بایننس کوین Binance Coin | BNB

USDT

تومان

بازار جهانی

معرفی ارز
درصد تغییرات روز گذشته
قیمت جهانی USDT

اطلاعات بازار سالاریکس

قیمت خرید از ما تومان
قیمت فروش به ما تومان
قیمت به دلار USDT
تومان
خرید کنید

خرید بی ان بی

قبل از خرید بی ان بی (Binance Coin) مطالعه این راهنما را از دست ندهید. در این راهنما اطلاعات ارزشمندی را با شما در میان می‌گذاریم که به تصمیم‌گیری بهتر در خصوص سرمایه‌گذاری روی ارز دیجیتال BNB (نماد ارز دیجیتال بایننس کوین) به شما کمک می‌کند. به یاد داشته باشید که تفاوت اصلی یک سرمایه گذاری سودبخش و یا زیان‌بار در میزان اطلاعات معامله‌گر است. بدون شناخت کافی از پروژه‌های رمزارزها معامله شما نتیجه موردنظر را در پی نخواهد داشت.

خرید بایننس کوین

هر شخصی که در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت می کند یا به این بازار علاقمند است، حداقل یک بار نام بایننس را میشنود. بسیاری از افراد، با شنیدن نام بایننس، یاد صرافی ارزهای دیجیتال بایننس می افتند. کمی جلوتر، راجع به دلیل این موضوع هم صحبت خواهیم کرد؛ اما حال، نوبت بررسی ارز بایننس (BNB) و چگونگی خرید بی ان بی است.

در واقع بایننس بستری برای انتقال ، مبادله ، خرید ، فروش و بستری برای سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال با روش های متنوعی فراهم کرده است.

ما با سه مفهوم صرافی بایننس، بایننس کوین یا ارز دیجیتال بی ان بی و شبکه بایننس اسمارت (بلاکچین) چین روبرو هستیم.

در ابتدا، اجازه دهید کمی در مورداین مفاهیم توضیح دهیم.

 

ارز دیجیتال بی ان بی و خریدbnb

 

خرید بی ان بی اسمارت چین

ارز دیجیتال بایننس کوین، ارزدیجیتال بومی متعلق به بستر بایننس شمرده می شود که امروزه، به یکی از پرطرفدارترین ارزهای دنیای دیجیتال در دنیا تبدیل شده است.

ارز دیجیتال بی ان بی در ابتدا، تنها به منظور تخفیفی کوچک در کارمزدهای معاملات انجام شده در صرافی بایننس ساخته شد؛ اما پس از گذشت چند ماه، کاربردهای آن گسترش پیدا کرد و جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داد. هم اکنون، علاوه بر این که ارز دیجیتال بایننس کوین متعلق به صرافی و بستر بایننس به حساب می آید، به عنوان راهی برای دست یافتن به انواع خدمات و سرمایه گذاری ها محسوب می شود.

به عنوان مثال برای انجام یک تراکنش در شبکه بایننس، باید ارز دیجیتال بی ان بی را جهت کارمزد پرداخت کنید.

 

خرید ارز دیجیتال بایننس کوین و خرید بی ان بی

 

یااگر بخواهید در عرضه اولیه ارزهایی که قرار است در صرافی بایننس لیست شوند، شرکت کنید باید ارز دیجیتال بی ان بی را سپرده گذاری کنید.

همچنین در ازای استیک کردن و یا سپرده کردن ارز دیجیتال bnb  می تواند به صورت ماهیانه سود دریافت کنید.

موارد ذکر شده تنها دلایل اندکی برای خرید ارز بایننس هستند که باعث ایجاد حجم خرید و افزایش قیمت بی ان بی می شوند

ما در این مقاله، قصد داریم به طور مفصل راجع به خرید بایننس کوین، تحلیل بایننس کوین، بررسی نمودار بایننس کوین، قیمت بی ان بی، خرید ارز بایننس، تبدیل bnb به تومان، فروش و قیمت رمز ارز بایننس کوین، چگونگی خرید ارز bnb و مسائلی از این دست صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

فروش بایننس کوین

بایننس کوین چیست و خرید بی ان بی چگونه است؟

بایننس کوین، ارز دیجیتال بومی و مختص مجموعه بایننس است که نام تجاری آن، به اختصار  bnb است و به همین نام هم در بازار معامله می شود. صرافی بایننس در بازار ارزهای دیجیتال در جایگاه برترین و بزرگ ترین صرافی ارزهای دیجیتال قرار دارد.

این موضوع را می توانیم از تعداد تراکنش های آن در هر ثانیه متوجه شویم. عدد 1.4 میلیون تراکنش در هر ثانیه، نشان اعتبار و عملکرد قوی این صرافی خواهد است.

 

بایننس کوین چیست و خرید بی ان بی چگونه است؟

 

به طور کلی، در آغاز فعالیت هر صرافی، مدیران آن جهت پیشبرد اهداف خود، از دارایی هایشان به منظور ارائه تخفیف در کارمزدهای معاملات یا تسهیل در روند پردازش تراکنش‌ ها استفاده می کنند. این امر، منجر به جذب کاربران زیادی شده و رشد آنها کمک خواهد کرد.

Bnb که دارایی صرافی بایننس به حساب می آید، نیز خارج از این قائده نبوده و در ابتدا، به منظور تخفیف در کارمزدها یا اهداف این چنینی مورد استفاده قرار می گرفته است.ارز دیجیتال bnb، باعث شد کاربران این صرافی، از هزینه های معاملاتی خود در پلتفرم بکاهند و سرمایه شان را بیشتر کنند. همین موضوع، منجر به پرطرفدارتر شدن ارز دیجیتال بایننس bnb و صرافی بایننس شد.

تحلیل تکنیکال بایننس کوین

در مورد صرافی بایننس به طور کلی یک بستر برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال به روش های مختلف است. صرافی بایننس طیف گسترده ای از امکانات را برای سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال ارائه می دهد

ارز دیجیتال بایننس کوین متعلق به شبکه هوشمند بایننس (Binance Smart Chain) است. این ارز و این شبکه از سوی صرافی شناخته شده بایننس معرفی و منتشر شد. پیش از بررسی این ارز باید با صرافی بایننس آشنا شوید.
این صرافی در سال 2017 توسط چانگ پنگ ژائو (Changpeng Zhao) و یی هه (Yi He) در چین تاسیس و پس از 180 روز به بزرگ‌ترین صرافی جهان تبدیل شد. صرافی بایننس از آگوست سال 2022 با 76 میلیارد دلار معامله در روز از نظر حجم معاملات بزرگ‌ترین صرافی جهان است و بیش از 128 میلیون کاربر از سراسر جهان از خدمات این صرافی استفاده می‌کنند.

مدیران صرافی بایننس

آقای چانگ پنگ ژائو یک برنامه‌نویس چینی-کانادایی تبار و مدیرعامل صرافی بایننس است. او به عنوان یک کارآفرین موفق رئیس تیم توسعه و تحقیق مجله بلومبرگ نیز بوده است. او همچنین موسس شرکت فناوری اطلاعات Fusion Systems است که 20 سال سابقه ارائه خدمات IT را در کارنامه خود دارد. علاوه بر این او رئیس بخش فناوری شرکت Blockchain.com نیز است که از سال 2011 خدمات مالی مرتبط با ارز دیجیتال را در اختیار موسسات و افراد قرار می‌دهد.

خانم یی هه (Yi He) مدیر ارشد بازاریابی بایننس است که پیش از همکاری در این پروژه، در سال 2014 اولین صرافی بزرگ چین را به نام OKCoin تاسیس کرد. او اکنون مدیر بایننس لبز (Binance Labs) یکی از زیرشاخه‌های این صرافی است. بایننس لبز در واقع یک شرکت سرمایه‌گذار خطرپذیر است که  زیر نظر صرافی بایننس روی پروژه‌های جدیدی که با استفاده از بلاک چین راه‌اندازی می‌شوند سرمایه‌گذاری می‌کند. شنیدن نام بایننس به عنوان سرمایه‌گذار در یک پروژه ارز دیجیتال، بر اعتبار آن پروژه می‌افزاید. اگر بخواهید در پیش فروش توکن های صرافی بایننس شرکت کنید باید رمز ارز بی ان بی را بخرید و در صرافی بایننس سپرده گذاری کنید و این عامل باعث افزایش حجم خرید برای این رمز ارز و در نتیجه رشد آن می شود.

خریدbnb

ارز دیجیتال BNB به عنوان ارز بومی صرافی بایننس در سال 2017 و همزمان با تاسیس صرافی بایننس راه‌اندازی شد. بایننس کوین به عنوان ارز بومی صرافی بایننس برای پرداخت کارمزدهای خرید و فروش ارزهای دیجیتال استفاده می‌شود. به کاربرانی که از این ارز برای پرداخت کارمزد معاملات استفاده کنند، تخفیف می دهند. برخلاف دیگر ارزهای دیجیتال که برای تصاحب بازار در رقابت هستند، بایننس کوین تنها با هدف ارائه خدمات بهتر در صرافی بایننس ایجاد می شود. کاربران با استفاده از این ارز می‌توانند از خدمات متنوع صرافی استفاده یا آن را در برابر دیگر ارزهای دیجیتال معامله کنند.

صرافی بایننس برای حفظ و ثابت نگه‌داشتن ارزش ارز دیجیتال بایننس کوین، رمزارزهایی که به عنوان کارمزد پرداخت میئشوند را از چرخه خارج و یا در اصطلاح می سوزاند. این عمل به عنوان مکانیزمی برای جلوگیری از تورم در بسیاری از ارزهای دیجیتال به کار میرود. این صرافی از سال 2017 تا کنون چیزی در حدود 38 میلیون ارز دیجیتال BNB را میسوزاند.

خرید و فروش بایننس کوین

ارز دیجیتال بایننس کوین، در آغاز دارای بلاکچین اختصاصی نبوده و بر روی شبکه ارز دیجیتال اتریوم، و بر اساس استاندارد

 ERC_20ساخته شد. با گذشت زمان و درخواست های مکرر کاربران، ارز دیجیتال بی ان بی بلاکچین اختصاصی خود را راه اندازی کرد و امروزه رقیبی برای ارز دیجیتال اتریوم می باشد. البته شبکه قدیمی هنوز فعال است و با نماد شبکه BEP2  در حال فعالیت است. شبکه جدید که بایننس اسمارت چین نام دارد و با تکنولوژی جدید تر و قدرت مند تری ساخت میشود، با نماد BET20 معرفی می شود.

تحلیل بایننس کوین

لازم به ذکر است؛ ارز دیجیتال بایننس هم همانند دیگر ارزهای نسل اول و دوم، دارای محدودیت های مخصوص به خود می باشد برای مثال، حداکثر میزان واحد (عرضه) bnb، 200 میلیون کوین در می باشد و بی ان بی هایی که به عنوان کارمزد شبکه پرداخت می شود سوخت می شوند و برای همیشه از تعداد کل کم می شوند که این کار باعث کاهش تعداد ارزهای بی ان بی و افزایش قیمت ارز دیجیتال بایننس کوین می شود.

 ارز دیجیتال بی ان بی جایگاه چهارم ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است.

 

مسیر پیشرفت رمز ارز بایننس کوین

 

به ترتیب، بیت کوین، اتریوم و تتر، در رتبه های اول، دوم و سوم قرار گرفته اند.

نکته شایان ذکر، این است که با وجود تحولاتی که در روند خرید و فروش بایننس کوین ایجاد شد، این ارز همچنان ماهیت خود را حفظ و برای ارائه تخفیفات در صرافی بایننس مورد استفاده قرار می گیرد. یعنی، با خرید بی ان بی  ونگهداری آن می توانید به راحتی آن در کارمزد تراکنش های بایننس تخفیف بگیرید و از آن برای أنواع سرمایه گذاری در پروژه های بستر اسمارت چین و بایننس اسمارت چین سرمایه استفاده کنید.

قیمت بی ان بی اسمارت چین

شاید وقتی نام بایننس اسمارت چین بشنوید، برایتان سوال باشد دقیقا داستان این شبکه چیست؟

 حال قصد داریم، شما را به پاسخ این سوال برسانیم و در رابطه با قیمت بی ان بی اسمارت چین صحبت کنیم. بایننس، خود به تنهایی یک صرافی است که نیاز به توسعه دارد. یعنی، زمانی که یک صرافی، اقدام به ساخت ارز دیجیتال مخصوص به خود یا ایجاد بلاک چین مختص خود کند، می توانیم مدعی شویم که آن صرافی پیشرفت کرده است.

 

بایننس اسمارت چین چیست؟

 

بایننس اسمارت چین، اولین بلاک چینی است که توسط صرافی بایننس، توسعه یافت. صرافی بایننس، با توسعه این بلاک چین، موفق به ایجاد قراردادهای هوشمندی شد که قبل از بایننس اسمارت چین، قادر به انجام آن ها نبود.

با تعامل و همکاری  bsc(بایننس اسمارت چین) و  bnb(بایننس کوین)، ظرفیت تعداد تراکنش ها در هر ثانیه بالا می رود و کاربران این صرافی، با خرید بی ان بی اسمارت چین، می توانند از بهترین و به روزترین خدمات هر دو شبکه بهره ببرند. علاوه بر تمام این ها، با راه اندازی شدن ماشین شبکه مجازی اتریوم(ارز اتر)، توسط بایننس اسمارت چین، کاربران این بلاک چین قابلیت استفاده از خدمات شبکه اتریوم را نیز خواهند داشت.

فروش بی ان بی

تفاوت بایننس کوین و بیت کوین در چیست؟

همان طور که متوجه شدید، بیت کوین، در جایگاه اول ارزهای دیجیتال قرار گرفت و لیدر بازار ارزهای دیجیتال است. شاید برایتان جالب باشد که بدانید ارز دیجیتال بایننس چقدر می تواند ارزشمند و قابل رقابت با ارز دیجیتال بیتکوین باشد؟ یک مقایسه کوچک خالی از لطف نیست و می تواند شما را در تصمیم گیری برای خرید بی ان بی آگاه تر کند.

 

تفاوت بایننس کوین و بیت کوین در چیست؟

 

خرید ارز بایننس اسمارت چین

یکی از عمده ترین تفاوت ها بین هر دو ارز دیجیتال، صرافی فروش این دو ارزدیجیتال است. برای مثال، فروش بایننس کوین، در صرافی بایننس صورت می گیرد؛ اما بیتکوین دارای صرافی اختصاصی نیست و در همه صرافی ها به فروش می رسد. این عامل می تواند یک نکته مثبت برای ارز دیجیتال بی ان بی و شاید هم یک نکته منفی باشد!

 

صرافی های فروش ارز دیجیتال بایننس و بیتکوین

 

بله درست است، این ویژگی ممکن است یک نکته منفی برای بی ان بی محسوب شود، به نظر کارشناسان تا زمانی که صرافی بایننس بدون مشکل به مسیر خود ادامه دهد یک امتیاز مثبت برای ارز دیجیتال بایننس محسوب می شود. اما امان از روزی که دچار کوچک ترین مشکلی شود … ارز دیجیتال بی ان بی هم تابع صرافی خود دچار آسیب می شود.

 امروزه تقریبا در همه جای دنیا و با هر پلتفرمی، می توان بیت کوین را معامله کرد. از مهم ترین دلایل این اتفاق، تغییرناپذیر بودن این رمز ارز در دنیای کریپتو است. اما این داستان در رابطه با ارز دیجیتال بایننس کوین کمی متفاوت خواهد بود. ارز دیجیتال بی ان بی، نسبت به عوامل خارجی انعطاف داشته و تغییر خاصی نمی کند. ولی نسبت به تغییرات داخلی صرافی بایننس، بسیار تاثیر پذیر بوده و از ثبات نسبی برخوردار نیست.

قیمت بی ان بی

از دیگر دلایلی که یک ارز معروف تر از دیگری می شود، مدت زمانی است که به بازار و مردم معرفی میشود. برای مثال، بایننس کوین، ارزی تازه نفس تر از بیت کوین است؛ چرا که رمز ارز بایننس کوین در سال 2017 راه اندازی و معرفی شد؛ اما رونمایی بیت کوین، اولین بار در سال 2009 اتفاق افتاد.

 

عمر رمز ارزها

 

قیمت bnb

اهداف بلاک چین و خرید بی ان بی

از سری اهدافی که بلاک چین شبکه بایننس راه اندازی شد، موارد زیر قابل ذکر است:

  1. استفاده دیگر رمزارز ها از بلاکچین بایننس

همانطور که می دانیم ارزهای دیجیتال می توانند از دیگر بلاکچین ها استفاده کرده و در اصطلاح بر بستر آنها سوار شوند.

بلاکچین بایننس توسط پروژه های بسیاری مورد استفاده قرار میگیرد و به رشد و توسعه دنیای کریپتو کمک زیادی میکند و می تواند باعث ارتقا دیگر پروژه ها شود.

  1. افزایش سرعت تراکنش های بی ان بی

 با راه اندازی بلاک چین بایننس، سرعت معامله و تایید تراکنش ها بالا رفت و از همین رو، کاربران در مدت زمانی کوتاه تری تراکنش های خود را انجام می دهند.

  1. پایین آوردن هزینه ها

 کاربرانی که از بلاکچین اتریوم و دیگر بلاکچین ها استفاده می کنند همیشه از بالا بودن کارمزد ها جهت انجام تراکنش و انتقال ارزها شکایت دارند. بایننس با راه اندازی یک بلاکچین منحصر به فرد کارمزد انتقال و انجام تراکنش ها را بسیار کاهش داد. قدم بزرگی در تحول تراکنش ها در دنیای کریپتو ایجاد کرد.

خرید ارز بایننس

تا به این جا متوجه شدیم که برای معاملاتی که در صرافی ها انجام می شود، نیاز به پرداخت کارمزد است. به طبع، هیچ کس دوست ندارد سرمایه ای که به دست می آورد را خرج کارمزدها کند؛ اما چه راهی برای کاهش این کارمزد ها وجود دارد؟  دقیقا در همین نقطه است که اهمیت ارز بایننس کوین مشخص می شود.

با خرید  bnb و نگهداری آن در کیف پول خود، بعد از هر تراکنش در شبکه اسمارت چین، به طور خودکار، از ارز دی جیتال بی ان بی برای پرداخت کارمزد استفاده می شود. می توانید از 50 درصد تخفیف ویژه (البته در سال اول) در کارمزد ها بهرمند شوید.

 مفید بودن این موضوع را کسانی که از کارمزدهای چند صد دلاری خسته شده اند، به خوبی درک می کنند.

قیمتbnb

کمی پیش، متوجه شدیم که صرافی بایینس، بلاک چین مختص خود را نیز به وجود آورد. حال، می خواهیم بدانیم، این بلاک چین چه عملکردی دارد؟

نکته جالب توجه ای که در این بلاک چین وجود دارد، قابلیت تغییر و کنترل بعضی برنامه ها، توسط کاربران است. یعنی، شما می توانید با استفاده از full node یا API، بعضی داده های شبکه بایننس را مشاهده کنید. با به کار گیری آن ها، برنامه هایی را توسعه دهید که در حوزه Binance Chain و Binance DEX، کمک زیادی به کاربران خواهد کرد. در ضمن، فراموش نکنید که ارسال و دریافت ارز bnb و همچنین خریدbnb، تنها با استفاده از این بلاک چین امکان پذیر خواهد بود.

 

بررسی عملکرد بلاک چین بایننس

 

این تخفیفات، در سال دوم به طور کامل از بین نمی رود؛ بلکه نصف می شود. یعنی از 50% به 25% می رسد. در سال سوم به 12.5 درصد و در سال چهارم به 6.25درصد  کاهش پیدا می کند. در نهایت، در سال پنجم فعالیت، این تخفیف به طور کامل از بین می رود.

اگر هم مایل نیستید سکه های bnb  شما  به این صورت خرج شود، می توانید این ویژگی را غیر فعال کنید.

قیمت بایننس کوین

قبل از وارد شدن به این بحث، بهتر است یک موضوعی را شفاف سازی کنیم. آیا شما فرق بین صرافی متمرکز با صرافی نامتمرکز را می دانید؟

در صرافی های متمرکز، ارزهای دیجیتال قبل از لیست شدن بررسی و اعتبار سنجی می شوند. در صورت ارزشمند بودن، صرافی اقدام به فروش آنها می کند. یعنی امکان لیست شدن و فروش پروژه های اسکم و کلاهبرادی در صرافی های معتبر بسیار  کم است. به علاوه کاربران در صرافی های متمرکز باید ابتدا ثبت نام و احراز هویت کرده و مشخصات خود را ثبت کنند. به عنوان مثال صرافی آنلاین سالاریکس یک صرافی متمرکز است.

 

بررسی و چگونگی عملکرد بایننس DEX

 

در مقابل در صرافی های نامتمرکز ( DEX ) خریدار به صورت مستقیم در مقابل فروشنده قرار می گیرد. اعتبار ارزهای دیجیتال برای فروش بررسی نمی شوند. کاربران نیاز به ثبت نام ندارند و هویت خریدار و فروشنده مخفی باقی می ماند. درست است که امکان فروش ارزهای دیجیتال کلاه برداری در صرافی های غیر متمرکز بالا است اما این صرافی ها دارای طرفداران زیادی هستند و کاربردهای خاص خود را دارند.

صرافی بایننس، در ابتدا فقط به صورت متمرکز کار می کرد؛ اما هنگامی که دید بیشتر مردم جذب بسترهای غیر متمرکز می شوند، تصمیم گرفت صرافی نامتمکز ( DEX ) خود را نیز راه اندازی کند. در صرافی غیر متمرکز بایننس، معامله گران می توانند بدون واسطه، به معاملات خود بپردازند. همان طور که امروزه مشاهده می شود، صرافی های غیر متمرکز رشد بسیار خوبی کرده اند.

تبدیل بی ان بی به تومان

قیمت روز ارز دیجیتال بی ان بی در تاریخ تنظیم این مقاله معادل 237 دلار و قیمت بی ان بی به تومان معادل 11.800.000 تومان است.

 بالاترین قیمت بی ان بی در سال معادل 689 دلار در سال 2021 بود. به دلیل اینکه ارز دیجیتال بایننس متعلق به قدرتمند ترین صرافی جهان است. کارشناسان معتقدند که قیمت بی ان بی در سال های آینده پتانسیل رشد بسیاری خواهد داشت. قبل از خرید ارز دیجیتال بایننس از تحلیل تکنیکال بی ان بی غافل نشوید.

 

قیمت ارز دیجیتال بایننس

 

نمودار بایننس کوین

همان طور که متوجه شدید، یکی از مهم ترین نکات برای خرید بی ان بی، وجود صرافی درست و مطمئن است. صرافی آنلاین سالاریکس، از بهترین و به روز ترین صرافی های ارز دیجیتال به حساب می آید.

 سایت این صرافی، به گونه ای طراحی شد که قیمت ها در آن به صورت ثانیه ای آپدیت می شود. ارز دیجیتال بی ان بی در صرافی آنلاین سالاریکس مطابق قیمت جهانی و با کارت های عضو شتاب به راحتی قابل خرید است. از همین رو، بهترین بستر برای خرید یا فروش بی ان بی یا دیگر ارزها و همچنین، اطلاع از تبدیل بی ان بی به تومان به حساب می آید.

 

خرید ارز بی ان بی

 

همچنین، با وجود سابقه چندین ساله ای که در این زمینه دارد، از بهترین گزینه ها برای کسانی خواهد بود که به تازگی به دنیای ارز دیجیتال آمدند و به دنبال یک صرافی خوب جهت سرمایه گذاری هستند. جهت اطلاعات بیشتر، به سایت این مجموعه نگاهی بیندازید.

ما در صرافی ارزدیجیتال سالاریکس سعی داریم مفاهیم پیچیده بازار رمزارز را به ساده‌ترین شکل ممکن بیان کنیم تا صرف‌نظر از میزان تجربه، بتوانید بهتر از هر زمان دیگری این بازار را درک کنید.

شما هم اکنون می‌توانید با استفاده از کارت‌های عضو سامانه شتاب ارز دیجیتال بایننس کوین را از صرافی آنلاین سالاریکس خریداری کنید. ارزهای دیجیتال دیگری مانند بیت کوین، اتریوم و تتر نیز در فهرست ارزهای صرافی سالاریکس موجود هستند.

جدید ترین مطالب مجله

خالق بیتکوین

خالق بیتکوین

خالق بیتکوین کیست؟ آیا تا به حال نام ساتوشی ناکاموتو را به عنوان خالق رمزارز بیتکوین شنیده‌اید؟ بیتکوین اول رمزارزی بود که در جهان ساخته شد و در سال 2008 در دسترس عموم قرار گرفت. از آن سال مدت ها می گذرد اما هنوز هم کسی نمی داند که خالق بیت کوین مرد است یا […]

مشاهده
هارد فورک و سافت فورک

هارد فورک و سافت فورک

فورک ارزهای دیجیتال فورک یکی از اصطلاحات مهم در دنیای ارزهای دیجیتال است. در این مقاله به بررسی مفهوم سافت فورک و هارد فورک می پردازیم. فورک در لغت به معنی چنگال است. اما ارتباط چنگال با ارز دیجیتال چیست؟ در قدم اول باید بدانید، تغییر هر گونه اطلاعاتی در بلاکچین غیر ممکن است. بلاکچین […]

مشاهده
هش تراکنش

هش تراکنش

هش تراکنش یا TXID نام هش تراکنش یا TXID را تمامی افرادی که در بازار کریپتو فعال هستند حتما شنیده‌اند. برای افرادی که نقل و انتقال ارزهای دیجیتال را انجام می‌دهند، دانستن اینکه هش تراکنش یا TXID چیست بسیار ضروری است. در این مقاله از صرافی سالاریکس معنی TXID را به ساده ترین شکل برای […]

مشاهده
ایردراپ ارزهای دیجیتال

ایردراپ ارزهای دیجیتال

ایردراپ ارزهای دیجیتال ایردراپ ارزهای دیجیتال به معنی هدیه رمزارز از طرف پدیدآورندگان آن رمزارز است. در این مقاله از صرافی سالاریکس در این مورد و نحوه دریافت ایردراپ توضیح خواهیم داد. همانطور که می‌دانید ارزهای دیجیتال نوعی دارایی دیجیتال هستند. پس طبیعی است که قابل معامله هستند. اما جالب است بدانید که به دست آوردن […]

مشاهده
پشتیبانی آنلاین سوالی دارید؟
پشتیبانی آنلاین

تماس از ساعت ۸:۰۰ تا ۲۰:۰۰

پشتیبانی آنلاین تماس تلفنی