‌توانند تنها هزینه خدماتی که نیاز دارند را برای دوره زمانی مشخصی پرداخت می‌کنند.

 

اهمیت خرید و فروش اکاش از صرافی

 

بهترین سایت خرید اکاش

ما در صرافی ایرانی سالاریکس سعی داریم به شکلی متفاوت، اطلاعات ارزشمند و مرتبط با ارزهای دیجیتال و آموزش‌های تخصصی را در اختیار شما بگذاریم.

شما می‌توانید هم اکنون با استفاده از کارت‌های عضو سامانه شتاب ارز دیجیتال آکاش نتورک را از صرافی آنلاین سلاریکس خریداری کنید. برای خرید بیت کوین، اتریوم، تتر و دیگر ارزهای معروف بازار نگاهی به فهرست ارزهای صرافی سالاریکس بیندازید.

جدید ترین مطالب مجله

خالق بیتکوین

خالق بیتکوین

خالق بیتکوین کیست؟ آیا تا به حال نام ساتوشی ناکاموتو را به عنوان خالق رمزارز بیتکوین شنیده‌اید؟ بیتکوین اول رمزارزی بود که در جهان ساخته شد و در سال 2008 در دسترس عموم قرار گرفت. از آن سال مدت ها می گذرد اما هنوز هم کسی نمی داند که خالق بیت کوین مرد است یا […]

مشاهده
هارد فورک و سافت فورک

هارد فورک و سافت فورک

فورک ارزهای دیجیتال فورک یکی از اصطلاحات مهم در دنیای ارزهای دیجیتال است. در این مقاله به بررسی مفهوم سافت فورک و هارد فورک می پردازیم. فورک در لغت به معنی چنگال است. اما ارتباط چنگال با ارز دیجیتال چیست؟ در قدم اول باید بدانید، تغییر هر گونه اطلاعاتی در بلاکچین غیر ممکن است. بلاکچین […]

مشاهده
هش تراکنش

هش تراکنش

هش تراکنش یا TXID نام هش تراکنش یا TXID را تمامی افرادی که در بازار کریپتو فعال هستند حتما شنیده‌اند. برای افرادی که نقل و انتقال ارزهای دیجیتال را انجام می‌دهند، دانستن اینکه هش تراکنش یا TXID چیست بسیار ضروری است. در این مقاله از صرافی سالاریکس معنی TXID را به ساده ترین شکل برای […]

مشاهده
ایردراپ ارزهای دیجیتال

ایردراپ ارزهای دیجیتال

ایردراپ ارزهای دیجیتال ایردراپ ارزهای دیجیتال به معنی هدیه رمزارز از طرف پدیدآورندگان آن رمزارز است. در این مقاله از صرافی سالاریکس در این مورد و نحوه دریافت ایردراپ توضیح خواهیم داد. همانطور که می‌دانید ارزهای دیجیتال نوعی دارایی دیجیتال هستند. پس طبیعی است که قابل معامله هستند. اما جالب است بدانید که به دست آوردن […]

مشاهده
پشتیبانی آنلاین سوالی دارید؟
پشتیبانی آنلاین

تماس از ساعت ۸:۰۰ تا ۲۰:۰۰

پشتیبانی آنلاین تماس تلفنی