اتریوم ethereum | ETH

USDT

تومان

بازار جهانی

معرفی ارز
درصد تغییرات روز گذشته
قیمت جهانی USDT

اطلاعات بازار سالاریکس

قیمت خرید از ما تومان
قیمت فروش به ما تومان
قیمت به دلار USDT
تومان
خرید کنید

قیمت اتریوم

قیمت اتریوم به تومان

بعد از بیت‌کوین، اتریوم محبوب ترین ارز دیجیتال بازار است و افراد زیادی را مجذوب خود کرده است. در این مقاله با قیمت اتریوم و خود اتریوم بیشتر آشنا خواهیم شد.

اتریوم، نسل جدیدی از بلاک چین‌ها به حساب می‌آید، که با رفع مشکلات شبکه بیت‌کوین و اضافه کردن قابلیت توسعه پروژه‌های مالی غیر متمرکز به شبکه ارز دیجیتال، توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است.

به همین دلیل افراد زیادی خرید اتریوم را انجام می‌دهند. اگر شما هم می‌خواهید، با این ارز محبوب آشنا شوید و فعالیت خود را آغاز کنید، با ما همراه باشید.

اتریوم، همانند دیگر ارزهای دیجیتال، تنها یک واسطه برای مبادله نیست. بلکه یک شبکه محاسباتی غیر متمرکز به حساب می‌آید که با بهره گیری از تکنولوژی، قدم‌های بلندی در راستای بهبود وضعیت بازار ارزهای دیجیتال برداشته است.

در ادامه، به بررسی موضوعاتی مانند: خرید اتریوم، فروش اتریوم، قیمت فروش اتریوم، صرافی خرید اتریوم، قیمت اتریوم به تومان، قیمت اتریوم به دلار، قیمت روز اتریوم، ابزار تحلیل تکنیکال اتریوم، قیمت آنلاین اتریوم، نحوه خرید ارز اتریوم و مواردی از این دست اشاره خواهیم کرد.

یکی از قابلیت های بسیار خوب سایت ما این است که در این صفحه میتوانید قیمت اتریوم به تومان و قیمت اتریوم به دلار را به طور همزمان و لحظه ای مشاهده کنید.

 

ارز دیجیتال اتریوم

 

خرید اتریوم

شاید در ابتدا برایتان سوال باشد که ماهیت اتریوم چیست؟ در جواب باید بگوییم که اتریوم (ETH)، در واقع یک ارز دیجیتال و شبکه‌ای غیر متمرکز است که سه هدف اصلی را از روز اول رونمایی دنبال می‌کند:

 1. اضافه کردن پول دیجیتال غیر متمرکز به کیف پول شما
 2. تسهیل در پرداخت‌های جهانی
 3. ساخت و اجرای برنامه‌‌هایی کاربردی و همچنین غیر متمرکز

شاید با تکرار کلمه “غیر متمرکز” در توضیحات، برایتان سوال باشد که منظور از آن چیست؟ غیر متمرکز، در واقع به سیستم، ارز، برنامه یا هر چیز دیگری می گویند که وابسته به دولت، ارگان یا شخص خاصی نباشد و افراد عادی هم بتوانند به سادگی از آن استفاده یا آن را کنترل کنند.

 

ارز دیجیتال اتریوم چیست؟

 

خرید ارز اتریوم

اگر کمی بیشتر به این موضوع توجه کنید، متوجه می شوید که رایج شدن این ارز، چه قدر زندگی افراد را متحول خواهد کرد.

تصور کنید در آینده، افراد بدون هیچ واسطه‌ای و به صورت مستقیم، از انواع خدمات مالی و غیرمالی (مثلا کامپیوتری) بهره ببرند.

اگر کنترل یک ارز در دست تمام مردم باشد، هیچ گاه متوقف نخواهد شد و همواره هر شخصی می‌تواند با شخصی سازی آن، بهترین عملکرد خود را رقم زند.

این موضوع، ایده‌ای بود که با در نظر گرفتن آن، اتریوم ساخته شد.

به طور کلی، متوجه شدیم که اتریوم، کمک زیادی به حذف واسطه ها و رونق شبکه‌های غیر متمرکز کرده است. اما برای کامل تر شدن هر چه بیشتر آن، این شبکه ارز اتر را هم معرفی کرده است که با کمک آن، می توانید هزینه‌ها یا کارمزد‌هایتان را پرداخت کنید.

 

اتریوم خرید

قیمت روز اتریوم

تفاوت اتریوم و اتر در چیست؟

در دنیای پر رمز و راز ارزهای دیجیتال، نام اتریوم به گوش بسیاری آشناست. اما شاید برایتان جالب باشد که بدانید اتریوم در واقع نام یک ارز دیجیتال نیست، بلکه نام پلتفرمی است که این ارز بر بستر آن فعالیت می‌کند. ارز دیجیتال این پلتفرم، اتر نام دارد.

در محافل و گفتگوهای مربوط به ارزهای دیجیتال، عبارات مختلفی مانند قیمت خرید اتریوم، قیمت ارز اتریوم، نحوه خرید اتریوم، خرید اتریوم از صرافی، تحلیل اتریوم، نمودار تحلیل تکنیکال اتریوم و… به گوشتان می‌رسد. اما نکته‌ای که شاید از آن غافل باشید این است که اتر و اتریوم دو اصطلاح مترادف هستند و هر دو به یک چیز اشاره می‌کنند

تفاوت اتریوم و بیت کوین در چیست؟

شاید اگر این دو ارز را با یکدیگر مقایسه کنیم، درک بهتری از ماهیت اتریوم داشته باشید:

 1. یکی از مشهود ترین تفاوت‌هایی که بین اتریوم و بیت کوین دیده می شود، قابلیت و کاربرد آن‌هاست.

بیت کوین، تمرکز خود را بر بستری برای انتقال پول به صورت همتا به همتا قرار داده است؛ اما اتریوم، شبکه‌ای است که کاربردهای مختلفی در دنیای ارز دیجیتال دارد. اجازه دهید این طور بیان کنیم که بیت‌کوین، در واقع یک بستر مخصوص انتقال پول است و اتر، سیستم عاملی به حساب می‌آید که می‌توانیم انواع برنامه ها را در آن نصب کنیم.

نسل اول ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین، لایت کوین و بیت کوین کش، تمرکز خودشان را بر سیستم های انتقالی همتا به همتا گذاشته‌اند؛ در حالی که نسل دوم ارزهای دیجیتال مانند اتریوم، در نظر دارند تا بسترهای مختلف و غیرمتمرکزی را فراهم کنند تا انسان ها به راحتی، قادر به کنترل هر شبکه‌ای باشند.

 

خرید فروش اتریوم

 1. از دیگر تفاوت‌هایی که این دو رمز ارز با یکدیگر دارند، می توان به سرعت تبادل آن‌ها اشاره کرد. اگر تراکنشی را بر روی شبکه بیت‌کوین انجام دهید، ممکن است چند ساعت تا موفق شدن تراکنش زمان صرف شود. در صورتی که این مدت زمان در شبکه اتر، کوتاه‌تر است.

 2. تعداد واحدهای موجود این دو ارز، از دیگر تفاوت‌های اصلی آن‌ها به شمار می آید. بیت کوین، محدودیت عرضه یا واحد دارد؛ در حالی که اتر، این محدودیت‌ها را دور زده است. طبق پروتکل هایی که برای بیت‌کوین در نظر گرفته شده، تنها می توان 21 میلیون از واحدهای آن را استخراج کرد. این درصورتی است که در شبکه اتر، ده‌ها برابر این واحد را می توانید استخراج کنید.

 

قیمت هر واحد اتریوم

شباهت‌های بیت کوین و اتریوم

این دو ارز، علاوه بر تفاوت‌هایی که نام بردیم، شباهت‌های زیادی هم بایکدیگر دارند که چند نمونه از آن را با یکدیگر می‌بینیم:

1. هر چه قدر هم این دو ارز باهم تفاوت داشته باشند، به هر حال، هر دو آن ها ارز دیجیتال هستند و این مورد، اولین و واضح ترین وجه اشتراک بیت کوین و اتریوم خواهد بود.

2. هر دو آن‌ها بلاک چین دارند. یعنی، هم بیت‌کوین و هم اتریوم، بلاک چین یا به اصطلاح ساده تر، بستر مخصوص به خود را شامل می‌شوند که اطلاعات تراکنش‌ها بر روی آن ثبت می‌شود.

3. هم اتریوم و هم بیت‌کوین، نیاز به کیف پول دیجیتال مخصوص به خود دارند تا داده‌های به دست آمده، در آن‌ها ذخیره شود.

4. هر دو آن‌ها به طور کلی، غیر متمرکز هستند. به این معنی که برای استفاده از این بسترها نیازی به دریافت مجوز و اجازه از دولت یا ارگان خاصی نیست.

 

تحلیل اتریوم امروز

 

قیمت ارز اتریوم

اتریوم ویژگی‌های مختلف و مفیدی دارد که بعضی از آن‌ها، با دیگر ارزهای دیجیتال مشترک و بعضی دیگر کاملا منحصر به فرد است. در ادامه، قصد داریم چند نمونه از این ویژگی‌ها را بازگو کنیم:

 1. خدمات مالی

انتقال پول همتا به همتا، از پیش پا افتاده ترین ویژگی‌های این رمز ارز به حساب می‌آید. با اتر، شما می‌توانید، از هر جای دنیا، به نقطه دیگری پول انتقال دهید. مزیتی که اتر را از باقی ارزهای دیجیتال متمایز می کند، سرعت انتقال آن خواهد بود. یعنی، تعداد تراکنش‌هایی که در یک واحد زمان با استفاده از اتر قابل انجام است، با بیت کوین ممکن نمی‌باشد.

گفتیم که این قابلیت را ارزهای دیگر هم شامل می‌شوند؛ اما سرعت آن‌ها کمتر است. مزیتی که تنها مختص به نسل دوم رمزارزها به حساب می‌آید، قرارداد‌های هوشمند است. با قراردادهای هوشمند این شبکه‌ها، شما عزیزان قادر به انجام عملیات‌هایی مانند: قرض دادن (Lending)، قرض گرفتن (Borrowing)، صرافی غیرمتمرکز  ( Decentralized Exchange | DEX) و پلتفرم ‌های کشت سود (Yield Farming) خواهید بود.

 

قیمت اتریوم

برای استفاده از این خدمات به تاییده خاصی نیاز ندارید، لازم نیست از نهاد خاصی مجوز بگیرید. با وارد شدن به پلتفرم اتریوم و یا کیف پول خود می‌توانید از این خدمات استفاده کنید. قرادادهای هوشمند امنیت بالایی دارند، اشخاص و یا ارگان‌های خاص نمی توانند قوانین حاکم بر قراردادهای هوشمند را تغییر بدهند و یا دور بزنند.

به همین دلیل بسیار مورد اعتماد هستند.

 

خرید و فروش اتریوم

2. حفظ حریم خصوصی

دومین ویژگی اتر و دیگر ارزهای دیجیتال، ارزش محور بودن سیستم اقتصادی آن است که این موضوع، باعث می‌شود نیازی به ثبت اطلاعات شخصی خود نداشته باشید. با این که تمام اطلاعات حساب و انتقال‌ها، مشخص و شفاف است؛ هیچ نشان و هویت آشکاری از شما یا دیگر افراد فعال، قابل مشاهده نخواهد بود.

 

خرید ارز دیجیتال اتریوم

 

فروش اتریم

3. حذف واسطه‌ها

درخواست افراد در شبکه اتریوم به صورت غیر متمرکز انجام می‌شود. یعنی لازم نیست برای انجام تراکنش‌ها شخصی وجود داشته باشد. این ارز، نه تنها نهادهای مالی را از میان می‌برد، بلکه سایر سازمان‌های موجود را نیز حذف خواهد کرد. تصور کنید که هرگاه قصد انجام کاری را دارید، به صورت مستقیم و بدون واسطه، انجام پذیر باشد. این امر، کمک زیادی به سریع تر شدن روند فعالیت‌ها، کم کردن هزینه انجام آن ها و بالابردن اعتماد کاربران خواهد کرد.

4. مقاوم در برابر سانسورهای موجود

درست است که این شبکه ها و بسترها، توسط سازمان های مختلف و برای راحت تر کردن کار افراد فعال طراحی می‌شوند؛ اما هنگامی که قدرت درست آن‌ها باشد، هر لحظه نظری را اعمال می‌کنند که ممکن است باب میل کاربران در حال فعالیت نباشد.

هیچ نهاد یا شخصی، کنترل اتریوم را در دست ندارد و این، اساسی ترین ویژگی مثبت شبکه‌های غیرمتمرکز مانند اتریوم به حساب می آید. سانسور مطالب یا سلب فعالیت کاربران توسط ارگان یا شخص خاصی، در چنین شبکه‌هایی اتفاق نخواهد افتاد.

فروش اتریوم

5. توسعه همیشگی

از آن جایی که محدودیتی در فعالیت کاربران این شبکه وجود ندارد، همواره می توان چندین برنامه و پلتفرم را با ویژگی های مختلف مشاهده کرد. این موضوع، کمک می‌کند تا بهترین نسخه از هر برنامه را در این شبکه بزرگ پیدا کنیم. به نوعی، فضای رقابتی موجود، باعث بروز خلاقیت کاربران آن خواهد شد.

 

قیمت اتریوم به دلار

ویژگی‌های بلاک چین اتریوم چیست؟

برای ذخیره اطلاعات تراکنش‌ها، اتر و بیت‌کوین و یا دیگر ارزهای دیجیتال، از بلاکچین استفاده می‌کنند. بلاکچین تراکنش‌ها را رمزنگاری می‌کند، و باعث بالارفتن امنیت کاربران می‌شود.

 بلاک چین، در واقع مانند نوعی دفتر حساب و کتاب عمل می‌کند که تمام تراکنش‌ها در آن ثبت می‌شود. برای مثال، با ارسال یک عدد اتر برای شخص دیگری، تا ابد می‌توانید، این تراکنش را با اطلاعات کاملش، در بلاک چین خود مشاهده کنید.

از سری ویژگی های بلاک چین اتریوم، می توانیم موارد زیر را نام ببریم:

 • عمومی است.
 • توزیع شده است.
 • شفاف و واضح است.
 • در برابر سانسورها مقاوم است.

 

خرید ارز اتریوم

برای مشاهده قیمت روز اتریوم می‌توانید از سایت های معتبر خارجی مانند تریدینگ ویو کمک بگیرید. در سایت تریدینگ ویو می‌توانید نمودار تکنیکال اتریوم را مشاهده کنید.

اگر استفاده از سایت خارجی تریدینگ ویو برای شما سخت است می‌توانید قیمت خرید اتریوم و نمودار قیمت اتریوم و قیمت اتریوم به تومان را در همین صفحه از سایت سالاریکس مشاهده کنید.

توجه داشته باشید که قیمت ارزهای دیجیتال همیشه در نوسان است و برای بررسی قیمت لحظه ای اتریوم باید باید به در فواصل مختلف سری به سایت خرید اتریوم سر بزنید.

 

اتریوم قیمت خرید

اگر شما هم قصد خرید اتریوم را دارید، بهتر است از نوسانات و تغییرات حجم معاملات و قیمت آنلاین اتریوم اطلاعاتی داشته باشید و آنها را مورد برسی قرار دهید.

به جدول زیر توجه کنید، این جدول تنها بخش کوچکی از تغییرات حجم معاملات اتریوم و تغییرات قیمت اتریوم امروز است.

اگر می‌خواهید از جهت خرید آنلاین اتریوم مطلع شوید، باید به سایت‌های معتبر و به روز مراجعه کنید. سایت کوین مارکت کپ به عنوان یک ساعت خارجی اطلاعات دقیقی را در این رابطه به ما ارائه می دهد.

توجه کنید که قیمت اتریوم به دلار و قیمت اتریوم به تومان، با یکدیگر تفاوت زیادی دارند و نباید آن‌ها را با یکدیگر اشتباه بگیرید. این اطلاعات در صفحه اول سایت صرافی سالاریکس به صورت دقیق در اختیار شما هستند.

$1,811.60 قیمت اتریوم
$219,428,000,000 حجم کل بازار
18.33% تسلط به بازار
$3,042,980,000 حجم معاملات روزانه
$1,842.40 / $1,814.66 پایین ترین/بالاترین قیمت
#2 رتبه در بازار
$4,851.11 اوج قیمت دلاری
138,533,297 تومان به تومان

جدول اطلاعات ارزش بازار اتریوم

دو سال یک سال شش ماه یک ماه دو هفته یک هفته یک روز
-41.01% 7.08% 9.97% -2.26% -1.37% -2.43% -0.83%

جدول درصد تغییرات قیمت اتریوم

 

 

خرید اتریم

خرید اتریوم، شاید در ابتدا کار آسانی به نظر برسد. اما اگر اطلاعات کافی درباره آن نداشته باشید، ضررهای مالی بزرگی می‌کنید.

علاوه بر کسب اطلاعات کامل راجع به قیمت لحظه ای اتریوم، قیمت هر اتریوم یا و مواردی از این دست، باید آگاهی خود را در رابطه با صرافی اتریوم برای خرید اتریوم و فروش این ارز هم بالا ببرید.

هر چقدر هم اطلاعات شما در مورد خرید اتریوم یا فروش ارز اتریوم در ایران کامل باشد، باید یک صرافی معتبر را برای معاملات خود انتخاب کنید. در غیر اینصورت سرمایه شما در معرض خطر قرار می گیرد و ممکن است آن را از دست بدهید.

 

قیمت اتر

در کنار تمام اطلاعاتی که راجع به این رمز ارز در اختیارتان قرار دادیم، یکی از بهترین و مطمئن ترین پلت فرم های سرمایه گذاری یا همان صرافی ارز دیجیتال را به شما معرفی می‌کنیم. تا شما عزیزان با خیالی آسوده، فعالیت خود را در این بازار پر فراز و نشیب آغاز کنید.

سایت سالاریکس، از معدود صرافی های موجود در ایران است که قیمت اتریوم را همگام با بازارهای جهانی برای خرید ارز اتریوم به شما ارائه می‌دهد.

شما می‌توانید با کارتهای عضو شتاب خرید اتریوم با ریال و فروش اتریوم به ریال را در صرافی سالاریکس انجام دهید.

در صفحه اول سایت سالاریکس تبدیل قیمت اتریوم به تومان به صورت اتوماتیک انجام می‌شود و می توانید قیمت اتریوم به تومان ایران را مشاهده کنید.

همچنین در این سایت، می توانید از جدیدترین اخبار رمز ارزها و پرسودترین ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته نیز مطلع شوید.

 

اتریوم قیمت

قیمت اتریوم: به یاد داشته باشید که اطلاعات برگ برنده شما در معاملات ارز دیجیتال هستند بدون شناخت کامل یک پروژه، بهتر است رمزارز آن شبکه را خریداری نکنید، حتی رمزارزی به بزرگی و معروفیت اتریوم را.

ما در صرافی ارزدیجیتال سالاریکس سعی داریم به شکلی متفاوت اطلاعات ارزشمند و مفید مرتبط با فضای ارزهای دیجیتال را در اختیار شما بگذاریم. فرقی نمی‌کند چه اندازه با بازار ارزهای دیجیتال آشنا هستید این راهنما برای شما نوشته شده است.

اتریوم یک شبکه متن باز یا Open-source است که با استفاده سیستم مدیریت اطلاعات بلاک چین راه‌اندازی شده است توکن بومی مخصوص به خود را دارد. منظور از اپن سورس این است که کدنویسی‌های مورد استفاده برای ساخت این شبکه در دسترس عموم قرار دارد و هر کسی می‌تواند این کدها را بررسی و حتی ویرایش کند. برنامه‌نویسان علاقه زیادی به این دست برنامه‌ها دارند چرا که در عین اینکه از کدنویسی‌ها می‌آموزند می‌توانند در توسعه هرچه بیشتر آن نیز مشارکت داشته باشند.

توکن بومی این شبکه ارز دیجیتال اتریوم بوده و نماد آن در بازار ETH است. اتریوم یک زیرساخت بی‌نظیر برای راه‌اندازی ارزهای دیجیتال و برنامه‌های غیرمتمرکز یا دپ‌ (dApp) است.

 

قیمت آنلاین اتریوم

ویتالیک بوترین (Vitalik Buterin) در سال 2013 نقشه راه اتریوم را منتشر کرد و در مرکز توجهات قرار گرفت. او قبل از راه‌اندازی اتریوم در مجله بیت کوین (Bitcoin Magazine) مطلب می‌نوشت. مجله‌ای که در سال 2012 و به دست خود او تاسیس شده است.

این کارآفرین روس و کانادایی، به همراه تیم بی‌نظیری که در اختیار داشت در سال 2014 چیزی در حدود 60 میلیون اتریوم را قالب عرضه اولیه و به قیمت هر واحد 0.311 دلار به فروش رساند. 18.3 میلیون دلار بیت کوین را به عنوان سرمایه اولیه به دست آورد. پلتفرم از سال 2015 فعالیت رسمی خود را آغاز کرد. هر ساله چیزی در حدود 270 درصد سود را برای کاربران خود به همراه داشته است.

گوین وود (Gavin Wood) برنامه‌نویس بریتانیایی اولین مدیر فناوری اتریوم بود که زبان برنامه‌نویسی Solidity را برای این شبکه پیشنهاد داد. چالز هاسکینسون (Chales Haskinson) نیز پیش از تاسیس کاردانو روی چارچوب قوانین حاکم بر اتریوم کار کرده است. جوزف لوبین (Joseph Lobin) نیز از سرمایه‌گذاران اولیه این پروژه بود. اتریوم به پشتوانه یک تیم قدرتمند و حرفه‌ای به بستری ایده‌آل برای تولد دیگر آلت کوین‌ها تبدیل شد. به طوری دیگر ارزهای دیجیتال می توانند از بلاکچین اتریوم استفاده کرده و پروژه خود را راه اندازی کنند.

 

قیمت اتریوم امروز

قیمت اتریوم: ویتالیک بوترین در سال 2021 در سن 27 ساگلی و زمانی که قیمت اتریوم به 3000 دلار رسید به جوان‌ترین میلیارد دنیای ارزهای دیجیتال تبدیل شد و ثابت کرد ثروتمند شدن یک رویایی بیت کوینی فراموش شده نیست.

اتریوم قصد دارد به بزرگترین پلتفرم موجود در جهان برای راه‌اندازی برنامه‌ها یا اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز تبدیل شود. به این ترتیب برنامه‌نویسان سراسر جهان به زیرساخت‌های کافی برای راه‌اندازی دپ‌ها و حتی ساخت توکن‌های اختصاصی دسترسی دارند.

بلاک چین اتریوم قراردادهای هوشمند یا Smart contracts را به بازار ارزهای دیجیتال معرفی کرد. قراردادهای هوشمند در واقع برنامه‌هایی کامپیوتری هستند که نقش یک قرارداد خودکار را بازی می‌کنند و به محض انجام تعهدات ذکر شده در قرارداد به صورت خودکار به اجرا گذاشته می‌شوند. قراردادهای هوشمند به مفهوم غیرمتمرکز بودن معنای تازه‌ای بخشیدند و با حذف میانجی‌ها تا حد زیادی از هزینه تراکنش‌ها کاستند.

با خرید اتریوم در صرافی ارز دیجیتال سالاریکس، دومین ارز قدرتمند بازار ارز دیجیتال را به سبد سرمایه خود اضافه می‌کنید. شما می‌توانید با استفاده از کارت‌های عضو سامانه شتاب هم اکنون اتریوم را خریداری کنید. در صرافی آنلاین سالاریکس در کنار اتریوم امکان خرید ترون و دیگر آلت کوین‌های مطرح در بازار ارز دیجیتال را فراهم کرده‌ایم.

جدید ترین مطالب مجله

خالق بیتکوین

خالق بیتکوین

خالق بیتکوین کیست؟ آیا تا به حال نام ساتوشی ناکاموتو را به عنوان خالق رمزارز بیتکوین شنیده‌اید؟ بیتکوین اول رمزارزی بود که در جهان ساخته شد و در سال 2008 در دسترس عموم قرار گرفت. از آن سال مدت ها می گذرد اما هنوز هم کسی نمی داند که خالق بیت کوین مرد است یا […]

مشاهده
هارد فورک و سافت فورک

هارد فورک و سافت فورک

فورک ارزهای دیجیتال فورک یکی از اصطلاحات مهم در دنیای ارزهای دیجیتال است. در این مقاله به بررسی مفهوم سافت فورک و هارد فورک می پردازیم. فورک در لغت به معنی چنگال است. اما ارتباط چنگال با ارز دیجیتال چیست؟ در قدم اول باید بدانید، تغییر هر گونه اطلاعاتی در بلاکچین غیر ممکن است. بلاکچین […]

مشاهده
هش تراکنش

هش تراکنش

هش تراکنش یا TXID نام هش تراکنش یا TXID را تمامی افرادی که در بازار کریپتو فعال هستند حتما شنیده‌اند. برای افرادی که نقل و انتقال ارزهای دیجیتال را انجام می‌دهند، دانستن اینکه هش تراکنش یا TXID چیست بسیار ضروری است. در این مقاله از صرافی سالاریکس معنی TXID را به ساده ترین شکل برای […]

مشاهده
ایردراپ ارزهای دیجیتال

ایردراپ ارزهای دیجیتال

ایردراپ ارزهای دیجیتال ایردراپ ارزهای دیجیتال به معنی هدیه رمزارز از طرف پدیدآورندگان آن رمزارز است. در این مقاله از صرافی سالاریکس در این مورد و نحوه دریافت ایردراپ توضیح خواهیم داد. همانطور که می‌دانید ارزهای دیجیتال نوعی دارایی دیجیتال هستند. پس طبیعی است که قابل معامله هستند. اما جالب است بدانید که به دست آوردن […]

مشاهده
پشتیبانی آنلاین سوالی دارید؟
پشتیبانی آنلاین

تماس از ساعت ۸:۰۰ تا ۲۰:۰۰

پشتیبانی آنلاین تماس تلفنی