دوج کوین Dogecoin | DOGE

USDT

تومان

بازار جهانی

معرفی ارز
درصد تغییرات روز گذشته
قیمت جهانی USDT

اطلاعات بازار سالاریکس

قیمت خرید از ما تومان
قیمت فروش به ما تومان
قیمت به دلار USDT
تومان
خرید کنید

خرید دوج

خرید دوج: دوج کوین در حال حاضر یکی از محبوب ترین ارزهای دیجیتال است بدون داشتن پروژه ای خاص و هدفمند وصرفا برای سرگرمی توسط بیلی مارکوس و جکسون پالمر دو برنامه نویس حرفه ای ساخته شد. در سال 2013 رمز ارزهای زیادی در بازار وجود نداشتند و به دلیل گسترده نبودن این بازار همه توجهات معطوف به بیتکوین بود.

بخش بزرگی از محبوبیت دوج کوین به وسیله توییت های مرد محبوب کریپتو “ایلان ماسک” اتفاق افتاد و قیمت دوج کوین  بارها با این تویت ها پامپ شد و افزایش قیمت دوج کوین با این تویت ها باعث شد که به یک ارز پامپی معروف شود.

ایلان ماسک که مدیر عامل کمپانی تسلا نیز هست با توییت های زیرکانه و حمایت های هوشمندانه به صورت غیر مستقیم از دوج کوین حمایت کرد.

 

انفجار قیمت دوج در سال 2021

 

قيمت دوج

دوج کوین برای سرگرمی و با ایده ارز دیجیتالی “در دسترس تر” و یا “دم دست تر” از بیتکوین ساخته شد و امروزه طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است.

و در فضای مجازی بسیار پر طرفدار است و رقیبی جدی برای سایر ارزهای دیجیتالی تبدیل شده است.

تعداد حامیان ارز دیجیتال دوج کوین  بسیار زیاد است و دوج کوین هم اکنون ارزشی بالاتر از چند ده میلیارد دلار دارد.

 بنیان گذاران دوج کوین، هیچ گاه تصور نمی کردند که قیمت دوج کوین در بازارهای جهانی به چند میلیارد برسد.

شاید برای شما سوال باشد ارز دیجیتال دوج کوین چگونه اینقدر پرطرفدار شد؟

 در این مقاله از صرافی آنلاین سالاریکس به این سوال پاسخ می دهیم و دوج کوین را به صورت کامل مورد بررسی قرار خواهیم داد. با ما همراه باشید.

 

سایت خرید دوج کوین

 

صرافی دوج کوین

رمزارز دوج کوین در سال ۲۰۱۳ توسط یک توسعه دهنده نرم افزار به نام بیلی مارکوس (Billy Markus) و با همکاری جکسون پالمر (Jackson Palmer) ابداع شد. این رمزارز بر اساس کد ارزشمند بیت کوین ساخته شده است، اما دارای تعدادی تغییرات و بهبودهایی برای بهبود سرعت و کارایی استفاده شده است.

دوج کوین در ابتدا به عنوان یک شت کوین معرفی شد. شت کوین به دسته ای از ارزهای دیجیتال می گویند که پروژه خاصی ندارند و برای سرگرمی تولید می شوند و معمولا بسیار پرریسک هستند.

این ارز دیجیتال با حمایت ها و تویت های شخص تاثیر گذار کریپو، ایلان ماسک توانست به محبوبیت زیادی دست پیدا کند و رشد قابل توجهی را تجربه کرد.

دوج کوین در طول زمان پروژه هایی را برای خود آغاز کرد و در حال حاضر به یک ارز دیجیتال پرطرفدار تبدیل شده است و برای پرداخت و جمع‌آوری پول در سراسر جهان استفاده می‌شود.

دوج کوین از الگوریتم Proof of Work برای تایید تراکنش‌ها استفاده می‌کند و در زمینه پرداخت‌های اینترنتی و انتقال پول بین افراد و شرکت‌ها بسیار محبوب است. همچنین، زمان تولد بلاک‌های دوج کوین بسیار کمتر از بلاک های بیت کوین است به این معنی که تراکنش‌ها با این رمزارز بسیار سریعتر انجام می‌شوند.

قيمت دوج كوين

سازندگان دوج کوین قصد داشتد یک ارز دیجیتال ارزان تر از بیتکوین بسازند که در عین حال راحت تر از بیتکوین بین افراد منتقل شود.

دوج کوین اولین میم کوین ساخته شده در دنیای ارزهای دیجیتال است. میم کوین به آن دسته از ارزهای دیجیتالی که از جریان های ترند در فضای مجازی الهام می گیرند گفته می شود.  میم کوین ها دارای پروژه خاصی نیستند و از جریان های سرگرم کننده در فضای مجازی برای ساخت الهام می گیرند. مثلا لوگو ارز دیجیتال دوج کوین، نماد یک سگ ژاپنی از نژادی پر طرفدار به نام ” شیبا اینو” است که آن زمان در فضای مجازی ترند شده بود.

اگر وارد سایت دوج کوین با آدرس https://dogecoin.com  شوید، عکس این سگ معروف را در ابتدای صفحه خواهید دید.

خرید دوج کوین

در ابتدا توسعه دهندگان برای ایجاد دوج کوین از کد ارز دیجیتالی دیگر به نام لاکی کوین که در آن زمان بسیار شناخته شده بود، کمک گرفتند. در حقیقت دوج کوین فورک شده (فورک یکی از راه‌ های به‌روزسانی، ارتقای بلاک چین و انجام تغییرات دیگر است که باعث تغییر در کد یا پرتکل اصلی شبکه می ‌شود) از لاکی کوین است. البته ارز دیجیتال لاکی کوین نیز خود فورک شده از ارزی دیجیتال لایت کوین و بیتکوین است.

 

نحوه به وجود آمدن دوج کوین

 

خرید ارز دوج کوین

روش استخراج دوج کوین نیز همانند بیت کوین است. تنها تفاوت آن ها در این است که تنها 21 میلیون عدد از ارز بیت کوین قابل استخراج است اما در استخراج ارز دوج کوین هیچ محدودیتی وجود ندارد. البته باید به این نکته توجه داشت که تعداد واحدهای قابل استخراج از این ارز دیجیتال در طول سال محدود است؛ بنابراین نرخ تورم دوج کوین در طول سال ثابت است.

بنیان گذاران دوج کوین سیستم پاداش بلاک تصادفی را برای ارز دیجیتال خود در نظر گرفتند. آن ها امیدوار بودند که این پاداش تصادفی، ماینرها را از استخراج بلند مدت دوج کوین خسته کند، اما اینطور نشد و نرخ دوج کوین به چند میلیارد دلار رسید.

استخراج دوج کوین به شبکه لایت کوین بستگی دارد. معمولا ماینرها برای استخراج و به دست آوردن این ارز دیجیتال، باید در ابتدا لایت کوین را استخراج کنند. دقت داشته باشید که نحوه کار بیت کوین، لایت کوین و دوج کوین مانند هم است و فقط در برخی جنبه‌ ها مانند زمان استخراج بلاک و عرضه کل تفاوت دارند.

شبکه دوج کوین نیز مثل بیت کوین به ماینرهایی بستگی دارد که تراکنش‌ های موجود در آن را تأیید می‌ کنند و از تقلب و دستکاری در شبکه جلوگیری به عمل می آورند.

 

دوج کوین چگونه استخراج می شود؟

 

خرید ارز دیجیتال دوج کوین

ماینرها بعد از انتخاب تراکنش و جای دهی آن در بلاک هایشان، فرایند استخراج را که حل کردن نوعی معمای ریاضی است، آغاز می کنند. حل کردن این مسائل زمان و انرژی بسیاری را از آن ها می گیرد و نیازمند سخت افزارهای مختلف کامپیوتری و دستگاه های مخصوص است.

بعد از یافتن جواب معما، تراکنش های موجود در آن بلاک، تایید می شود و با ترتیب زمانی مشخصی در کنار سایر بلاک ها قرار می گیرند. به این صورت، زنجیره ای متصل از بلاک ها تشکیل می شود که در اصطلاح به آن بلاک چین می گویند. ماینرها با یافتن پاسخ این معما واحدهای کوین را به عنوان پاداش دریافت می کنند.

قیمت آنلاین دوج کوین

دلایل محبوبیت دوج کوین در میان کاربران داخلی و خارجی

آمار و ارقام ثبتی در گوگل نشان از محبوبیت بسیار بالای این ارز دیجیتال در میان کاربران داخلی و خارجی دارد. محبوبیت این پروژه از همان ماه های ابتدایی معرفی آغاز شد؛ به طوری که وب سایت این شبکه در ماه اول معرفی، حدود یک میلیون بازدیدکننده داشت.

دوج کوین به عنوان راهی برای پاداش دهی در فضای مجازی مورد استفاده قرار می گیرد. در تویتر و برخی سایت ها پاداش دهی به کاربران برای ارسال نظر و بازخورد مرسوم است و از دوج برای پرداخت این پاداش استفاده می کنند. به دلیل بالا بودن قیمت پایه بیتکوین و کارمزد انتقال آن پرداخت پاداش 20 سنتی با بیتکوین بازخورد خوبی ندارد. اما به دلیل اینکه 20 سنت برابر با تعداد چشم گیری دوج کوین می شود و کارمزد کمتری دارد از دوج کوین برای ارسال این پاداش ها استفاده می شود.

اگر به صفحه این ارز دیجیتال در شبکه مجازی ردیت مراجعه کنید، متوجه خواهید شد که این صفحه بیش از 2.4 میلیون عضو دارد. دوج کوین در میان کاربران با نام هایی مانند پول خودمانی، پول فقرا و پول پاک نیز معروف است. بسیاری از افراد و حامیان دوج کوین، لوازم شخصی و لوگوی وسایل منزل خویش را به لوگوی دوج کوین تغییر دادند.

 

دلایل محبوبیت دوج کوین در میان کاربران داخلی و خارجی

 

دلایل محبوبیت ارزدیجیتال دوج کوین

 یکی از مهم ترین دلایل محبوبیت دوج کوین، رتبه نسبتاً خوب این ارز دیجیتال در بازار رمز ارزها است. موارد زیر می تواند دلایل دیگری برای محبوبیت این ارز دیجیتال باشد:

 • قیمت بسیار کم

قیمت خرید دوج کوین بسیار پایین است؛ به همین دلیل بسیاری از افراد برای سرمایه گذاری  در بازارهای دیجیتال، این ارز را انتخاب میکنند و با سرمایه اندک تعداد زیادی از آن را خریداری می کنند با این دیدگاه پتانسیل چند برابر شدن یک ارز پرطرفدار با قیمت هر واحد ارزان بالاتر از دیگر ارزهاست.

 • داشتن نام و لوگوی جذاب

یکی دیگر از دلایل محبوبیت این ارز دیجیتال، نام و لوگوی جذاب آن است. بسیاری از طنزپردازان معتقد اند که نام و لوگوی این ارز دیجیتال انرژی مثبت دارد که این انرژی می تواند افراد را به سمت خود جلب کند.

 • ارائه شده در بهترین زمان ممکن

دوج کوین در اواخر سال 2013، درست زمانی که قیمت بیت کوین به دلیل اخباری مبنی بر ممنوعیت استفاده از آن در چین، سیر نزولی را در پیش گرفت، وارد بازار رمز ارزها شد. این ارز ابتدا در شبکه اجتماعی ردیت منتشر شد و توانست از این طریق سرمایه گذاران زیادی را به خود جلب کند.

جالب است بدانید که در تاریخ 28 دسامبر سال 2013 زمانی که بیت کوین نصف بیشتر ارزش خود را از دست داد، قیمت دوج 450 درصد افزایش یافت.

 

دلایل محبوبیت ارزدیجیتال دوج کوین

 

خرید دوج کوین از صرافی

 • به کار بردن آن در منافع خیریه

یکی از دلایل محبوبیت دوج کوین، استفاده از آن برای مقاصد خیریه و اهداف حمایتی است. سرمایه داران و بنیان گذاران این ارز، بارها از آن برای کمک مالی به نیازمندان و نهادهای خیریه ای استفاده کردند.

 • حمایت سلبریتی ها

در سال های اخیر به دلیل حمایت افراد معروف در جهان، محبوبیت این ارز دیجیتال نیز افزایش یافت. هنرمندان و افراد مشهوری مانند کارول باسکین، جین سیمونز، مارک کوبان، کای گرین، اسنوپ داگ و لیل یاچی از جمله این حمایت گران هستند. این افراد بارها در شبکه های اجتماعی حمایت خود را از دوج کوین اعلام کرده اند.

در فهرست این حمایت گران نام ثروتمند ترین مرد جهان یعنی ایلان ماسک؛ موسس توییتر، تسلا و اسپیس ‌اکس نیز به چشم می خورد.

 

 

فروش دوج کوین

به علت طرفداری ها و توییت های ایلان ماسک که رشد قیمت دوج کوین را رقم زد، برخی از طرفداران معتقدند دوج کوین به ایلان ماسک تعلق دارد و توسط او تولید می شود و در آینده ای نزدیک افزایش قیمت دوج کوین را شاهد خواهیم بود!

این حدس ها زمانی واقعی تر شد که ایلان ماسک بعد از خرید ناگهانی تویتر در سال 2022 و بعد از دستیابی مدیریت تویتر، طی اتفاقی جنجالی لوگو تویتر را با نماد دوج کوین عوض کرد!

دوج کوین خرید

دوج کوین در میان کاربران به عنوان یک روش پرداخت سریع و آسان معروف است و این امر، محبوبیت این ارز دیجیتال را چند برابر بیشتر می کند. همانطور که گفتیم ارز دیجیتال دوج کوین بهترین گزینه برای تراکنش های کوچک، هدیه، انعام و امور خیریه است.

قیمت لحظه ای دوج کوین

دوج کوین با توجه به اینکه جایگاه نسبتا خوبی در میان ارزهای دیجیتال دارد، از قیمت پایینی برخوردار است. یکی از مهم ترین دلایل برای پایین بودن قیمت دوج کوین، تعداد بالای توکن های در گردش و عرضه نامحدود آن است. به طور کلی می توان گفت که هر ساله حدود ۵.۲ میلیارد واحد از این ارز دیجیتال استخراج می‌ شود.

 

قیمت لحظه ای دوج کوین در بازارهای جهانی

 

فروش دوج

قیمت ارز دوج کوین در بین سال های 2020 و 2021 به اوج خود رسید و رشدی بیش از 10 هزار درصد را تجربه کرد. نمودار دوج کوین نشان می دهد که قیمت دوج کوین امروز 0.066 دلار و قیمت لحظه ای دوج کوین امروز به تومان معادل 3300تومان است. شما کاربران گرامی باید برای اطلاع دقیق از قیمت امروز دوج کوین وب سایت های معتبر را انتخاب نمایید. سالاریکس یکی از معتبرترین صرافی های دیجیتال در داخل کشور است که می توانید از طریق آن، قیمت ارز دیجیتال دوج کوین را مشاهده نموده و نمودار دوج را تحلیل و بررسی نمایید.

نمودار دوج کوین

نمودارهای تحلیل تکنیکال، تاریخچه و سوابق یک ارز دیجیتال خاص را همراه با نمودارهای قیمت و حجم معاملاتش، مورد بررسی قرار می دهد. تحلیل ارز دوج کوین به شما در شناخت روندهای صعودی و نزولی این ارز کمک زیادی می کند. شما عزیزان می توانید با کمک این نمودار تحلیل دوج کوین امروز را مشاهده کنید.

اگر در زمینه تحلیل و بررسی تکنیکال دوج کوین تجربه ای ندارید، بهتر است از کارشناسان معتبر و با سابقه درباره تحلیل ارز دوج کمک بگیرید.  علاوه بر این مشاهده و بررسی نمودار قیمت دوج کوین می تواند اطلاعات مفیدی را درباره قیمت ارز دوج در اختیار شما قرار دهد.

 

نمودار تکنیکال دوج چه مواردی را بیان می کند؟

 

خرید و فروش دوج کوین

برای خرید دوج کوین باید به یکی از صرافی های ارزهای دیجیتال معتبر مراجعه کنید. اغلب صرافی های موجود در کشور از این رمز ارز پشتیبانی می کنند. شما می توانید خرید دوج را به صورت مستقیم و توسط کارت بانکی از طریق صرافی های ارز دیجیتال ایرانی انجام دهید یا اینکه با خرید تتر و انتقال تتر به صرافی های خارجی خرید دوج کوین را انجام دهید.

شما می توانید به راحتی و با اندکی جست و جو در اینترنت، وب سایت های معتبر خرید دوج کوین در ایران را پیدا کنید. صرافی آنلاین سالاریکس یکی از معتبرترین صرافی های دیجیتال برای خرید فروش دوج کوین است. خرید دوج کوین از صرافی های غیر متمرکز هم امکان پذیر است اما خرید دوج کوین از صرافی های متمرکز بهترین راه برای خرید این رمز ارز دیجیتال است.

 

روش های خرید و فروش دوج کوین در ایران

 

نحوه خرید دوج کوین

همانطور که برای خرید دوج کوین باید صرافی های معتبر را انتخاب کنید، برای فروش دوج نیز باید از طریق همین صرافی ها اقدام کنید. برای پیدا کردن بهترین صرافی دوج کوین ابتدا قیمت لحظه ای دوج کوین امروز در آن صرافی را بازار های جهانی مقایسه کنید و مطمئن شوید این قیمت ها یکسان هستند. قبل از خرید دوج کوین از تحلیل دوج کوین به صورت فاندامنتال هم غافل نشوید. تحلیل تکنیکال دوج کوین از طریق نمودارها و چارت دوج کوین انجام می شود و تحلیل فاندامنتال از طریق بررسی اخبار و رویداد های در پیش رو برای هر رمزارز قابل بررسی است.

شما عزیزان می توانید قیمت دوج کوین لحظه ای را در صفحه رمز ارز های صرافی دیجیتال سالاریکس مشاهده کنید و همچنین چارت دوج کوین برای تحلیل آن در این صفحه وجود دارد.

خرید و فروش دوج

همه تحلیلگران دوج کوین را یک ارز دیجیتال جذاب و پر پتانسیل می دانند و اعتقاد دارند در سالهای آینده قیمت دوج کوین از 1 دلار عبور کند. بر اساس گزارش موجود در وب سایت Yahoo Finance.com، قیمت فروش دوج کوین در 5 سال آینده به بیش از 1.5 دلار می رسد. امروزه بیش از 2000 نفر از کاربران و معامله گرهای ارزهای دیجتال به خرید و فروش ارز دیجیتال دوج کوین مشغول هستند و این تعداد به طور چشمگیری در حال افزایش است.

 

 

دوج فروشی

با توجه به مواردی که گفتیم و همچنین حمایت افراد معتبر جهانی مانند ایلان ماسک از دوج کوین، این ارز آینده ای درخشان و رو به رشد دارد. البته باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که در دنیای رمز ارزها هیچ چیز قطعی نیست و این پیش بینی رشد تنها یک احتمال است.

روش خرید دوج کوین

یکی از اصلی ترین مواردی که دارندگان ارزهای دیجیتال باید به آن توجه کنند، روش نگهداری ارز است. دوج کوین ها نیز همانند سایر ارزهای دیجیتال برای نگهداری به کیف پول دیجیتال نیاز دارند.

شما می توانید دوج کوین را در کیف پول های نرم افزاری یا سخت افزاری نگهداری کنید. اگر در مورد این کیف پول های اطلاعاتی ندارید می توانید مقاله مربوط به کیف پول ارزهای دیجیتال را مطالعه کنید.

 البته جای نگرانی نیست و بعد از افتتاح حساب در صرافی آنلاین سالاریکس برای هر ارز دیجیتال یک کیف پول به صورت خودکار برای شما ساخت می شود که بعد از خرید دوج کوین یا هر ارز دیجیتال دیگر به صورت خودکار این ارز به کیف پول شما موجود در صرافی سالاریکس واریز می شود.

 

 

خريد دوج كوين

3 نقطه قوت مهم برای خرید ارز دیجیتال دوج کوین

 1. این ارز دیجیتال جنبه بشر دوستانه داشته و برای کاربردهای عام المنفعه استفاده می شود. به عنوان مثال از دوج کوین برای کمک به تیم سورتمه ‌سواری جامائیکا برای شرکت در المپیک استفاده شد.
 2. حمایت افراد ثروتمند مانند ایلان ماسک از این ارز، یکی از نقاط قوت مهم آن به حساب می آید.
 3. تراکنش های سریع و استخراج غیر رقابتی این ارز، از دیگر نقاط قوت آن به حساب می آیند.

قیمت خرید دوج کوین

نمودار ارز دوج کوین، روزانه نوسانات قیمتی زیادی را تجربه می کند. بنابراین بهتر است خرید دوج کوین را به صورت پله ای انجام دهید.

اگر به تازگی فعالیت خود را در بازار ارزهای دیجیتال شروع کرده اید بهتر است ابتدا با مبالغ کم سرمایه گذاری خود را شروع کنید. قیمت الان دوج کوین نشان می دهد که شما می توانید حتی با مبلغ حداقل 1 میلیون تومان هم تعداد زیادی از ارز دیجیتال دوج کوین را بخرید.

 بدیهی است هر چه میزان سرمایه گذاری شما در بازار ارز بیشتر باشد، در زمان سوددهی، بهره بیشتری خواهید برد.

نکات مهم در زمان خرید رمز ارز دوج کوین

 • همیشه قبل از خرید، قیمت روز دوج کوین را چک کنید تا بتوانید در بهترین زمان ممکن، این ارز را خریداری نمایید. به عنوان مثال قیمت دوج کوین امروز در حدود 3 هزار تومان است.
 • دوج کوین را از صرافی های معتبر خریداری کنید. سالاریکس یک صرافی خرید دوج کوین معتبر برای شما است. شما می توانید از طریق این وب سایت قیمت آنلاین دوج کوین را نیز چک کنید.
 • در تحلیل تکنیکال دوج کوین از افراد با سابقه در این زمینه کمک بگیرید تا به سود بالاتری دست یابید.

 

 

خرید ارز دوج

 • خرید ارز دوج را زمانی انجام دهید که پایین ترین نرخ را داشته باشد. علاوه بر این فروش دوج کوین نیز باید زمانی انجام شود که بالاترین نرخ را داشته باشد.
 • بهتر است برای حفظ سرمایه خود از کیف پول های دیجیتال مطمئن و امن استفاده کنید.
 • بهتر است قبل از هر اقدامی با نحوه خرید دوج کوین آشنا باشید.
 • شما باید سایت خرید دوج کوین را از تمامی جهات؛ مخصوصا جهات امنیتی مورد بررسی قرار دهید.

خرید و فروش ارز دیجیتال دوج کوین

صرافی دیجیتال سالاریکس یکی از معتبرترین صرافی های آنلاین برای خرید ارز دوج کوین است. این صرافی ارزهای دیجیتال را به قیمت جهانی به کاربران خود عرضه کرده است. این وب سایت محیطی بسیار ساده و کاربردی را برای خرید و فروش دوج فراهم کرده است. به گونه ای که تمامی افراد با هر میزان از مهارت می توانند خرید ارز دیجیتال دوج کوین را انجام دهند.

خرید دوج کوین از وب سایت سالاریکس پس از ثبت نام و احراز هویت شما به راحتی انجام می شود. کاربران گرامی باید برای استفاده از خدمات متنوع صرافی سالاریکس ابتدا در سایت ثبت نام کنند و مراحل احراز هویت را تکمیل کنند.

تمامی مراحل ثبت نام و احراز هویت شما در صورت صحت اطلاعات موجود، در کمتر از 30 دقیقه انجام می شود.

 

 

قیمت فروش دوج کوین

توجه داشته باشید که ارائه مدارکی مانند تصویر کارت ملی هوشمند، آدرس دقیق، اطلاعات کارت بانکی، یک قطعه عکس سلفی و یک شماره همراه به نام شخص متقاضی در زمان ثبت نام الزامی است.

صرافی سالاریکس تابع قوانین کشور ایران بوده و همه خدمات آن مبتنی بر فناوری بلاک چین و به صورت آنلاین انجام می شود. شما عزیزان می توانید قیمت دوج کوین به تومان و نمودار تکنیکال دوج کوین را از این وب سایت دریافت کنید. علاوه بر این می توانید برای دریافت راهنمایی بیشتر با کارشناسان ما در بخش پشتیبانی در ارتباط باشید.

یکی از نکات جالب در مورد دوج کوین، نحوه استفاده از تصاویر سگی خاص در طراحی و تبلیغات این رمزارز است.

همچنین، در سال ۲۰۲۱، دوج کوین به عنوان یکی از ارزهای دیجیتال قابل قبول در فروشگاه های بزرگی مانند Etsy و Newegg انتخاب شد.

شما هم اکنون می‌توانید با استفاده از کارت‌های عضو سامانه شتاب ارز دیجیتال دوج کوین را از صرافی آنلاین سالاریکس خریداری کنید. ارزهای دیجیتال دیگری مانند بیت کوین، اتریوم و تتر نیز در فهرست ارزهای صرافی سالاریکس موجود هستند.

جدید ترین مطالب مجله

خالق بیتکوین

خالق بیتکوین

خالق بیتکوین کیست؟ آیا تا به حال نام ساتوشی ناکاموتو را به عنوان خالق رمزارز بیتکوین شنیده‌اید؟ بیتکوین اول رمزارزی بود که در جهان ساخته شد و در سال 2008 در دسترس عموم قرار گرفت. از آن سال مدت ها می گذرد اما هنوز هم کسی نمی داند که خالق بیت کوین مرد است یا […]

مشاهده
هارد فورک و سافت فورک

هارد فورک و سافت فورک

فورک ارزهای دیجیتال فورک یکی از اصطلاحات مهم در دنیای ارزهای دیجیتال است. در این مقاله به بررسی مفهوم سافت فورک و هارد فورک می پردازیم. فورک در لغت به معنی چنگال است. اما ارتباط چنگال با ارز دیجیتال چیست؟ در قدم اول باید بدانید، تغییر هر گونه اطلاعاتی در بلاکچین غیر ممکن است. بلاکچین […]

مشاهده
هش تراکنش

هش تراکنش

هش تراکنش یا TXID نام هش تراکنش یا TXID را تمامی افرادی که در بازار کریپتو فعال هستند حتما شنیده‌اند. برای افرادی که نقل و انتقال ارزهای دیجیتال را انجام می‌دهند، دانستن اینکه هش تراکنش یا TXID چیست بسیار ضروری است. در این مقاله از صرافی سالاریکس معنی TXID را به ساده ترین شکل برای […]

مشاهده
ایردراپ ارزهای دیجیتال

ایردراپ ارزهای دیجیتال

ایردراپ ارزهای دیجیتال ایردراپ ارزهای دیجیتال به معنی هدیه رمزارز از طرف پدیدآورندگان آن رمزارز است. در این مقاله از صرافی سالاریکس در این مورد و نحوه دریافت ایردراپ توضیح خواهیم داد. همانطور که می‌دانید ارزهای دیجیتال نوعی دارایی دیجیتال هستند. پس طبیعی است که قابل معامله هستند. اما جالب است بدانید که به دست آوردن […]

مشاهده
پشتیبانی آنلاین سوالی دارید؟
پشتیبانی آنلاین

تماس از ساعت ۸:۰۰ تا ۲۰:۰۰

پشتیبانی آنلاین تماس تلفنی