کاردانو Cardano | ADA

USDT

تومان

بازار جهانی

معرفی ارز
درصد تغییرات روز گذشته
قیمت جهانی USDT

اطلاعات بازار سالاریکس

قیمت خرید از ما تومان
قیمت فروش به ما تومان
قیمت به دلار USDT
تومان
خرید کنید

قیمت کاردانو

آیا در مورد آینده ارزهای دیجیتال و قیمت کاردانو کنجکاو هستید؟ آیا به دنبال کشف فناوری‌های نو‌آورانه بلاک چین که می‌توانند روش معاملات ما را متحول کنند، هستید؟ در سال‌های اخیر، بازار ارزهای دیجیتال شاهد افزایش محبوبیت فوق العاده‌ای بوده است.

ارزهای دیجیتال متعدد، ویژگی‌ها و مزایای منحصر به فردی را ارائه می‎‌دهند. یکی از این ارزهای دیجیتال، Cardano است. در این مقاله، به بررسی قیمت کاردانو می‌پردازیم، ویژگی‌های کلیدی آن را بررسی کرده و آن را با بیتکوین مقایسه می‌کنیم.

بیتکوین اولین ارز دیجیتال ساخته شده و در جایگاه یک بازار قرار دارد. مقایسه ارز دیجیتال کاردانو می‌تواند جذاب باشد و دیدگاه مفیدی در مورد کاردانو به ما بدهد. علاوه بر این، ما بینشی در مورد ارز دیجیتال Ada و اهمیت آن در بازار ارائه خواهیم کرد.

 

قیمت کاردانو

 

قیمت ادا

ارز دیجیتال کاردانو چیست؟

کاردانو، یک پلتفرم و یک بلاکچین غیرمتمرکز است که هدف آن ایجاد انقلابی در راه توسعه ارزهای دیجیتال می‌باشد.

کاردانو در سال 2017 راه اندازی شد. ارز دیجیتال کاردانو بر یکپارچه سازی فناوری‌های پیشگام و انجام تحقیقات آکادمیک کامل برای ارائه راه حل بلاک‌چین ایمن، مقیاس پذیر و پایدار تمرکز دارد.

کاردانو برای تایید تراکنش‌ها از مکانیسم اجماع اثبات سهام (PoS) استفاده می‌کند و به همین دلیل مصرف انرژی را به حداقل رسانده است و با روش مکانسیم اجماع سهام، اعضای جامعه خود را به مشارکت فعال تشویق می‌نماید.

ارز رمزنگاری شده بومی این پلتفرم، آدا، به اکوسیستم کاردانو انرژی می‌دهد. آدا کاربران را قادر می‌سازد تا علاوه بر این که دارنده این ارز دیجیتال هستند در تصمیم گیری‌های سازنده برای شبکه ( حاکمیت ) مشارکت داشته باشند.

خریدکاردانو

پروژه کاردانو توسط چارلز هاسکینسون (Charles Hoskinson) کارآفرین و ریاضی‌دان خوش‌فکر آمریکایی راه‌اندازی شد. هاسکینسون از 2011 با مفهوم ارز دیجیتال آشنایی دارد و در سال 2013 دوره آموزش بیت کوینی را برگزار کرد که از سوی 80 هزار فراگیر مورد استقبال قرار گرفت.

 او مدتی جزو تیم برنامه‌نویسی بلاکچین اتریوم بود و در سال 2014 از این شبکه جدا شد. در ادامه در سال 2015 او با همراهی همکار سابق خود جرمی وود (Jeremy Wood) شرکت IOHK را تاسیس کرد. شرکت IOHK یک سازمان کاملا غیرمتمرکز است که در زمینه توسعه نرم‌افزار فعالیت دارد. این شرکت شناخته‌شده‌ترین سازمان در حوزه تحقیقات مرتبط با زیرساخت‌های بلاک چین و مهندسی کامپیوتر است و تا به امروز بلاک چین‌های امنی را برای رفع مشکلات جامعه و بخش‌های خصوصی طراحی کرده است. شرکت‌ IOHK متولی اصلی پروژه کادانو به شمار می‌رود و ارز دیجیتال کاردانو زیر نظر مهندسان نرم‌افزاری این شرکت در سال 2017 روانه بازار شد. کاردانو دارای بلاکچین اختصاصی است و ارز بومی شبکه کاردانو، ADA نام دارد. نام ارزدیجیتال آدا برگرفته از نام اولین برنامه‌نویس کامپیوتر جهان آدا لاولیس (Ada Lovelace) است.

 

قیمت ادا

 

خرید و فروش کاردانو

Ada ارز دیجیتال بومی بلاک‌چین کاردانو است. این ارز دیجیتال، نقش حیاتی در تسهیل تراکنش‌ها، سهامداری و مشارکت در حاکمیت شبکه، ایفا می‌کند. Ada بر اساس تحقیقات آکادمیک معتبر بررسی شده است و با توجه به نتیجه این بررسی‌ها، یک ارز دیجیتال امن و قابل اعتماد به شمار می‌آید.

مانند هر ارز دیجیتالی، قیمت ada می‌تواند بر اساس تقاضای بازار و عوامل خارجی مختلف در نوسان باشد. قبل از خرید ارز ada، افراد می‌توانند، صرافی‌های معتبر ارزهای دیجیتال ایرانی و پلتفرم‌های معاملاتی خارجی را بررسی کنند.

در صرافی‌های ارزدیجیتال ایرانی از جمله صرافی سالاریکس، به کاربران امکان خرید، فروش و مبادله Ada را با سایر ارزهای دیجیتال یا تومان می‌دهند.

انجام تحقیقات قبل از خرید و انتخاب یک صرافی خرید کاردانو قابل اعتماد، که امنیت سرمایه گذاری شما را تضمین می‌کند، ضروری است. علاوه بر این، موارد زیر می توانند به تصمیم‌گیری آگاهانه برای سرمایه گذاری شما کمک کنند:

 • بررسی قیمت روز Cardano
 • تحلیل نمودار کاردانو
 • تحلیل کلی بازار ارزهای دیجیتال
 • بررسی اخبار پیرامون ارز آدا کاردانو

 

قیمت ada

 

خرید کاردانو

آدا کاردانو یا بیت کوین ؟

بیتکوین اولین ارز دیجیتال ساخته شده و در رتبه یک بازار قرار دارد. 51 درصد سهم کل بازار کریپتو متعلق به بیتکوین است. ما قصد داریم مزیت‌های رقابتی کاردانو با بیتکوین را بررسی کنیم و تا ارزش واقعی کاردانو را بهتر درک کنیم.

بیتکوین، ارز دیجیتال پیشگام بازار، در درجه اول به عنوان یک بستر ذخیره پول دیجیتال و پلتفرمی برای انتقال پول شناخته می‌شود. در عین اینکه بسیار قدرتمند است اما محدود است و از لحاظ مقایس پذیری با مشکل مواجه است. بیت کوین به دلیل اندازه بلوک محدود و زمان تراکنش‌های کندتر، با چالش های مربوط به مقیاس پذیری مواجه است.

از سوی دیگر، کاردانو قصد دارد از طریق معماری لایه ای خود، بستری جامع برای برنامه های غیرمتمرکز مختلف (dApps) فراهم کند. از نظر مقیاس پذیری، Cardano دارای مزیت است؛ زیرا یک رویکرد لایه ای را پیاده سازی می‌کند که امکان به روزرسانی یکپارچه و ترکیب ویژگی های جدید را فراهم می‌آورد.

عامل مهم دیگری که باید در نظر گرفته شود، اثرات زیست محیطی است. استخراج بیتکوین و تایید تراکنش‌ها با روش گواه اثبات کار ( Proof-of-Work ) از طریق ماینرها انجام می‌شود، که گرمای زیادی به محیط زیست می‌دهند و برق و انرژی زیادی مصرف می‌کنند.

در مقابل تایید تراکنش های کاردانو از گواه اسبات سهام ( Proof-of-Stake Cardano ) استفاده می‌کند. که به طور قابل توجهی انرژی کم تری مصرف می‌کند. این ویژگی، آن را به عنوان دوستدار محیط زیست به دیگران معرفی می‌نماید.

نکات قوت رمز ارز کاردانو

یکی از نکات قوت پروژه کاردانو این است که دارندگان توکن ADA می‌توانند در مدیریت شبکه مشارکت داشته باشند و در مورد تغییرات آتی پروژه اظهار نظر کنند. به این معنی که بلاکچین کاردانو براساس تحقیق و توسعه بنا شده است و هر ایده‌ای صرف نظر از اینکه چقدر خارق‌العاده باشد قبل از اینکه در شبکه به اجرا گذاشته شود مورد رای‌گیری قرار می‌گیرد. تیم کاردانو همیشه به این موضوع افتخار می کند که تمام نظرات برای توسعه از طریق فرآیند تحقیقات مورد بررسی قرار می گیرد و حتی بهترین ایده ها قبل از تایید اعتبار و پیاده سازی می توانند به چالش کشیده شوند!

 ارز دیجیتال کاردانو در فضای وب تری (Web 3) یا اینترنت نسل سوم راه‌اندازی شده است. کاربران می‌توانند از بلاکچین کاردانو برای انتقال دارایی، ایجاد قراردادهای هوشمند و ساخت برنامه‌های غیرمتمرکز یا Dapp ها استفاده کنند. علاوه بر این به دلیل اینکه تراکنش های شبکه کاردانو از طریق الگوریتم اثبات سهام ( POS ) انجام می شود، انرژی 4 برابر کمتری نسبت به بلاکچین اتریوم انرژی مصرف می کند و از این رو می‌توان کاردانو را رقیبی سرسخت برای اتریوم به شمار آورد.

 

خرید کاردانو

 

فروش کاردانو

قیمت کاردانو و سرمایه گذاری در آن

در دنیای ارزهای دیجیتال، Cardano به عنوان یک رمزارز امیدوار کننده ظاهر شده است. ویژگی‌های منحصر به فرد، پتانسیل رشد و تعهد به پیشرفت، توجه سرمایه گذاران در سراسر جهان را به خود جلب کرده است.

ارزهای دیجیتال به دلیل ماهیت غیرمتمرکز و پتانسیل بازدهی بالا، محبوبیت زیادی به دست آورده‌اند. کاردانو با فناوری نوآورانه بلاک چین، به دنبال ایجاد انقلابی در نحوه انجام تراکنش‌ها و قراردادهای هوشمند است. Cardano به عنوان یکی از بزرگ‌ترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار، چندین مزیت فریبنده را برای سرمایه گذاران زیرک ارائه می‌دهد.

قیمت ada

 • برتری تکنولوژی

یکی از مزایای قابل توجه کاردانو، برتری تکنولوژیکی آن می‌باشد. برخلاف سایر ارزهای دیجیتال، Cardano برای تایید تراکنش‌ها از الگوریتم اجماع اثبات سهام منحصر به فرد به نام Ouroboros استفاده می‌کند. این الگوریتم، تضمین کننده امنیت و کارایی تراکنش‌های شبکه است. علاوه بر این، کاردانو با تمرکز بر تحقیقات آکادمیک و توسعه بررسی شده، خود را متمایز می‌کند.

این تعهد به دقت علمی، باعث تمایز آن از سایر ارزهای دیجیتال می‌شود. این ویژگی، سرمایه گذارانی را که به دنبال یک پروژه قابل اعتماد و حساب شده هستند را جذب می‌کند.

 • پتانسیل افزایش قیمت

مزیت دیگر برای خرید رمزارز کاردانو، پتانسیل افزایش قابل توجه قیمت می‌باشد. هر چند که بازار ارزهای دیجیتال بسیار پر نوسان است و تحت تاثیر عوامل مختلفی، مانند تغییرات نظارتی و تحولات فناوری قرار دارد.

قیمت آدا، ارز دیجیتال بومی Cardano، رشد امیدوار کننده‌ای را در طول سال‌ها نشان داده است. با این حال،  از طرف دیگر، سرمایه گذاری در کاردانو با ریسک‌هایی همراه می‌باشد. یکی از معایب قابل توجه، سن نسبتا جوان پروژه در مقایسه با ارزهای دیجیتال معتبرتر مانند بیت کوین و اتریوم است.

 

فروش کاردانو

 

خرید ارز کاردانو

اگر چه کاردانو از زمان راه اندازی خود، پیشرفت قابل توجهی داشته، اما هنوز احساس عدم اطمینان در مورد دوام طولانی مدت و پذیرش آن وجود دارد. علاوه بر این، خرید ارز دیجیتال ada، ریسک مداخلات نظارتی را در بر دارد.

دولت‌ها در سرتاسر جهان هنوز با نحوه تنظیم مقررات موثر برای ارزهای دیجیتال درگیر هستند. هر‌گونه تغییر نظارتی نامطلوب، ممکن است بر ارزش و عملکرد کاردانو و سایر ارزهای دیجیتال تاثیر بگذارد. در پایان، خرید آدا کاردانو می‌تواند، گزینه جذابی برای کسانی باشد که به دنبال تنوع بخشیدن به سبد سرمایه‌گذاری خود هستند. Cardano با فناوری نوآورانه خود و پتانسیل افزایش قیمت، فرصت سرمایه‌گذاری منحصر به فردی را بازار کریپتو ارائه می‌دهد.

خرید ارز دیجیتال کاردانو

 • رویکرد علمی

Cardano دارای رویکرد علمی خیلی قدرتمند برای توسعه است. بسیاری از ارزهای دیگر صرفا در وایت پیپر، و در حد تئوری پروژه‌های قدرتمندی دارند، و فقط به مفاهیم نظری متکی هستند. در حالی که کاردانو بر راه حل‌های مبتنی بر تحقیق، تاکید دارد. توسعه این پلتفرم توسط متخصصان دانشگاهی هدایت می‌شود. این امر، تضمین می‌کند که اعمال متخصصان، با شواهد علمی، آزمایش های دقیق و مکانیزم بررسی، مورد تایید قرار می‌گیرند.

 • معماری دولایه

یکی دیگر از عوامل متمایز کننده، معماری دو لایه کاردانو است. این پلتفرم، تراکنش‌های ADA را در لایه دیگری به نام لایه تسویه انجام می‌دهد. کاردانو، لایه تسویه خود را از لایه محاسباتی که قراردادهای هوشمند و برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) در آن کار می‌کنند، جدا کرده است. این جداسازی، مقیاس پذیری و کارایی هر لایه را بدون ایجاد اختلال در شبکه کلی بلاک چین، تضمین می‌کند.

 • تعهد به پایداری

تعهد کاردانو به ماندگاری نیز قابل توجه است. همانطور که در قبل گفتیم ارز دیجیتال آدا کاردانو برای تایید تراکنش‌ها از یک نوع الگوریتم اثبات سهام منحصر به فرد  استفاده می‌کند. الگوریتم اثبات سهام در مقایسه با الگوریتم‌های اثبات کار (PoW) انرژی کمتری مصرف می‌کند. این رویکرد سازگار با محیط زیست، به کاردانو اجازه می دهد تا در دراز مدت، پایدارتر باشد و انرژی کمتری مصرف کند.

کاردانو اهمیت زیادی به انطباق با قوانین و مقررات می‌دهد. هدف آن پل زدن بین شکاف پولی سنتی و دنیای ارزهای دیجیتال است. این امر، دولت‌ها و موسسات را قادر می‌سازد تا قوانین و سیاست ها را به طور موثر اجرا کنند. در عین حال ماهیت غیرمتمرکز فناوری بلاک چین را حفظ نمایند.

 

خرید ارز کاردانو

 

صرافی خرید کاردانو

در بازار پر نوسان ارزهای دیجیتال، باید همیشه اطلاعات خود را آپدیت کنید، تحلیل قیمت ارزهای دیجتال را با دقت دنبال کنید. برای خرید کاردانو به موارد زیر دقت کنید:

صرافی های متعدد ارزهای دیجیتال، خرید Cardano (ADA) را از طریق ریال ایران و سایر دارایی های دیجیتال مانند تتر تسهیل می‌کنند. شما می‌توانید برای خریدکاردانو به بهترین سایت خرید و فروش کاردانو یعنی صرافی سالاریکس مراجعه نمایید. از طریق صرافی سالاریکس می‌توانید با کارت های عضو شتاب خرید کاردانو را انجام دهید.

قیمت روز کاردانو

بررسی  قیمت لحظه کاردانو برای سرمایه گذارانی که به دنبال فرصت های سودآور هستند، ضروری می‌باشد. در تاریخ تنظیم این مقاله، قیمت امروز کاردانو معادل 0.2781 دلار یا ۱۳٬۸۱۵ تومان است. قیمت ارزهای دیجیتال بسیار نوسان دارد. از این رو، توصیه می‌کنیم برای بررسی قیمت و تحلیل کاردانو، از پلتفرم قابل اعتماد صرافی سالاریکس استفاده کنید.

ما در صرافی سالاریکس، به عنوان بهترین سایت خرید کاردانو،  اطلاعات زیادی از جمله قیمت لحظه‌ای ارزهای دیجیتال، رتبه بازار، توضیح پروژه‌ها و… را در صفحه ارزهای دیجیتال سایت سالاریکس قرار داه‌ایم و شما می‌توانید در این صفحه قیمت آدا ارز دیجیتال را بررسی کنید.

 

صرافی خرید کاردانو

 

قیمت لحظه ای کاردانو

برای تحلیل آینده قیمت کاردانو عوامل زیادی وحود دارد که باید بررسی شود. تحلیل ارز کاردانو از دو روش تکنیکال و بنیادی انجام می‌شود. تحلیل تکنیکال کاردانو با بررسی نمودار کاردانو امکان پذیر است. نمودار ارز کاردانو اطلاعات بسیار ارزشمندی را در اختیار ما قرار می‌دهد. این اطلاعات، به ما نشان می دهد تغییرات قیمت ارز دیجیتال آدا در گذشته چگونه بوده است.

تحلیل تکنیکال آدا به شما کمک می‌کند تا نقاط مناسب برای خرید را پیدا کنید، نقاطی را برای سیو سود مشخص کنید، برای خود حد ضرر تعیین کنید. یعنی نقاطی را برای خروج در نظر بگیرید تا در صورتی که قیمت کاردانو طبق دیدگاه شما پیش نرفت با ضرر کوچکی سرمایه خود را نقد کنید.

می‌توانید با زیر نظر گرفتن دقیق قیمت لحظه ای کاردانو، در نقاط ورود تعیین شده خرید خود را انجام دهید. اگر تحلیل تکنیکال را بلد نیستید به شما توصیه می‌کنیم در این زمینه آموزش ببینید و یا از افراد با تجربه کمک بگیرید. ‌تحلیل تکنیکال آدا به شما سرمایه گذاران کمک می‌کند که با ارزیابی چشم اندازهای بلندمدت ADA، تصمیمات آگاهانه‌ای جهت سرمایه گذاری اتخاذ کنید.

از سوی دیگر، تحلیل ada به صورت بنیادی بر ارزیابی ساختار اصلی پروژه، اهداف آن، و بررسی ارزش واقعی کاردانو با تجزیه و تحلیل فناوری، تعداد توکن های کل، سرمایه در گردش و… تمرکز دارد.

تحلیل ارز ada می‌تواند از ضررهای احتمالی جلوگیری کند. برای دریافت تحلیل امروز کاردانو می‌توانید، به سایت ما مراجعه کنید.

 

قیمت کاردانو و تحلیل آن

 

خرید ارز ada

برای اینکه در بازار پویای ارزهای دیجیتال پیشرو باشید، باید از آخرین اخبار و به روزرسانی‌های Cardano و قیمت ارز کاردانو مطلع شوید. به طور مرتب منابع قابل اعتماد، مانند صرافی سالاریکس را بررسی کنید. همچنین می توانید در خبرنامه ما مشترک شوید. به این ترتیب، در جریان پیشرفت ها، اخبار و تغییر تحولات و قیمت کاردانو امروز قرار می‌گیرید. با استفاده از این موارد، می‌توانید تصمیمات استراتژیکی برای خرید ارز ada یا فروش کاردانو بگیرید.

خرید ارز دیجیتال ada

کاردانو علاوه بر ایده‌های نوآورانه‌ای که از لحاظ فنی دارد، از لحاظ اجتماعی و رشد بلاکچین در جوامع مختلف هم فعال است. آدا کاردانو متعهد شده در مناطقی که بلاکچین در حال توسعه است، به رفع چالش‌های اجتماعی و اقتصادی کمک کند. ارز دیجیتال کاردانو تمام تلاش خود را برای ارتباط بهتر انسان‌ها با بلاکچین می‌کند.

در مناطقی که بلاکچین در حال توسعه است، کاردانو کمک‌های زیادی به دولت‌ها و سازمان‌های محلی با هدف رفع چالش‌های پیش رو در این مناطق ارائه می‌دهد. کاردانو با پر کردن شکاف بین بلاک‌چین و برنامه‌های دنیای واقعی، قصد دارد به عنوان یک کاتالیزور برای تغییرات مثبت عمل نماید.

کاردانو از طریق مشارکت با سازمان هایی مانند World Mobile و گروه اپراتورهای شبکه، قصد دارد با مسائل زیر مقابله کند:

 • هویت دیجیتال
 • اتصال
 • دسترسی به خدمات مالی

این تعهد به ایجاد تأثیر در دنیای واقعی، کاردانو را به عنوان یک پلتفرم فعال در توسعه اجتماعی و اقتصادی معرفی می‌کند.

 

خرید ارز ada

 

بهترین سایت خرید کاردانو

برای خرید Cardano (ADA)، انتخاب یک پلتفرم معتبر و قابل اعتماد بسیار مهم است. در میان گزینه‌های مختلف، پیدا کردن بهترین صرافی ایرانی برای خرید ارز کاردانو می تواند، چالش برانگیز باشد.  صرافی انلاین ایرانی سالاریکس به عنوان بهترین گزینه برای خرید امن و راحت ارز دیجیتال، در دسترس شماست.

صرافی ایرانی سالاریکس جزو معدود صرافی هایی است که ارز دیجیتال کاردانو را با قیمت جهانی به کاربران ارائه می دهد.

کارشناسان صرافی آنلاین سالاریکس به صورت 24 ساعته از طریق تیکت و چت آنلاین در کنار شما هستند، تا تجربه سرمایه گذاری آسان در بازار جهانی را برای شما رقم بزنند.

ما اهمیت اطلاع از قیمت ارز دیجیتال کاردانو را درک می‌کنیم و اطلاعات به روز کاردانو را در صفحه اول صرافی در اختیار شما قرار داده‌ایم.

قیمت کاردانو امروز

 ارز دیجیتال کاردانو در فضای وب تری (Web 3) یا اینترنت نسل سوم راه‌اندازی شد. کاربران می‌توانند از بلاکچین کاردانو برای انتقال دارایی، ایجاد قراردادهای هوشمند و ساخت برنامه‌های غیرمتمرکز یا Dapp ها استفاده کنند. علاوه بر این به دلیل اینکه تراکنش های شبکه کاردانو از طریق الگوریتم اثبات سهام ( POS ) انجام می شود، انرژی 4 برابر کمتری نسبت به بلاکچین اتریوم انرژی مصرف می کند و از این رو می‌توان کاردانو را رقیبی سرسخت برای اتریوم به شمار آورد.

 بنیانگذار این شبکه تجربه همکاری در شبکه اتریوم را در کارنامه خود داشته و سعی دارد کاردانو را به بزرگ‌ترین شبکه بلاک چین برای انجام تراکنش‌های غیرمتمرکز تبدیل کند.

شبکه کاردانو در سال 2021 قابلیت جدیدی را در اختیار کاربران گذاشت و از آن تاریخ امکان تولید توکن‌های بومی در این شبکه میسر شد. این ویژگی مزیت رقابتی کاردانو با اتریوم را افزایش داد چرا که برنامه‌نویسان می‌توانند توکن‌های بومی مختص به برنامه‌های خود را با استفاده از قراردادهای هوشمند در سراسر بلاک چین به کار بگیرند.

 برای خرید ارز دیجیتال کاردانو می‌توانید در صرافی ارز دیجیتال سالاریکس هزینه خرید را با استفاده از کارت‌های عضو سامانه شتاب پرداخت کنید. شما همچنین می‌توانید در کنار خرید کاردانو برای خرید و فروش تتر، رمزارز بیت کوین و رمزارز اتریوم نیز از خدمات صرافی ایرانی سالاریکس استفاده کنید.

جدید ترین مطالب مجله

خالق بیتکوین

خالق بیتکوین

خالق بیتکوین کیست؟ آیا تا به حال نام ساتوشی ناکاموتو را به عنوان خالق رمزارز بیتکوین شنیده‌اید؟ بیتکوین اول رمزارزی بود که در جهان ساخته شد و در سال 2008 در دسترس عموم قرار گرفت. از آن سال مدت ها می گذرد اما هنوز هم کسی نمی داند که خالق بیت کوین مرد است یا […]

مشاهده
هارد فورک و سافت فورک

هارد فورک و سافت فورک

فورک ارزهای دیجیتال فورک یکی از اصطلاحات مهم در دنیای ارزهای دیجیتال است. در این مقاله به بررسی مفهوم سافت فورک و هارد فورک می پردازیم. فورک در لغت به معنی چنگال است. اما ارتباط چنگال با ارز دیجیتال چیست؟ در قدم اول باید بدانید، تغییر هر گونه اطلاعاتی در بلاکچین غیر ممکن است. بلاکچین […]

مشاهده
هش تراکنش

هش تراکنش

هش تراکنش یا TXID نام هش تراکنش یا TXID را تمامی افرادی که در بازار کریپتو فعال هستند حتما شنیده‌اند. برای افرادی که نقل و انتقال ارزهای دیجیتال را انجام می‌دهند، دانستن اینکه هش تراکنش یا TXID چیست بسیار ضروری است. در این مقاله از صرافی سالاریکس معنی TXID را به ساده ترین شکل برای […]

مشاهده
ایردراپ ارزهای دیجیتال

ایردراپ ارزهای دیجیتال

ایردراپ ارزهای دیجیتال ایردراپ ارزهای دیجیتال به معنی هدیه رمزارز از طرف پدیدآورندگان آن رمزارز است. در این مقاله از صرافی سالاریکس در این مورد و نحوه دریافت ایردراپ توضیح خواهیم داد. همانطور که می‌دانید ارزهای دیجیتال نوعی دارایی دیجیتال هستند. پس طبیعی است که قابل معامله هستند. اما جالب است بدانید که به دست آوردن […]

مشاهده
پشتیبانی آنلاین سوالی دارید؟
پشتیبانی آنلاین

تماس از ساعت ۸:۰۰ تا ۲۰:۰۰

پشتیبانی آنلاین تماس تلفنی