چیلیز Chiliz | CHZ

USDT

تومان

بازار جهانی

معرفی ارز
درصد تغییرات روز گذشته
قیمت جهانی USDT

اطلاعات بازار سالاریکس

قیمت خرید از ما تومان
قیمت فروش به ما تومان
قیمت به دلار USDT
تومان
خرید کنید

ارز چیلیز

ارز دیجیتال چیلیز با نماد (CHZ) در توکن‌سازی برای سرگرمی‌های ورزشی کاربرد دارد و به پلتفرم Socios.com قدرت خاصی می‌بخشد. تیم‌های محبوب ورزشی در این پلتفرم ارز دیجیتال Chiliz را برای طرفداران خود به وجود آورده‌اند تا آن‌ها را جذب کنند. اولین بار است که در جهان این اتفاق رخ می‌دهد. برای جذب علاقه‌مندان به ورزش و تیم‌های محبوب، به طرفداران آنها جوایزی اهدا می‌شود. ارزهای دیجیتالی که نشانه و لوگوی باشگاه را به همراه دارند، به وسیله طرفدارانشان خریداری می‌شوند، مورد داد و ستد قرار می‌گیرند تا میزان علاقه به تیم فوتبال خاصی را نشان دهند و یا در نظرسنجی باشگاه‌ها رای دهند.

ارز دیجیتال چیلیز

چیلیز

ارز دیجیتال چیلیز بر پایه اتریوم طراحی شده است. چیلیز به پلتفرم‌هایی که امکان دادوستد توکن‌ها را دارند، این اختیار را می‌دهد تا با خریدوفروش توکن‌ها حمایت خود را از تیم مورد علاقه خود نشان دهند.

به‌عنوان‌مثال پلتفرم‌هایی مانند Socios.com از این ارز پشتیبانی می‌کنند. در نتیجه شما با خرید این توکن‌ها می‌توانید از مزایایی مانند دریافت جوایز یا تبلیغات بهره‌مند شوید.همچنین می‌توانید با شرکت در رای‌گیری‌های عمومی ارز چیلیز در تصمیم‌گیری‌های تیم محبوب خود موثر باشید.

در این مقاله پروژه و تاریخچه ارز دیجیتال چیلز را بررسی کرده‌ایم. قیمت آن را مورد بررسی قرار داده‌ایم. و تحلیل ارز چیلیز را به شما ارائه داده ایم. از شما دعوت می‌کنیم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

قیمت چیلیز

تاریخچه مختصری از ارز چیلیز

در سال 2018 الکساندر دریفوس ارز دیجیتال CHZ را تاسیس کرد. ایده اصلی تاسیس ارز چیلیز براساس افزایش ارتباط و تعامل میان هواداران با تیم‌ها یا بازیکنان معروف بود. این ارز باعث شد که طرفداران با تیم‌های محبوب یا بازیکنان مورد علاقه خود ارتباط پیدا کنند.

الکساندر دریفوس فردی باتجربه در زمینه رشد و توسعه ارزهای دیجیتال است. قبل از تاسیس رمز ارز چیلیز شرکت‌های مختلفی برپایه وب راه اندازه کرده است. شرکت هایی مانند Webcity، Winamax و Chilipoker که همگی موفق بوده‌اند.

تحلیل ارز چیلیز

اگر به‌دنبال ارز دیجیتال پیشرو در زمینه ورزش و سرگرمی بوده باشید، نام ارز چیلیز برای گوشتان آشنا است. این ارز توسط FinTech که در مالتا استقرار دارد، ارائه می‌شود. همچنین این شبکه براساس ورزش و سرگرمی روی بلاک‌چین Socios در حال توسعه شبکه خود است که تا حدودی در مدیریت تیم ورزشی منتخب خود تاثیرگذار باشند.

Socios با ارائه چندین توکن که به توکن‌فن یا توکن هوادار نیز مشهور است، راهی برای ارتباط بین طرفداران و تیم‌های ورزشی ایجاد کرده است که این راه ارتباطی جریان‌های درآمدی جدیدی را تشکیل می‌دهد. برای مثال هواداران می‌توانند با شرکت در نظرسنجی‌های مختلف روی تصمیمات نهایی تیم ورزشی محبوب خود تاثیرگذار باشند یا به کاپیتان تیم پیشنهادهایی برای کنترل بهتر تیم ارائه دهند.

ارز دیجیتال chz

ارز دیجیتال چیلیز تمامی تلاش خود را برای شناسایی هوادار فعال و تشخیص آن از هوادار منفعل می‌کند. همچنین این ارز می‌تواند تاثیر خوبی روی تبدیل کردن هواداران منفعل به هواداران فعال بگذارد.

به‌علاوه ارز دیجیتال چیلیز با بسیاری از بزرگترین باشگاه‌های جهان مانند باشگاه بارسلونا، باشگاه منچسترسیتی، باشگاه یوونتوس تورین و باشگاه پاری‌سن‌ژرمن همکاری می‌کند. امروزه ارز دیجیتال چیلیز همکاری خود را با UFC و چندین شرکت سازنده بازی‌های کامپیوتری مطرح دنیا آغاز کرده است. در واقع با خرید ارز CHZ می‌توانید به‌راحتی در باشگاه مورد علاقه خود سهام‌دار باشید و به توکن‌ فن‌های مختلف دسترسی پیدا کنید.

ارز chz

همانطور که اشاره کردیم، ارز دیجیتال CHZ توسط الکساندر دریفوس به جامعه ارز‌های دیجیتال معرفی شد. دریفوس که هم‌اکنون نیز مدیرعامل ارز دیجیتال چیلیز است، سابقه درخشانی در رشد و توسعه شبکه‌های دیجیتالی دارد. سابقه او در این زمینه به‌صورت تقریبی 20 سال است.

برای مثال در سال 2017 و قبل از تاسیس رمز ارز چیلیز، ارز دیجیتالی را به‌نام Webcity معرفی کرد که کاربرد آن در راهنمایی سفرها بود یا ارزهای Winamax و Chilipoker که برای توسعه پوکر آنلاین تاسیس شد.

در نهایت تمام تلاش و تجربیات او در ارز چیلیز خود را به نمایش گذاشت که ابزاری برای راحتی و کارآمدی تعامل هواداران و درآمدزایی حرفه‌ای برای صنعت ورزش است. این موضوع را می‌توانید در گسترش توکن‌های هواداری برای باشگاه‌های مطرح فوتبال و تیم‌های کوچک کاملا متوجه شوید.

قیمت ارز چیلیز

امروزه رمز ارز چیلیز، ارز دیجیتالی خاص به‌حساب می‌آید؛ چراکه که هر باشگاه مطرح ورزشی سعی در استفاده از فناوری این ارز را دارد. در این فناوری مدرن شما می‌توانید تعدادی توکن هواداری مخصوص باشگاه خود را به طرفداران ارائه دهید.

این توکن‌ها براساس سرویس‌های اولیه ارائه به‌دست هواداران خواهند رسید و قیمت آن نیز از قبل توسط شبکه حاکم تعیین شده است. همچنین توکن‌های CHZ به‌منطور خریداری توکن‌فن استفاده می‌شوند تا بتوانید آن‌ها را در پلتفرم مخصوص استفاده کنید. در واقع پلتفرم مخصوص توکن چیلیز، پلتفرم Socios است که با استفاده از توکن‌فن‌ها می‌توانید با این پلتفرم در نظرسنجی‌های بسیاری شرکت کنید و به نظرسنجی‌های مدنظر خود رای دهید.

این فرایندها توسط قراردادهای هوشمند امکان پذیر شده است. توجه داشته باشید که میزان نفوذ هواداران در باشگاه را خود باشگاه تعیین می‌کند و تصمیم‌گیری هواداران از رنگ و مدل لباس جدید تیم گرفته تا ترکیب تیم در بازی‌های نمایشی می‌تواند متفاوت باشد.

قیمت ارز دیجیتال چیلیز

شبکه چیلیز را می‌توان به‌عنوان اولین و کارآمدترین شبکه برای مشارکت هواداران در تصمیمات باشگا‌ه‌ها و سازمان‌های ورزشی دانست. همچنین این شرکت به این عناوین بسنده نکرده و همیشه برای توسعه و بهبود راه‌های تعامل هواداران خود تلاش می‌کند.

برای مثال بلاک‌چین چیلیز هدف تسریع پذیرش فناوری دیجیتالی در سراسر اروپا و آسیا را دارد که برای این کار در حال طراحی فناوری شبکه‌ای با مالکیت خصوصی است. این  فناوری با اینکه تا پایان سال 2021، 80 تا 100 تیم مطرح جهان را در شبکه‌ی خود خواهد داشت، اما بررسی‌ها نشان می‌دهند که حتی با مشارکت 100 تیم تنها 10 درصد از پتانسیل شبکه درگیر خواهد شد.

تحلیل چیلیز

در اکتبر سال 2018 عرضه ارز دیجیتال CHZ راه‌اندازی شد. در این عرضه شرکت چیلیز مقدار 8.8 میلیون توکن CHZ بین مشارکت‌کنندگان اولیه بدون فروش عمومی توزیع کرد. از این عرضه مقدار 34.5 درصد به صورت فروش توکن بوده است. مابقی این ارزها به شرح زیر توزیع شد:

  • 15 درصد برای خریدهای استراتژیک
  • 5 درصد برای تیم‌ها
  • 7 درصد برای سرمایه گذاران اولیه
  • 3 درصد برای هیئت مشورتی
  • 15 درصد برای بازاریابی
  • 20 درصد برای رزرو پایگاه کاربر

عرضه چیلیز ابتدا برپایه بلاک‌چین اتریوم یا ERC-20 انجام شد و صرافی بایننس نیز نقش مهمی را در  این عرضه ایفا کرد. به‌علاوه بعدها این ارز  را برپایه TRC-20 و بلاک‌چین ترون نیز طراحی کردند.

تحلیل ارز chz

به‌عنوان اولین نکته باید به عرضه ارز CHZ در شبکه‌های اتریوم و ترون اشاره کرد که از ایمنی این شبکه‌ها بهره خواهد برد. همچنین توکن‌فن‌ها در شبکه Socios به‌صورت رنجیره‌ای و برپایه قوانین کنترل تعداد ساخته می‌شوند.

در نتیجه طرفداران در محیطی کاملا حفاظت شده و با ایمنی بالا در حال نظردهی و شرکت در نظرسنجی‌ها هستند. همچنین پلتفرم Socios به‌عنوان زنجیره جانبی برای محافظت از شبکه چیلیز عمل می‌کند که محافظت این زنجیره جانبی براساس اثبات صلاحیت عمل می‌‌کند.

این مکانیزم بیشتر در سازمان‌های خصوصی که زنجیره‌های بلوکی بسته دارند، استفاده می‌شود. سازمان‌هایی که از مکانیزم اثبات صلاحیت استفاده می‌کنند، به‌طور معمول فقط کاربران عادی را در سیستم کلی خود دارند. این مکانیزم گزینه‌ای ایده‌آل برای امنیت زنجیره جانبی است که در هر مقیاسی نتیجه قابل قبولی ارائه می‌دهد.

ارز دیجیتال چیلیز

توکن‌فن‌ها و پلتفرم Socios.com این اجازه را به کاربران می‌هند که ارز CHZ را به‌اشتراک بگذارند. این کار فرایندی دارد که در نهایت باعث می‌شود که دارندگان ارز چیلیز، توکن‌فن‌های جدید و پاداش ده درصدی این شبکه را دریافت کنند.

به‌علاوه شبکه چیلیز ساختاری مانند اتاق رختکن بازیکنان را ارائه کرده است که در آن سه باشگاه The Galacticos، Blue Manchester و Milan Devils قرار دارند. در ادامه بیشتر با نحوه کار پلتفرم Socios.com آشنا خواهیم شد.

ابتدا کاربر باید وارد اتاق شبیه‌سازی شده در پلتفرم Socios.com که مانند رختکن است، شود. در این رختکن کمد‌هایی برای باشگاه‌هایی که در شبکه چیلیز مشارکت دارند، تعبیه شده است که کاربر باید کمد مدنظر خود را انتخاب کند. برای باز کرد درب این کمدها از ارز دیجیتال چیلیز که خریداری می‌کنید، استفاده خواهید کرد.

درب کمد به‌صورت پیش فرض 120 روز باز خواهد ماند. همچنین توکن‌ها براساس اولویت ارائه می‌شوند که در ابتدا توکن Locker ارائه خواهد شد. اگر عرضه نهایی برای باشگاه شریک کمتر از حد تعیین شده باشد و راه‌اندازی در یک دوره 120 روزه اتفاق نیفتد، این فرایند همچنان ادامه خواهد داشت.

تحلیل chz

در مراحل پیشرفته‌تر کاربر توکن‌های Locker را خریده و به توکن‌فن‌های مدنظر خود تبدیل خواهد کرد. پاداش این کار، پاداشی ده درصدی از ارز دیجیتال CHZ است که به حساب دلاری چیلیز در پلتفرم Socios.com واریز خواهد شد. بر طبق بررسی‌ها برای 120 روز، حداقل یک پاداش ده درصدی انتظار می‌رود.

همچنین این نکته را مدنظر داشته باشید که باشگاه شریک در پلتفرم Socios.com پس از راه‌اندازی، توکن‌های لاکر را به نسبت یک به یک به توکن‌های رسمی هواداری تبدیل خواهد کرد. به‌علاوه اگر باشگاه مدنظر تصمیم به راه‌اندازی داشته باشد، کاربرانی که توکن لاکر خریداری کردند، واجد شرایط برای دریافت بازپرداخت ارز دیجیتال CHZ تعهد داده شده به حساب Socios.com بعد از اتمام مدت 120 روز خواهند بود.

خرید ارز دیجیتال چیلیز

chz ارز

نحوه خرید چیلیز از صرافی‌های معتبر

خرید ارز چیلیز را می‌توانید از صرافی‌های معتبر ایرانی و خارجی انجام دهید؛ چراکه خرید ارز CHZ فقط در این صرافی‌های امکان پذیر است.

نحوه خرید ارز دیجیتال چیلیز از صرافی نیز کار سختی نیست. ابتدا تحقیقی کوتاه در رابطه با صرافی‌های معتبر ارزهای دیجیتالی که ارز CHZ را ارائه می‌دهند، انجام دهید. سپس پس از انتخاب صرافی مناسب در آن صرافی حسابی باز کنید و اقدام به خرید چیلیز کنید.

اکثر صرافی های خارجی به کاربران ایرانی خدمات نمی دهند. بهتر است برای خرید ارز دیجیتال چیلیز از یک صرافی ایرانی مانند سالاریکس استفاده کنید.

ابتدا باید در صرافی آنلاین ایرانی سالاریکس ثبت نام کنید. احراز هویت خود را کامل کنید. و بعد به راحتی می توانید با کارت های عضو شتاب خرید ارز دیجیتال چیلیز را انجام دهید.

همچنین بهتر است خریداری خود را بعد از تحلیل چیلیز انجام دهید. در ادامه در رابطه با تحلیل CHZ راهنمایی‌هایی را ارائه می‌دهیم.

رمز ارز چیلیز

قیمت لحظه‌ای ارز CHZ امروز 0.056968 دلار آمریکا با حجم معاملات 24 ساعته 20،354،464 است. ارز چیلیز هم‌اکون رتبه فعلی 71 را در بین بقیه ارز‌های دیجیتال با ارزش بازار معادل 426,007,553 دلار را دارد. همچنین این ارز دیجیتال از 24 ساعت گذشته تا الان مقدار 4 درصد کاهش داشته است. شاید برایتان جالب باشد بدانید که 95 درصد از کل ارز CHZ موجود هم اکنون در بازار خرید و فروش می‌شود.

تحلیل تکنیکال چیلیز

تحلیل تکنیکال چیلیز

اطلاع داشتن از تاریخچه قیمت ارز CHZ بسیار سودمند است، و اطلاعات مفیدی به ما برای تحلیل ارز چیلیز و پیشبینی آینده قیمت چیلیز می‌دهد.

تاثیر بسیاری از اتفاقات دنیای ورزش تا به امروز روی این ارز مثبت بوده است. برای مثال در ماه مارس سال 2022 زمانی که ستاره بزرگ فوتبال لیونل مسی در قراردادی به‌عنوان سفیر برندی جهانی معرفی شد، قیمت ارز دیجیتال چیلیز  25 درصد افزایش یافت. در واقع تحلیل این اتفاقات و نحوه اثرگذاری آن‌های به تحلیل ارز CHZ کمک بسیاری خواهد کرد.

ارز چیلیز در 13 مارس همان سال به 0.89 دلار رسید که سه برابر قیمت آن در اکتبر، یعنی اولین ماه عرضه خود بود.

تحلیل فاندامنتال چیلیز

در سال 2022 که به‌صورت کلی سال خوبی برای ارزهای دیجیتال نبوده است، قیمت چیلیز نیز تفاوت آنچنانی نداشته و در جنگ روسیه و اوکراین شاهد کاهش قیمت این ارز به 0.1449 دلار بوده‌ایم. اگرچه قیمت پس از ریزش اصلاح اندکی انجام داد و در روندی صعودی خود را به قیمت 0.3287 دلار رساند.

این وضعیت در ماه می نیز بد پیش رفت. اخبار منفی در مورد دی پگ شدن استیبل کوین USTC منتشر شد. دی پگ شدن استیبل کوین ترا، باعث نابودی LUNA شد. و آشفتگی بسیاری بازار ارزهای دیجیتال را فراگرفت. در این زمان ارز دیجیتال چیلیز به پایین‌ترین قیمت خود یعنی 0.08511 سقوط کرد. افزایش 70 درصدی نیروی کار سازمان چیلیز خبر مثبتی بود که باعث افزایش قیمت این ارز شد. همچنین بلاک‌چین جدید و آینده جام‌جهانی نیز تاثیر مثبتی بر قیمت این ارز گذاشت. در این زمان قیمت ارز دیجیتال چیلیز تا 0.2952 دلار افزایش یافت.

خرید چیلیز

همانطور که می دانید اخبار مرتبط منفی، باعث کاهش قیمت چیلیز می شوند. و اخبار مثبت قیمت چیلیز را افزایش می دهند. البته این نکته را نباید فراموش کنیم، که این اخبار در زمان زمستان کریپتو و روند نزولی کریپتو رخ داده‌اند.

در سیکل نزولی بازار کریپتو اخبار منفی می توانند تاثیر بیشتری در ریزش قیمت چیلز و همه ارزهای دیجیتال داشته باشند.

قیمت چیلیز

خرید ارز چیلیز

در ابتدا باید به این نکته اشاره کنیم که تمامی تیم‌هایی که با ارز دیجیتال CHZ همکاری می‌کنند و به پلتفرم Socios.com متصل هستند، از تراکنش‌های ایجاد شده در این پلتفرم کمیسیون دریافت خواهند کرد. تیم‌هایی که هم ‌اکنون با پلتفرم Socios.com کار می‌کنند، باشگاه های پاری‌سن‌ژرمن و یوونتوس، وستهام یونایتد، Associazione Sportiva Roma و Club Atlético de Madrid هستند. همچنین تیم OG esports نیز به تازگی به این پلتفرم پیوسته است.

  • چیلز لیگ ورزشی الکترونیک

یکی دیگر از نکاتی که برای تحلیل فاندامنتال این ارز باید به آن توجه داشته باشید، امکاناتی است که شبکه چیلیز برای طرفداران و باشگاه‌ها فراهم می‌کند. برای مثال شبکه GPL که لیگ ورزشی الکترونیکی است. در واقع شبکه چیلیز این لیگ ورزشی الکترونیکی را توسعه می‌دهد. این مسئله نشان دهنده این است که ارز چیلیز نه تنها برای ورزش‌های واقعی، بلکه برای سیستم‌های مجازی از این قبیل مانند بازی‌های کامپیوتری یا پلتفرم‌های آنلاین ورزشی نیز برنامه‌هایی دارد.

  • شفافیت ارز دیجیتال چیلیز

مزیت بعدی ارز دیجیتال چیلیز اعتبار و شفافیت مالی این پروژه است. داشتن شفافیت در پردازش‌های مالی برای شبکه‌ی دیجیتال نکته‌ای مثبت از نظر علم تحلیل فاندامنتال به‌شمار می‌آید. همچنین این شبکه توسط شرکتی معتبر که زیر نظر قوانین بانکداری اروپا است، پشتیبانی می‌شود. بر همین اساس به‌راحتی می‌توان تمامی حساب‌های شرکت را مشاهده و بررسی کرد.

  • امنیت ارز دیجیتال چیلیز

نکته بعدی که بسیار حائز اهمیت است، مکانیزم ایمنی این شبکه است. شبکه چیلیز برپایه بلاک‌چین اتریوم و ترون به‌راحتی ایمنی خود را تضمین می‌کند. همچین مکانیزم اثبات صلاحیت، مکانیزمی است که تاخیری را در تراکنش‌های آن نخواهید دید.

یکی دیگر از نکات فاندامنتال مثبت برای ارز چیلیز تبدیل کردن مدیریت تیم یا باشگاه به‌عنوان سرگرمی درآمدزا است. بدین معنی که حق رای به‌عنوان مدیریت باشگاه به‌عنوان فرصتی تجاری و بازرگانی تبدیل می‌شود. همچنین جذابیت ارز CHZ زمانی که تصمیم‌گیری هر طرفدار در جمع‌آوری رای به‌صورت مستقیم بر تیم ورزشی محبوب خود و سازمان‌های مرتبط آن تاثیرگذار است، دوچندان خواهد شد.

خرید چیلیز

نمودار ارز دیجیتال چیلیز

تحلیل تکنیکال تحلیلی است که برپایه رفتار قیمت در گذشته، قیمت آینده آن را پیش بینی می‌کند. تحلیل تکنیکال چیلیز نیز می‌تواند در کنار تحلیل فاندامنتال این ارز رفتار مناسبی از قیمت ارز چیلیز در آینده ارائه می‌کند. براساس نمودار ارز دیجیتال چیلیز اطلاعات زیر بدست می‌آید.

ارز دیجیتال CHZ از نظر تحلیل تکنیکال قیمتی خوبی برای خرید بلند مدت دارد؛ چراکه در حال حاضر قیمت‌ آن ارزان به‌حساب می‌آید و نزدیک به کف‌های هفتگی و ماهانه خود است.

داشتن استراتژی معین و نظم در استفاده از استراتژی کمک بسیاری برای خرید و فروش‌های سودده در بازار ارزهای دیجیتال خواهد کرد. می توانید برای تحلیل چیلز از افراد با تجربه در این زمینه کمک بگیرید.

خرید ارز chz

پاسخ به این سوال بسیار بستگی به تحلیل شخصی دارد. شما باید ابتدا تمامی جوانب این توکن و پلتفرم آن را برای پتانسیل‌های توسعه آینده بررسی کنید. همچنین برای تشخیص بهتر روند قیمتی ارز چیلیز باید به آینده ورزش‌های الکترونیکی و استفاده از ابزار‌های دیجیتال در ورزش پی‌ببرید.

خرید ارز دیجیتال چیلیز

ارز چیلیز، ارز دیجیتالی که براساس تعامل بیشتر و بهتر بین هواداران و تیم‌های محبوب طراحی شده است. هواداران با خریداری این ارز دیجیتال می‌توانند در آینده تیم مدنظر خود دخیل باشند و با شرکت در نظرسنجی‌ها در تصمیمات مهم مدیریتی باشگاه مورد علاقه خود شرکت کنند.

در این محتوا سعی کردیم به معرفی این ارز و بررسی تمامی جوانب آن از جمله تحلیل قیمتی و فاندامنتالی آن بپردازیم. امیدواریم برای کسانی که قصد سرمایه‌گذاری روی ارز CHZ را دارند مفید بوده باشد. همیشه پرسود باشید.

جدید ترین مطالب مجله

خالق بیتکوین

خالق بیتکوین

خالق بیتکوین کیست؟ آیا تا به حال نام ساتوشی ناکاموتو را به عنوان خالق رمزارز بیتکوین شنیده‌اید؟ بیتکوین اول رمزارزی بود که در جهان ساخته شد و در سال 2008 در دسترس عموم قرار گرفت. از آن سال مدت ها می گذرد اما هنوز هم کسی نمی داند که خالق بیت کوین مرد است یا […]

مشاهده
هارد فورک و سافت فورک

هارد فورک و سافت فورک

فورک ارزهای دیجیتال فورک یکی از اصطلاحات مهم در دنیای ارزهای دیجیتال است. در این مقاله به بررسی مفهوم سافت فورک و هارد فورک می پردازیم. فورک در لغت به معنی چنگال است. اما ارتباط چنگال با ارز دیجیتال چیست؟ در قدم اول باید بدانید، تغییر هر گونه اطلاعاتی در بلاکچین غیر ممکن است. بلاکچین […]

مشاهده
هش تراکنش

هش تراکنش

هش تراکنش یا TXID نام هش تراکنش یا TXID را تمامی افرادی که در بازار کریپتو فعال هستند حتما شنیده‌اند. برای افرادی که نقل و انتقال ارزهای دیجیتال را انجام می‌دهند، دانستن اینکه هش تراکنش یا TXID چیست بسیار ضروری است. در این مقاله از صرافی سالاریکس معنی TXID را به ساده ترین شکل برای […]

مشاهده
ایردراپ ارزهای دیجیتال

ایردراپ ارزهای دیجیتال

ایردراپ ارزهای دیجیتال ایردراپ ارزهای دیجیتال به معنی هدیه رمزارز از طرف پدیدآورندگان آن رمزارز است. در این مقاله از صرافی سالاریکس در این مورد و نحوه دریافت ایردراپ توضیح خواهیم داد. همانطور که می‌دانید ارزهای دیجیتال نوعی دارایی دیجیتال هستند. پس طبیعی است که قابل معامله هستند. اما جالب است بدانید که به دست آوردن […]

مشاهده
پشتیبانی آنلاین سوالی دارید؟
پشتیبانی آنلاین

تماس از ساعت ۸:۰۰ تا ۲۰:۰۰

پشتیبانی آنلاین تماس تلفنی