در هر لحظه از شبانه روز پاسخگوی شما هستیم...

به صورت 24 ساعته می توانید از طریق چت آنلاین سوالات خود را مطرح کنید.

قوانین و شرایط استفاده از خدمات

قوانین را با دقت خوانده‌اید و دقیقا متوجه همه آنها شده‌اید و متعهد به رعایت آنها هستید، در غیر این صورت مجاز به انجام ثبت نام نیستید.

خدمات سالاریکس مبتنی بر بلاکچین بوده و بستری برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال به صورت آنلاین است و ما هیچگونه خدماتی مبنی بر خرید و فروش دلار کاغذی و سایر ارزها نداریم و تمامی این خدمات از طریق وبسایت سالاریکس ارائه می‌شود.
سالاریکس تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی و افرادی که از خدمات سالاریکس استفاده می‌کنند متعهد به رعایت قوانین سالاریکس که در زیر ارائه شده هستند.

 

مراحل فرآیند ایجاد حساب از سوی شما 

الف) مطالعه و پذیرفتن قوانین سالاریکس
ب) ثبت مشخصات اولیه که شامل ایمیل یا تلفن همراه و رمز است
ج) تکمیل فرآیند ثبت نام
د) تأیید احراز هویت کاربر از سوی سالاریکس

تیم پشتیبانی سالاریکس می‌کوشد تا احراز هویت شما کمتر از ۳۰ دقیقه زمانبر باشد، اما تحت شرایط خاصی ممکن است بین ۱ تا ۳ روز کاری زمان بر باشد و توجه داشته باشید تا قبل از احراز هویت کامل نمی‌توانید در صرافی سالاریکس معامله‌ای انجام دهید.

سالاریکس این حق را دارد که اطلاعات لازم برای احراز هویت را از شما بخواهد و تا احراز هویت شما به صورت کامل تایید نشود، شارژ حساب و خرید و فروش در صرافی امکان پذیر نیست.

برای احراز هویت، اطلاعاتی مانند تصویر کارت ملی، اطلاعات بانکی، آدرس و شماره همراه که باید به نام شخص باشد، تصویر سلفی با متن تعهد نامه و… از شما خواسته می‌شود.
تصمیم در مورد قبول یا رد احراز هویت شما با توجه به مدارک ارسالی، با کارشناسان سالاریکس می‌باشد و ممکن است به هر دلیلی احراز هویت شما تایید نگردد.

بعد از ثبت‌نام و تکمیل احراز هویت شما می‌توانید از طریق درگاه بانکی و یا انتقال وجه از طریق شبا و شماره حساب‌های موجود در سایت اقدام به شارژ حساب ریالی خودتان کنید.

شارژ حساب از طریق درگاه بانکی، طبق قوانین بانک مرکزی، در حال حاضر ۲۵ میلیون تومان در روز است.

شما می‌توانید از طریق واریز با فیش بانکی، و با توجه به محدودیت های واریز بانکی، با استفاده از شماره حساب‌های موجود در صرافی به نام تورج سالاروند، حساب خود را شارژ کنید، اما در نظر داشته باشید موجودی ریالی حساب شما به هر میزان که باشد فقط قادر به خرید ۲۰۰ میلیون تومان در روز هستید و اگر میزان موجودی ریالی شما بالاتر از دویست میلیون باشد و یا بدون توجه به این موضوع حساب خود را بیشتر از مبلغ تعیین شده شارژ کنید، قادر به خرید بیشتر از ۲۰۰ میلیون در روز نیستید و سالاریکس هیچگونه مسئولیتی در خصوص نوسان قیمت رمز ارزها و مسکوت ماندن دارایی شما و فروش رمز ارز بیشتر از مبلغ تعیین شده به شما ندارد.

در فرآیند شارژ حساب از طریق فیش بانکی

الف) فقط باید از طریق شماره حساب‌های خودتان که در صرافی ثبت کرده‌اید و تایید شده هستند واریز انجام دهید.

ب) در صورت واریز از طریق شماره حساب‌های دیگری که به شما تعلق دارند اما در سالاریکس ثبت نشده‌اند، تا زمان احراز و تایید شماره حساب جدید، مبلغ واریز شده به حساب شما اضافه نمی‌شود و نزد سالاریکس به صورت امانت خواهد ماند و نمی‌توانید با این مبلغ خریدی انجام دهید و سالاریکس هیچگونه مسئولیتی در خصوص مسکوت ماندن دارایی شما و افزایش قیمت ارزها در این مدت ندارد.

ج) مسئولیت قرار دادن شماره حساب‌های سالاریکس در اختیار شخص دیگر به عهده شماست و اگر از طریق حساب شخص دیگری به حساب سالاریکس مبلغی واریز کنید، امکان اضافه شدن این مبلغ به کیف پول شما وجود ندارد و فقط شخص واریز کننده می‌تواند با ثبت نام و تکمیل احراز هویت درخواست افزایش موجودی به حساب خود را داشته باشد و سالاریکس هیچگونه مسئولیتی در خصوص مسکوت ماندن دارایی و افزایش قیمت ارزها در این مدت را به شما و شخص ثالث ندارد و با توجه به اینکه تصمیم در مورد قبول یا رد احراز هویت شما با توجه به مدارک ارسالی، با کارشناسان سالاریکس می‌باشد و ممکن است به هر دلیلی احراز هویت شخص ثالث تایید نگردد، در این مورد خاص، شخص ثالث با مراجعه حضوری به دفتر سالاریکس و تکمیل فرم‌های مربوطه می‌تواند در خواست عودت وجه نماید. سالاریکس هیچگونه مسئولیتی در خصوص مسکوت ماندن دارایی و یا افزایش قیمت ارزها در این مدت به هیچ شخصی را ندارد.

د) افزایش موجودی حساب شما از طریق فیش بانکی آنی نیست و بعد از بررسی فیش ثبت شده توسط شما و با بررسی تیم پشتیبانی سالاریکس و تا دریافت تاییده نهایی از بانک، امکان افزوده شدن مبلغ به حساب شما وجود ندارد و سالاریکس هیچگونه مسئولیتی در خصوص افزایش قیمت ارزها در این مدت به شما را ندارد.

سالاریکس هیچگونه مسئولیتی در قبال هرگونه نقص که باعث تاخیر در تراکنش خرید و یا فروش و یا شارژ حساب شما از طرف سیستم بانکی و یا تراکنش ناموفق شما در سیستم ارز دیجیتال ندارد.

بعد از شارژ ریالی حساب خود می‌توانید معاملات خود را آغاز کنید و در نظر داشته باشید با توجه به دستورالعمل‌های ارائه شده توسط پلیس فتا و به منظور جلوگیری از فیشینگ، در خرید‌های اول ممکن است محدودیت‌های برداشت ارز به مدت ۲۴ تا ۷۲ ساعت برای حساب شما وجود داشته باشد. ضمنا در هر زمان و در صورت صلاح دید تیم پشتیبانی سالاریکس و یا دستور مقام محترم قضایی، ممکن است این محدودیت‌ها در حساب شما اعمال شود و سالاریکس هیچ تعهدی در خصوص ضرر و یا زیان احتمالی شما در اثر محدودیت‌های اعمال شده به شما را ندارد.

تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی و افرادی که از خدمات سالاریکس استفاده می‌کنند متعهد به رعایت قوانین سالاریکس که در زیر ارائه شده هستند:

۱_متعهد می‌شوم هنگام استفاده از خدمات سالاریکس تمامی قوانین جمهوری اسلامی را رعایت کنم و هیچگونه فعالیتی خارج از قوانین جمهوری اسلامی انجام نخواهم داد.
۲_متعهد می‌شوم قبل از واریز رمز ارز به کیف پول‌های مقصد، از درستی آدرس آن اطمینان حاصل کنم و فقط در صورت دسترسی کامل به کیف پول‌هایی که به آنها دسترسی کامل دارم اقدام به انتقال وجه کنم. بعد از تایید تراکنش توسط شما، انتقال در شبکه بلاکچین انجام می‌شود و مالکیت آدرس‌های مقصد در شبکه بلاکچین قابل پیگیری نیستند و امکان برگشت تراکنش وجود ندارد. پس با اطلاع کامل از مالکیت کامل آدرس کیف پول‌ها اقدام به انجام و انتقال می‌کنم و بروز هرگونه خطا به عهده من است.
۳_ متعهد می‌شوم برای احراز هویت، اطلاعات صحیح خودم را بارگذاری کنم و در صورت تغییر این اطلاعات، سریعا آنها را بروز رسانی کنم و در صورت هرگونه مغایرت در اطلاعات ارسال شده مسئولیت به عهده من است و در صورت هرگونه مغایرت با سالاریکس، مجاز به توقف خدمات ارائه شده می‌باشد و در صورت هرگونه تخلف و یا اعمال متقلبانه و یا ارائه اطلاعات خلاف واقعیت کاربر به مراجع قانونی معرفی خواهد شد.
۴_متعهد می‌شوم فقط خودم از خدمات سالاریکس استفاده کنم و حساب خودم را در اختیار هیچکس قرار ندهم و تمامی مسئولیت‌های ناشی و عواقب استفاده دیگران از حساب من به عهده من است و سالاریکس هیچگونه مسئولیتی در این مورد نخواهد داشت و در صورت بروز هرگونه مشکل مجاز به حذف کاربر خاطی خواهد بود.
۵_ متعهد می‌شوم در صورت افشای اطلاعات محرمانه مثل رمز عبور و نام کاربری سریعا مراتب را به سالاریکس اطلاع دهم و درخواست مسدودی حساب کنم و در صورت افشای اطلاعات محرمانه، سالاریکس هیچگونه مسئولیتی در قبال سوءاستفاده افراد غیر، از حساب من نخواهد داشت و درصورت بی‌احتیاطی و عدم اطلاع و درخواست مسدودی حساب به موقع، مسئول جبران هرگونه خسارت وارد شده به سالاریکس هستم.
۶_متعهد می‌شوم با علم و آگاهی کامل از نوسانات بازار رمز ارزها اقدام به انجام خرید و فروش رمز ارزها و معاملات انجام می‌دهم و استفاده من از خدمات سالاریکس به معنی اطلاع از تمامی ریسک‌های موجود در بازار رمز ارزها است و سالاریکس هیچگونه مسئولیتی در این موارد ندارد و با توجه به اینکه نوسانات قیمت رمز ارزها در بازار جهانی تحت تاثیر عرضه و تقاضا و عوامل زیادی است، تمامی مسئولیت خرید و فروش‌ها به عهده من است و سالاریکس هیچگونه مسئولیتی در قبال سود یا زیان احتمالی کاربران ندارد و حق هرگونه اعتراض را در این خصوص از خودم سلب می‌کنم.
۷_ متعهد می‌شوم قبل از خرید قیمت‌های اعلام شده رمز ارزها توسط سالاریکس را بررسی کنم و درصورتی که مایل بودم اقدام به خرید از سالاریکس کنم.
۸_ سالاریکس می‌کوشد بهترین قیمت‌ها را به شما ارائه دهد و با توجه به نوسانات قیمت در بازار رمز ارزها و با توجه به اینکه قیمت‌ها مدام در حال تغییر هستند، در صورت ثبت سفارش خرید و فروش امکان اعتراض در مورد قیمت‌ها را از خودم سلب می‌کنم.
۹_متعهد می‌شوم مسئولیت و ریسک تمام معاملاتم را می‌پذیرم و با اطلاع کامل از اینکه سالاریکس هیچگونه توصیه یا مشاوره‌ای در زمینه سرمایه گذاری نمی‌دهد اقدام به خرید و فروش می‌کنم ‌و متعهد می‌شوم مسئولیت تمام خرید و فروش‌هایم به عهده خودم است.
۱۰_ متعهد می‌شوم که با آگاهی و اطلاع کامل از اینکه تمامی اطلاعات ارائه شده توسط سالاریکس در رسانه‌ها و سرویس‌های ارتباطی برای آگاهی و اطلاع رسانی است و سالاریکس هیچ اطلاعاتی مبنی بر پیشنهاد خرید و فروش در هیچ رسانه و یا سرویس ارتباطی ارائه نمی‌کند، اقدام به معامله می‌کنم.
۱۱_ متعهد می‌شوم با اطلاع کامل از اینکه، ایجاد هرگونه وبسایت و یا اپلیکیشن و یا خدمات شامل تبلیغات به نام سالاریکس و یا استفاده از اطلاعات کسب شده از سالاریکس بدون اجازه کتبی افراد دارای سمت، غیرقانونی بوده و پیگرد قانونی دارد.
سالاریکس مسئول این قبیل اقدامات متقلبانه در مقابل اشخاص ثالث نمی‌باشد.

۱۲_ متعهد می‌شوم تنها درصورتی به عنوان نماینده یا کارمند شخص حقوقی از خدمات سالاریکس استفاده کنم که تمام مجوزهای لازم را برای تعهد به آن شخص حقوقی‌ داشته باشم.
۱۳_ تمامی درخواست‌ها و معاملات با اکانت شما از طرف شخص خودتان تلقی می‌شود و صحیح در نظر گرفته می‌شود و محافظت از حساب کاربری و رمز عبور و سایر اطلاعات شخصی به عهده شماست و باید به عواقب تخلفات و جرایم مالی توجه داشته باشید و سالاریکس مسئول هیچگونه خسارات ناشی از معاملات با اکانت شما توسط شخص ثالث بدون اجازه شما نیست.
۱۴_در صورت وارد کردن هرگونه خسارت به سالاریکس در اثر فعالیت‌های غیر قانونی متعهد به پرداخت آن بدون هیچ عذر و بهانه‌ای هستید و سالاریکس می‌تواند نسبت به مطالبه آن اقدام کند.

۱۵_اینجانب تعهد می‌دهم که فقط با وجوهی که مالک قانونی آنها هستم سفارش خرید و فروش ثبت می‌کنم.

۱۶_ می‌پذیرم که با استفاده از خدمات سالاریکس درصورت نقض در هرکدام از بندهای گفته شده، سالاریکس مجاز به بررسی و تصمیم در خصوص بستن حساب من و بستن درخواست سفارش حتی بدون اجازه کاربر و گزارش به مراجع قضایی است.

استفاده از صرافی سالاریکس نیازمند به یک حساب کاربری می‌باشد و افراد موظف به ایجاد حساب از طریق اطلاعات صحیح خود می‌باشند که در این امر نباید از اطلاعات افراد دیگر استفاده کرده یا قوانین و مقررات صرافی را نقض کند.

تأیید نکردن اطلاعات کاربر توسط سالاریکس

سالاری اِکسچنج به افراد زیر ۱۸ سال هیچگونه خدماتی ارائه نمی‌دهد و در صورت مشاهده چنین موردی سالاریکس مجاز به مسدود کردن حساب شماست.
شما مجاز به باز کردن حساب با مشخصات اشخاص دیگر نیستید و در صورتی که سالاریکس متوجه شود با حساب شخص دیگری در حال معامله هستید و یا با اطلاعات شخص دیگری ثبت نام کرده‌اید اجازه دارد حساب شما را مسدود کند.
شما موظف به رعایت قوانین سالاریکس هستید و در صورت عدم رعایت قوانین، سالاریکس مجاز به مسدود کردن حساب شماست.
سالاریکس در قبال صدمه‌های ناشی از استفاده‌های غیر مجاز از حساب شما توسط شخص دیگری که رمز عبور شما را به سرقت برده باشد هیچگونه مسئولیتی ندارد.کاربر گرامی اطلاعات حساب شما نزد سالاریکس محفوظ خواهد بود و در اختیار هیچ شخص یا ارگانی قرار نخواهد گرفت. محفوظ بودن اطلاعات کاربران برای سالاریکس از اهمیت بالایی برخوردار است و تنها درصورتی که دستور از مراجع ذیصلاح و یا پلیس فتا صادر گردد قابل ارائه خواهد بود و لاغیر.

تراکنش‌هایی که توسط سالاریکس در خلال انجام سفارشات انجام می‌شود غیر قابل بازگشت هستند و تابع قوانین سیستم هر ارز دیجیتال مربوط به تراکنش انجام شده هستند.
مسئولیت ثبت هرگونه اطلاعات اشتباه در تمامی تراکنش‌ها به عهده شما است و سالاریکس هیچگونه مسئولیتی در این مورد را نمی‌پذیرد.
کارمزد خدمات، همانطور که در سالاریکس اعلام شده است، دریافت می‌شود. سالاریکس می‌تواند در هر زمان مبلغ کارمزد را به روز رسانی کرده و از حساب کاربر متناسب با معاملات و تراکنش‌های وی کسر نماید و هرگونه کارمزد و هزینه‌ی دیگر که سیستم بانکی جهت نقل و انتقال پول به کاربر اضافه نماید، بر عهده‌ی کاربر خواهد بود.

هرگونه پیامدهای مالیاتی در خصوص تراکنش‌های کاربران بر عهده‌ی خود آنان خواهد بود.
در صورتی که حساب شما تعلیق شود، موظف خواهید بود که با ما همکاری کامل به عمل آورید و تحقیقات اولیه در مورد حساب انجام دهید.

سالاریکس می‌تواند تمامی مبادلات و برداشت را در شرایط ذیل ممنوع کرده (البته ممنوعیت و علت آن را به شما اعلام خواهیم کرد):
الف) درخواست کتبی از نهادهای دولتی در این خصوص ارائه شود.
ب) در صورت زیاد بودن مبلغ مبادله.
ج) در صورتی که کاربر مرتکب جرم شده یا مظنون به تملک عواید از محل ارتکاب جرم باشد.
د) در سایر موارد چنانچه محدود کردن استفاده از خدمات پرداخت بر اساس سیاست عملیاتی ما ضروری تشخیص داده شود.
چنانچه سالاریکس مبلغ و رمز ارزی را به حساب کاربر منظور یا در محاسبات خود هر نوع اشتباهی نماید، تحت هر عنوان و بدون انجام هیچگونه تشریفات اداری و قضایی و دریافت اجازه کتبی از متعهد و صاحب حساب در هر زمان، مجاز و مختار است راسا به رفع اشتباه و برداشت از حساب‌های وی اقدام نماید و تشخیص سالاریکس نسبت به وقوع اشتباه یا پرداخت بدون حق و لزوم برداشت از حساب معتبر خواهد بود و کاربر حق هیچ گونه اعتراض و ادعایی در خصوص نحوه عملکرد سالاریکس نخواهد داشت.
درصورت بروز هرگونه مسئله درهر یک از معاملات، سالاریکس حق دارد مستقلا مبالغ طرفین را به حساب خودشان برگرداند. بدیهی است که در صورتی که مسئله از سمت سالاریکس باشد، جبران خسارت کند و در غیر این صورت کاربر حق هرگونه اعتراض و ادعایی را در خصوص نحوه عملکرد سالاریکس از هر جهت را از خود گرفته است.
به منظور پیروی از قوانین ضد پولشویی انجام فرآیند احراز هویت به نحوی که در سایت سالاریکس توضیح داده شده است ضروری می‌باشد.
سالاریکس این حق را برای خود محفوظ می‌‌دارد که شرایط و مقررات خود را در هر زمان که بخواهد و با اختیار و صلاح دید خود و یا به دستور مراجعه قضایی، تغییر دهید. همچنین با بروزرسانی صفحه شرایط اصلاح شده در وبسایت، مشترکین را از این تغییرات آگاه می‌سازد. بدیهی است که استفاده مداوم از خدمات سالاریکس به عنوان پذیرش قوانین اصلاح شده تلقی خواهد شد. اگر با هرگونه اصلاح و تغییر شرایط موافق نیستید، باید استفاده از خدمات سالاریکس را متوقف کنید. ما به شما توصیه می‌کنیم که بارها و بارها شرایط را مرور کنید تا اطمینان حاصل کنید که مقررات و ضوابط اعمال شده برای دسترسی و استفاده از خدمات را کاملاّ درک کرده‌اید.

سایر موارد:
سالاریکس در حدود قانون، هیچگونه تعهد یا ضمانتی برای اموری خاص و مسکوت مانده در این موافقنامه از حیث ارائه‌ی خدمات بر عهده نمی‌گیرد.
علاوه بر این، در خصوص محصولات یا ارزش واحد پول مجازی که خود آن را صادر نکرده یا واگذار ننموده و همچنین پرداخت آن را ضمانت ننموده‌ایم، هیچ گونه تعهدی نخواهیم داشت:
در صورتی که خدمات در اثر اقدام شما دچار مشکل شود.
خسارات ناشی از فرآیند ورود به خدمات و استفاده از آن.
خسارات ناشی از دسترسی غیرقانونی شخص ثالث به سرور و استفاده غیرقانونی از آن
ضررهای ناشی از انتقال و انتشار بد افزارها از سوی شخص ثالث.
ضررهای ناشی از استفاده شخص ثالث از خدمات، خساراتی ناشی از دور زدن، حذف یا نابودی اطلاعات ارسال شده.
ضررهای ناشی از قصور در خدمات ارتباطاتی توسط بستر ارائه خدمات. به ویژه مواردی که ارائه دهنده خدمات ارتباطاتی در صورت وجود رابطه حقوقی فی ما بین ما و کاربران موجب ناتوانی ما در ارائه‌ خدمات شود و غیر قابل کنترل باشد. ضررهای ناشی از موارد قهریه از قبیل جنگ، آتش سوزی، زلزله و سایر بلایای طبیعی و موارد اضطراری ملی ضررهای ناشی از ویژگی‌های خاص پول مجازی به ویژه مواردی که موجب نقص یا محدودیت فنی در سیستم مدیریت در ارائه‌ی خدمات از سوی ما می‌شود.
در صورتی که سرورها را برای ارائه‌ی خدمات قطع شود یا از دسترس خارج شوند.
سایر خسارات ناشی از دلایلی که ناشی از اعمال یا عمل ما نباشد.

حل اختلاف:
ابتدا با سالاریکس تماس حاصل فرمایید. سالاریکس می‌خواهد در صورت امکان، نگرانی‌های شما را بدون توسل به مراحل قانونی رسمی برطرف کند. سالاریکس تلاش می‌کند تا در اسرع وقت اختلافات شما را به صورت داخلی حل کند. همچنین طرفین توافق می‌کنند که با حسن نیت برای حل اختلاف مذاکره کنند.
در صورتی که اختلاف را نتوان به صورت رضایت بخش حل و فصل کرد و شما می‌خواهید یک ادعای حقوقی علیه سالاریکس مطرح کنید، موافقت می‌کنید که مبنای این ادعا را با عنوان ( اعلامیه ادعای حقوقی) به عنوان اطلاع قبلی به سالاریکس اعلام کنید که در این اعلامیه باید ماهیت و مبنای اختلاف را شرح دهید، جبران درخواستی خود را بیان کرده و به آدرس [email protected]
ارسال کنید، این اعلامیه پیش نیاز شروع هرگونه دادرسی داوری و قانونی خواهد بود.
ده روز پس از وصول اعلامیه، سالاریکس در صورت نیاز شخص مدعی را برای حل و فصل اختلاف توسط داوری دعوت می‌نماید، شخص مدعی ملزم به حضور و توجه به نظر داور ( کارشناس متخصص آن حوزه که توسط سالاریکس معرفی شده) می‌باشد و نتیجه صورت جلسه خواهد شد.
در صورت تمایل برای شروع دادرسی قانونی پس از طی مراحل فوق الذکر، به علت اقامت داشتن سالاریکس در تهران، دادگاه تهران منحصراً صالح به رسیدگی خواهد بود و جبران ضرر و زیان بر عهده محکوم علیه می‌باشد.
تغییر در قوانین
هرگونه تغییر در قوانین و مقررات مشابه، از طریق سالاریکس به شما کاربران گرامی‌ اطلاع‌رسانی خواهد شد.

از صبوری و دقت شما بابت مطالعه قوانین سالاریکس متشکریم.

پشتیبانی آنلاین سوالی دارید؟
پشتیبانی آنلاین

تماس از ساعت ۸:۰۰ تا ۲۰:۰۰

پشتیبانی آنلاین تماس تلفنی