شیبا اینو SHIBA INU | SHIB

USDT

تومان

بازار جهانی

معرفی ارز
درصد تغییرات روز گذشته
قیمت جهانی USDT

اطلاعات بازار سالاریکس

قیمت خرید از ما تومان
قیمت فروش به ما تومان
قیمت به دلار USDT
تومان
خرید کنید

قیمت شیبا

شیبا در ابتدا بر پایه بلاکچین اتریوم ( Ethereum ) آغاز به کار کرد. ارز دیجیتال شیبا اینو در آغاز کار به عنوان شت کوین شناخته می شد. شیبا اینو که امروز در بین ارزهای برتر بازار کریپتوکارنسی قرار دارد، در حقیقت یک میم کوین است. در این مقاله به بررسی قیمت شیبا خواهیم پرداخت.

میم کوینها رمز ارزهایی برگرفته از شخصیت‎ها، موضوعات ترند، یا حیوانات محبوب و مشهور هستند. در حقیقت میم کوین ها دارای کاربرد خاص یا پروژه خاصی نیستند.

هدف توسعه دهندگان برای ساخت این رمز ارزها صرفا استفاده از محبوبیت و شهرت شخصیت‎ها و حیوانات، موضوعات ترند، و به هدف سرگرمی است.

پس طبیعتی است که مدتی مورد توجه قرار می گیرند و سپس فراموش می شوند. به طبع سرمابه گذاری در این پروژه ها ریسک بالایی دارد.

با این وجود، میم کوین‎هایی هم هستند که پروژه بلندپروازانه‎تری دارند. از جمله این میم کوین‎ها می‌توان به شیبا اینو اشاره کرد. اما چرا شیبا اینو با بقیه میم کوین‎ها تفاوت زیادی دارد؟ شیبا چطور توانسته است در بازار ارزهای دیجیتال به ثبات برسد؟ چرا شیبا اینو مثل خیلی از میم کوین‌های دیگر محبوبیتش را از دست نداد؟ برای رسیدن به پاسخ این سوالات در مورد شیبا اینو، تا انتها همراه ما باشید.

ارزهای دیجیتال شیبا اینو

شیبا اینو

شیبا اینو یا همان شیبا، مانند اکثر میم کوین‎ها در آغاز فعالیتش محبوبیت زیادی پیدا کرد. به دلیل همین محبوبیت بود که قیمت شیبا در همان ابتدا رشد قابل‎توجهی را تجربه کرد.

یکی از دلایل محبوب شدن شیبا اینو، لقبی بود که توسعه دهندگان برای آن انتخاب کرده بودند؛ یعنی قاتل دوج‎ کوین.

تا قبل از ظهور شیبا، هیچ میم کوینی حتی به گرد پای دوج کوین هم نرسیده بود. به همین دلیل توسعه دهندگان شیبا با زیرکی و طعنه زدن به بزرگترین میم کوین بازار، کارشان را شروع کردند.

قیمت لحظه ای ارز شیبا

پروژه شیبا اینو از آگوست سال 2020 و کمی قبل از آلت‎ سیزن 2021 فعالیتش را آغاز کرد.

توسعه دهنده و خالق پروژه شیبا اینو، ریوشی نام دارد. طبق اطلاعاتی که در فضای توییتر وجود دارد، این فرد یک تریدر با سابقه است. ریوشی از جمله منتقدان وضعیت تمرکززدایی(Decentralization ) در پروژه‎های ارزهای دیجیتال بوده است.

به همین دلیل تصمیم گرفت تا این اصل را در مورد شیبا اینو تاحد امکان رعایت کند. در همین راستا و بر اساس ادعای او، تیم توسعه دهنده شیبا هیچ توکنی را برای خود نگه نداشته است. اما چه اتفاقی باعث مشهور شدن شیبا اینو شد؟

ارز شیبا

حمایت افراد مشهور از شیبا اینو

ویتالیک بوترین، خالق اتریوم، یکی از هولدرهای رمز ارز شیبا اینو بوده است. به همین دلیل حمایت و توییت‎های او در مورد رمز ارز shiba برای اهالی بازار بسیار جالب بود.

اما چه شد که ویتالیک بوترین تبدیل به بزرگترین هولدر شیبا شد؟ ریوشی حدود 50 درصد از توکن‎های شیبا را به حساب ویتالیک بوترین واریز کرد. ریوشی در توییتی مدعی شد که این کار را برای حمایت از کشورهای درگیر کرونا انجام داده است.

در همین راستا، ویتالیک بوترین نیز 5 درصد کل حجم در گردش توکن‎های شیبا اینو را به حساب موسسه‎ای در هند واریز کرد. البته واکنش بازار به این خبر و حجم فروش بالای شیبا، ریزش حدود 35 درصدی قیمت رمز ارز شیبا بود.

4 روز بعد از این اتفاق، ویتالیک اعلام کرد که می‎خواهد 90 درصد از توکن‎های شیبا را بسوزاند. این توییت و سوزاندن توکن‎ها باعث رشد قیمت shiba شد. منظور از توکن سوزی این است که تعدادی از توکن‎های یک رمز ارز برای همیشه از دسترس خارج می‎شود. به عبارت دیگر این توکن‎ها دیگر قابل خرید یا فروش توسط شخص دیگری نخواهد بود. پس با کم شدن تعداد سکه های در گردش، قیمت شیبا اینو هم افزایش پیدا کرد.

ایلان ماسک شخصیتمشهور کریپتو و مدیر کمپانی تسلا، یکی دیگر از افرادی بود که از شیبا اینو حمایت کرد. او که با تویت های رمزآلود حمایت خود را از رمزارز ها اعلام می کند، تا کنون چندین مرتبه باعث پامپ قیمت شیبا  اینو شده است.

قیمت ارز شیبا

قیمت شیبا اینو

شیبا اینو در ابتدا نقشه راه مشخصی نداشت. توسعه دهندگان شیبا اینو به مرور زمان متوجه شدند که برای بقا در این بازار محبوبیت کافی نیست. به همین دلیل، توسعه دهندگان با بررسی نوآوری‎های بازار، اهدافی را برای شیبا اینو مشخص کردند.

قیمت ارز شیبا در پاسخ به انتشار هر خبری در راستای گسترش پروژه شدیدا نوسان می‎کند. به عنوان مثال با انتشار خبر ساخت شیباریوم، قیمت shib حدود 30 درصد افزایش پیدا کرد.

اما بعد از بروز مشکل در نسخه آزمایشی آن، قیمت رمز ارز شیبا اینو حدود 10 کاهش یافت. به دلیل همین تاثیر پذیری شدید از اخبار، تحلیل تکنیکال شیبا ممکن است درصد خطای بالاتری داشته باشد.

تحلیل شیبا

شیباریوم در حقیقت یک راهکار لایه دوم مربوط به پروژه شیبا اینو است. راهکارهای لایه دوم در واقع پروتکل‎هایی هستند که روی بلاکچین‎هایی مثل اتریوم ساخته می‎شوند.

هدف و کارکرد این پروتکل‎ها افزایش مقیاس پذیری بلاکچین است. به همین دلیل این راهکارها بسیار جذاب و مورد استقبال سرمایه گذاران هستند. نسخه عمومی شیباریوم که PuppyNet نام دارد، در مارس سال 2023 راه اندازی شد.

اما چرا شیباریوم می‎تواند باعث رشد قیمت شیبا شود؟ شیباریوم باعث گسترش اکوسیستم شیبا اینو می‎شود. به این ترتیب که قابلیت‎هایی مانند صرافی غیرمتمرکز و بازی‎های بلاکچینی با سرعت بیشتری بر بستر شیبا راه‎اندازی می‎شوند.

همچنین راه اندازی موفقیت آمیز شیباریوم می‎تواند باعث افزایش تعداد تراکنش‎ها و توکن سوزی بیشتر شود. به این ترتیب، با کاهش حجم در گردش شیبا، قیمت رمز ارز شیبا افزایش خواهد یافت. البته که این روند زمان زیادی لازم دارد.

خرید شیبا

رمز ارز shiba تنها توکن مورد استفاده در این اکوسیستم نیست. توکن‎های Leash، Bone، Treat و Shi همگی مربوط به اکوسیستم شیبا اینو هستند.

Shib توکن اصلی شیبا است که کاربردهای مختلفی نظیر پرداخت کارمزد تراکنش‎ها دارد. Bone توکن حاکمیتی صرافی ShibaSwap است.

توکن‎های حاکمیتی توکن‎هایی هستند که به کمک آنها می‎توان در رای‎گیری‎های یک اکوسیستم شرکت کرد. نکته مهم در مورد توکن Bone این است که تعداد آن محدود و فقط 250 هزار عدد است. Leash توکن دیگری در این اکوسیستم است. هدف از ایجاد این توکن، تشویق سرمایه‎گذاران برای خرید و هولد یا استیک کردن آن است.

به این ترتیب به هولدرهای Leash، توکن xLeash پاداش داده خواهد شد. Treat توکنی مشابه با xLeash است که به عنوان پاداش به توسعه‎دهندگان و اعتبارسنج‎ها پرداخت می‎شود. Shi یک استیبل کوین بوده که هدف از ساخت آن، محافظت از کاربران در برابر نوسانات بازار است.

ارز دیجیتال شیبا

قیمت لحظه ای شیبا

تفاوت شیبا اینو با دوج کوین

برای تحلیل شیبا اینو باید درک درستی از تفاوت‎های آن با سایر میم کوین‎ها داشته باشید. در نگاه اول شیبا اینو بسیار شبیه به دوج کوین است.

هر دو میم کوین‎های بسیار پرطرفداری هستند که همچنان در بازار ارزهای دیجیتال حضور دارند. اما این دو میم کوین تفاوت‎های اساسی و مهمی با هم دارند.

تفاوت اول این دو در میزان عرضه و حجم آن‎ها است. تعداد کوین‎های دوج کوین هیچ محدودیتی ندارد در حالی که تعداد توکن‎های شیبا محدود است. به همین دلیل و البته توکن سوزی شیبا، شیبا اینو یک رمز ارز تورمی محسوب می‎شود.

تفاوت دوم در بلاکچین این دو است. شیبا اینو یک توکن ERC-20 بوده که بر بستر بلاکچین اتریوم ساخته شده است. در حالی که دوج کوین یک فورک از بلاکچین بیت کوین است.

قیمت روز شیبا

فورک‎ در واقع تغییراتی در بلاکچین اولیه است که امکان ایجاد ویژگی‎ها و شبکه‎های جدید را فراهم می‎کنند. اهمیت این تفاوت در آن است که شیبا اینو تحت تاثیر تغییرات و مسایل مربوط به بلاکچین اتریوم است.

این در حالی است که دوج کوین از این نظر رمز ارز مستقلی محسوب می‎شود. هدف دوج کوین از ابتدا این بود که به عنوان روشی برای پرداخت در بین مردم استفاده شود.

البته که شیبا هم به این هدف دست پیدا کرد ولی مقبولیت و سابقه دوج کوین بیشتر بوده است. هر دو میم کوین‎هایی با نماد یک سگ هستند ولی از دید سرمایه‎گذاران این تفاوت‎ها اهمیت بالایی دارند.

شیبا اینو یک توکن ERC-20 بر بستر بلاکچین اتریوم است. این رمز ارز بلاکچین مستقلی ندارد. به همین دلیل شیبا اینو قابل استخراج نیست. اما دوج کوین برخلاف توکن shib قابل استخراج است. به همین دلیل دوج کوین بین ماینرها محبوبیت بیشتری دارد.

قیمت ارز شیبا به تومان

یکی از موارد که باعث افزایش شتاب خرید رمز ارز شیبا شد، اعلام فعالیت آن در متاورس یا دنیای مجازی بود. پروژه متاورس شیبا اینو بیش از 100 هزار قطعه زمین را برای خرید به کاربران ارایه می‎دهد.

زمین های متاورس در ابتدای کار فقط با اتریوم قابل خرید بودند. اما پس از مدتی توسعه دهندگان شیبا اینو اعلام کردند که با استفاده از ارز دیجیتال شیبا می‎توان این زمین‎ها را خریداری کرد. البته موج خرید ارز دیجیتال shiba به دنبال این خبر چندان قوی نبود.

تحلیل شیبا امروز

استفاده شدن به عنوان روش پرداخت، هدف اصلی دوج کوین بوده است. به همین دلیل رقیب آن، یعنی شیبا اینو، نیز آن را جزیی از اهداف خود می‎داند.

در همین راستا در فروشگاه‎های اینترنتی مختلف، از شیبا نیز به عنوان روش پرداخت استفاده می‎شود. در حال حاضر امکان خرید شیبا در دستگاه‎های خودپرداز Bitcoin of America نیز وجود دارد. شهروندان آمریکایی می‎توانند بررسی کنند قیمت ارز شیبا امروز چقدر است و به راحتی خرید کنند.

قیمت لحظه ای شیبا اینو

شیبا دکس؛ صرافی غیرمتمرکز جدید شیبا

شیبا دکس یک صرافی غیر متمرکز است که بر بستر پروتکل کومودو راه اندازی شده است. این صرافی امکان مبادله توکن های شیبا با سایر رمز ارزها را فراهم کرده است.

علاوه بر توکن شیبا، سایر توکن‎های اکوسیستم شیبا اینو قابل مبادله هستند. در این صرافی می‎توانید قیمت روز شیبا را مشاهده کنید.

همچنین از ابزار موجود در آن برای بررسی تکنیکال شیبا استفاده کنید. سرمایه گذاران می‎توانند علاوه بر شیبا ارز دیجیتال خرید کنند.

قیمت ارز شیبا

برای تحلیل شیبا، دانستن روند علاقه به شیبا بسیار مهم است. برای بررسی این موضوع روش‎های مختلفی از جمله استفاده از ابزارهای بررسی گوگل وجود دارد. با بررسی این ابزارها به این نکته می‎رسید که علاقه تریدرها به شیبا اینو کاهش یافته است. بعد از رشد شدید این رمز ارز در سال‎های 2021 و 2022، فروش شیبا اینو شدت گرفت.

فروش ارز شیبا دلایل مختلفی داشت ولی مهمترین آن وابستگی بازار به بیت کوین بود. البته در ادامه اتفاقاتی افتاد که سرمایه ‎گذاران شیبا اینو خرید آن را به صرفه نمی‎دانستند.

عدم رشد پایدار، تبلیغات غیر واقعی، رفتار نهنگ‎های شیبا و عدم دستیابی به اهداف از علل کاهش محبوبیت شیبا بود. طبیعتا با وجود رشد بیش از 100 میلیون درصدی شیبا در سال 2021، خرید ارز دیجیتال shiba چندان عقلانی نبود.

افرادی که با دیدن رشد جذاب قیمت لحظه ای ارز شیبا اقدام به خرید رمز ارز shiba کردند، از وضعیت خود راضی نبودند. پایبندی سرمایه گذار به پروژه به عملکرد توسعه دهندگان آن بستگی دارد. به همین دلیل و با از بین رفتن تب میم کوین‎ها، علاقه سرمایه گذاران و تریدرها به شیبا اینو کاهش پیدا کرد.

قیمت ارز شیبا امروز

برای تحلیل ارز دیجیتال شیبا، باید بدانید که میم کوین‎ها بسیار وابسته به جو فضای مجازی هستند. یک توییت، یک خبر و حتی یک شایعه می‎تواند قیمت لحظه ای شیبا اینو را تغییر دهد.

اگر به نمودار ارز شیبا دقت کنید، متوجه نوسانات شدید قیمت می‎شوید. پس نباید انتظار یک سرمایه‎ گذاری بی‎دردسر را داشته باشید. علاوه بر این، شیبا اینو به شدت به قیمت بیت کوین وابسته است.

وابستگی قیمت لحظه ای شیبا به بیت کوین حتی به بیش از 97 درصد نیز رسیده است. اگر نمودار شیبا را همزمان با نمودار بیت کوین مقایسه کنید، متوجه این وابستگی می‎شوید. پس برای تحلیل شیبا باید به این موارد توجه ویژه‎ای داشته باشید.

قیمت لحظه ای شیبا در زمان تنظیم این مقاله برابر با 0.000007195 دلار است. شیبا در جایگاه 18 بازار قرار دارد و قیمت شیبا در ایران معادل ۰٫۳۵۹۸ تومان است.

قیمت شیبا

نمودار شیبا

دو فرضیه برای شیبا اینو وجود دارد. اولین فرضیه این است که میم کوین‎هایی مثل شیبا به مرور زمان از بازار حذف خواهند شد. البته که تا این لحظه این فرضیه طرفدار کمتری داشته و محقق نشده است. عدم حمایت از طرف ویتالیک بوترین، اشکالات متعدد در راه اندازی شیباریوم و شیباسوآپ از دلایل این فرضیه است.

فرضیه دوم این است که اگر توسعه دهندگان شیبا اینو به تعهداتشان عمل کنند، رمز ارز شیبا موفق خواهد شد. بررسی نمودار قیمت لحظه شیبا تایید کننده این موضوع است.

فرضیه دوم طرفداران بیشتری دارد. راه اندازی صرافی غیرمتمرکز، توسعه پروژه‎های جدید و بازی‎های بلاکچینی بر بستر شیباریوم راه نجات شیبا از فرضیه اول است. بنابراین برای تحلیل شیبا امروز بیش از هر زمان دیگری نیاز به بررسی اخبار پیشرفت پروژه دارید.

قیمت شیبا به تومان

یکی از رایج ترین سوالات طرفداران شیبا اینو، این سوال است. با توجه به حجم بالای توکن‎های در گردش این اتفاق بسیار بعید به نظر می‎رسد. البته که در بازار کریپتوکارنسی غیر ممکن وجود ندارد. اما توجه داشته باشید که اگر قرار باشد شیبا به یک دلار برسد، باید تعداد توکن‎های بسیاری سوزانده شود.

تعداد توکن‎های اولیه شیبا حدود 1 کوآدریلیون توکن بوده است. از این مقدار، حدود 50 درصد آن سوزانده شده است. با این حساب، فرض کنید حجم در گردش شیبا معادل به حدود 500 میلیارد توکن برسد.

اگر قیمت شیبا در این زمان 1 دلار باشد، ارزش بازار شیبا حدود 500 میلیارد دلار خواهد بود. برای درک بزرگی این عدد باید بدانید که ارزش بازار اتریوم طی رشدی که در سال 2021 داشت، به حدود 571 میلیارد دلار رسید!

پس این احتمال که شیبا اینو به یک دلار برسد، در آینده نزدیک چندان محتمل نیست. راه اندازی شیباریوم و افزایش مقیاس پذیری اتریوم می‎تواند به افزایش احتمال این اتفاق کمک کند.

خرید شیبا از صرافی سالاریکس

قیمت ارز دیجیتال شیبا

اگر بدون خواندن مطالب بالا قصد خرید ارز شیبا اینو را دارید، بهتر است دست نگه دارید! به این دلیل که بدون داشتن اطلاعات دقیق و تحلیل مناسب و جامع، احتمالا ضرر خواهید کرد. برای سرمایه گذاری در شیبا اینو، بررسی نمودار تحلیل تکنیکال شیبا لازم است ولی کافی نیست!

قبل از خرید ارز دیجیتال شیبا باید این رمز ارز را به درستی بشناسید. اگر از آن دسته سرمایه گذاران ریسک پذیر و عاشق سودهای بزرگ هستید، رمز ارز شیبا گزینه مناسبی است.

در عین حال سرمایه گذارانی که تحمل نوسانات شدید را ندارد، بهتر است سمت خرید شیبا اینو نروند. با این وجود اگر اصرار دارید که ارز دیجیتال شیبا را در سبد سرمایه گذاری خود داشته باشید، بهتر است درصد کمی از سرمایه خود را به آن اختصاص دهید.

برای خرید شیبا می توانید از طریق صرافی خای خارجی و ایرانی اقدام کنید. با توجه اینکه صرافی های خارجی به کاربران ایرانی خدمات نمی دهند، بهتر است از طریق یک صرافی معتبر داخلی این کار را انجام دهید.

نمودار ارز شیبا

صرافی آنلاین سالاریکس رمزارز شیبا را در لیست ارزهای خود دارد و می توانید بعد از ثبت نام در صرافی سالاریکس، خرید ارز شیبا را به راحتی و با کارت های عضو شتاب انجام دهید. اگر قصد فروش شیبا را دارید، بعد از ثبت نام در صرافی سالاریکس یک کیف پول برای ارز شیبا در اختیار شما قرار می گیرد و می توانید انتقال شیبا به کیف پول خود در صرافی آنلاین سالاریکس را انجام دهید و سپس اقدام به فروش شیبا کنید.

صرافی سالاریکس در این صفحه قیمت شیبا به تومان را برای شما عزیزان نمایش می‎دهد. برای دیدن قیمت ارز شیبا به تومان به قسمت بالای صفحه مراجعه کنید. در این قسمت، قیمت آنلاین شیبا برای شما نمایش داده می‎شود. قیمت ارز دیجیتال شیبا در این صفحه هر یک دقیقه آپدیت می شود.

همچنین برای خرید و فروش ارز شیبا، می‎توانید از بخش مقابل آن استفاده کنید. در این صفحه می‎توانید بررسی کنید که قیمت شیبا امروز چه تغییراتی داشته است.

اگر می خواهید تحلیل رمز ارز شیبا را انجام دهید، می‎توانید با استفاده از ابزار تحلیل تکنیکال شیبا و با استفاده از چارت موجود در این صفحه، این کار را انجام دهید.

قیمت شیبا امروز

تاریخچه‌ی ارز شیبا به سال 2018 برمی‌گردد. در آن زمان عرضه اولیه ( ICO ) ارز شیبا برگزار شد. در این ICO مجموعاً ۳۹۶ میلیون شیبا به فروش رسید.

به ارزهای دیجیتالی که پروژه خاصی ندارند، و یا پروژه آنها دارای اهداف قابل اجرایی نیست، شت کوین می گویند. طبیعتا ریسک سرمایه گذاری در شت کوین ها بسیار بالاست.

رمزارز شیبا اینو با رشد ها و پامپ های بسیار زیاد مورد توجه قرار گرفت و سرمایه افراد زیادی را در کوتاه مدت چند برابر کرد.

این رشد‌ها با حمایت‌ها و توتیت‌های ایلان مدیر عامل تسلا، ادامه یافت و باعث شد شیبا به محبوبیت زیادی دست پیدا کند. افراد زیادی حدس می زدند این پروژه متعلق به ایلان ماسک باشد.

در نهایت شیبا از اهداف بلند مدت خود رونمایی کرد، و ثابت کرد شت کوین ها هم می تواند ارتقا پیدا کنند.

شیبا

یکی از اهداف شیبا ورود به دنیای متاورس است. ارز دیجیتال شیبا تلاش می‌کند بلاکچین اختصاصی خود را راه اندازی کند.

هدف اصلی طراحان  شیبا، ایجاد یک بستر ارتباطی بین بانک‌ها، شرکت‌ها و مردم عادی برای انتقال سریع و ارزان پول بین کشورها بوده است.

برای این منظور، شیبا از تکنولوژی smart contract ،از زبان برنامه‌نویسی Solidity در بلاکچین Ethereum استفاده می‌کند.

نکته جالب درباره‌ی ارز شیبا، تعهد طراحان آن به پشتیبانی از پروژه است. طبق اعلام آن‌ها، حداقل تا سال ۲۰۲۵، هر ساله حداقل ۲۵ درصد از درآمد حاصل از فروش شیبا به توسعه‌ی پروژه اختصاص خواهد یافت. این تعهد برای جلب اعتماد و رضایت بیشتر از سرمایه‌گذاران و کاربران ارز شیبا ارائه شده است.

 هم اکنون شما می توانید با استفاده از کارت های عضو شتاب، خرید و فروش رمزارز شیبا در صرافی سالاریکس را آغاز کنید.

همچنین خرید و فروش تتر و بیتکوین و اتریوم در صرافی ایرانی سالاریکس از طریق کارت های عضو شتاب امکان پذیر است.

جدید ترین مطالب مجله

خالق بیتکوین

خالق بیتکوین

خالق بیتکوین کیست؟ آیا تا به حال نام ساتوشی ناکاموتو را به عنوان خالق رمزارز بیتکوین شنیده‌اید؟ بیتکوین اول رمزارزی بود که در جهان ساخته شد و در سال 2008 در دسترس عموم قرار گرفت. از آن سال مدت ها می گذرد اما هنوز هم کسی نمی داند که خالق بیت کوین مرد است یا […]

مشاهده
هارد فورک و سافت فورک

هارد فورک و سافت فورک

فورک ارزهای دیجیتال فورک یکی از اصطلاحات مهم در دنیای ارزهای دیجیتال است. در این مقاله به بررسی مفهوم سافت فورک و هارد فورک می پردازیم. فورک در لغت به معنی چنگال است. اما ارتباط چنگال با ارز دیجیتال چیست؟ در قدم اول باید بدانید، تغییر هر گونه اطلاعاتی در بلاکچین غیر ممکن است. بلاکچین […]

مشاهده
هش تراکنش

هش تراکنش

هش تراکنش یا TXID نام هش تراکنش یا TXID را تمامی افرادی که در بازار کریپتو فعال هستند حتما شنیده‌اند. برای افرادی که نقل و انتقال ارزهای دیجیتال را انجام می‌دهند، دانستن اینکه هش تراکنش یا TXID چیست بسیار ضروری است. در این مقاله از صرافی سالاریکس معنی TXID را به ساده ترین شکل برای […]

مشاهده
ایردراپ ارزهای دیجیتال

ایردراپ ارزهای دیجیتال

ایردراپ ارزهای دیجیتال ایردراپ ارزهای دیجیتال به معنی هدیه رمزارز از طرف پدیدآورندگان آن رمزارز است. در این مقاله از صرافی سالاریکس در این مورد و نحوه دریافت ایردراپ توضیح خواهیم داد. همانطور که می‌دانید ارزهای دیجیتال نوعی دارایی دیجیتال هستند. پس طبیعی است که قابل معامله هستند. اما جالب است بدانید که به دست آوردن […]

مشاهده
پشتیبانی آنلاین سوالی دارید؟
پشتیبانی آنلاین

تماس از ساعت ۸:۰۰ تا ۲۰:۰۰

پشتیبانی آنلاین تماس تلفنی