دسنترالند Decentraland | MANA

USDT

تومان

بازار جهانی

معرفی ارز
درصد تغییرات روز گذشته
قیمت جهانی USDT

اطلاعات بازار سالاریکس

قیمت خرید از ما تومان
قیمت فروش به ما تومان
قیمت به دلار USDT
تومان
خرید کنید

ارز مانا

امروزه صنعت ارزهای دیجیتال در هر زمینه حتی در زمینه پلتفرم‌های واقعیت مجازی و متاورس ورود کرده است. ارز دیجیتال مانا می‌تواند این موضوع را تایید کند. این ارز بر پایه اتریوم است که پلتفرم واقعیت مجازی دیسنترالند را تقویت می‌کند. MANA می‌تواند برای پرداخت قطعات زمین در دیسنترالند یا خرید و فروش کالا و خدمات نیز استفاده شود. اگر شما نیز به عملکرد پلتفرم‌های واقعیت مجازی علاقه‌مند هستید یا قصد سرمایه‌گذاری روی ارز مانا را دارید. پیشنهاد می‌کنیم تا آخر این محتوا همراه ما باشید.

ارز مانا برای استفاده و تقویت پلتفرم واقعیت مجازی دیسنترالند طراحی شده است. پس ابتدا باید با پلتفرم دیسنترالند آشنا شویم. decentraland خود را پلتفرمی بر پایه بلاک‌چین اتریوم معرفی کرده است که به کاربران اجازه تولید محتوا و برنامه‌های مختلف را می‌دهد تا بتوانند از این طریق کسب درآمد کنند. این دنیای مجازی به کاربران امکان خرید و فروش زمین‌های مجازی و ساخت و ساز روی آن‌ها را می‌دهد که در نهایت منجر به درآمدزایی خواهد شد.

ارز دیجیتال مانا

decentraland پس از عرضه اولیه توکن خود به قیمت کلی 24 میلیون دلار در سال 2017 شروع به‌‌کار کرد. همچنین در این پلتفرم دنیای مجازی بتا در سال 2019 راه‌اندازی شد و سپس در فوریه سال 2020 در دسترس عموم قرار گرفت. پس از اینکه دسترسی این دنیای مجازی آزاد شد، کاربران بسیاری تجربیات خود را در بازی‌های تعاملی، صحنه‌های سه بعدی و انواع دیگر امکانات این پلتفرم مجازی به اشتراک گذاشتند.

دیسنترالند از دو توکن MANA و LAND استفاده می‌کند. MANA توکنی بر پایه اتریوم است.

مانا برای بدست آوردن توکن‌های غیرقابل تعویض لند به اصطلاح سوزانده می‌شود. همچنین توکن‌های مانا برای پرداخت‌های داخل دنیای دیسنترالند مانند آواتارها، زمین‌ها، نام‌ها و بقیه اجزای قابل استفاده نیز قابل استفاده هستند.

ارز مانا

قیمت ارز مانا

پلتفرم مجازی دیسنترالند

decentraland دنیایی غیرمتمرکز در فضای مجازی با نرم‌افزارهایی بر پایه بلاک‌چین اتریوم است. که در آن کاربران می‌توانند تجربیات جدیدی کسب کنند و همچنین با تولید محتوا و آزمایش امکانات این پلتفرم مجازی می‌توان کسب درآمد کرد. در نگاهی دیگر کاربران زمین‌های مجازی را در پلتفرم decentraland به‌عنوان NFT خریداری می‌کنند. به‌علاوه پیشرفت در بازی‌ها و خریداری امکانات مختلف این پلتفرم مجازی کاملا بستگی به تلاش و تخیل کاربران دارد.

پلتفرم مجازی دیسنترالند کاملا در اختیار کاربران است. کاربران در متاورس دیسنترالند می‌توانند هر قسمتی از این دنیای مجازی را که می‌خواهند کاوش کنند، مانند دلال ملک به خرید و فروش زمین‌های مجازی بپردازند، آثار هنری خلق کنند، توکن‌های NFT داشته باشند و عضوی از سازمان دلخواه مستقل شوند. توجه داشته باشید برای شرکت در سازمان‌های مستقل باید از پلتفرم Decentraland DAO استفاده کنید که این کار روی توسعه کلی پروژه تاثیر خواهد گذاشت.

پلتفرم مجازی decentraland در میان کاربران بسیار محبوب شده است؛ چراکه که توانسته سرگرمی و سرمایه‌گذاری را در کنار یکدیگر ارائه کند. به‌علاوه در این دنیای سه بعدی کاربران می‌توانند با هم تعامل داشته باشند.

Decentraland فضای بازی را با فناوری بلاک‌چین ترکیب کرده است. هدف اولیه توسعه این پلتفرم استفاده آن به‌عنوان فضایی برای تجربه واقعیت مجازی بود، ولی به‌علت استقبال بالا به بستری برای بازار عظیم NFTها تبدیل شد. نقش ویژه‌ای در این دنیای مجازی به NFTها داده شده است. ان اف تی‌ها مانند کلکسیون‌ها یا املاک دیجیتال قابل استفاده هستند.

تفاوت‌ ارز مانا با توکن‌ لند

دو نوع توکن اصلی MANA و LAND پرداخت‌های اصلی را در دیسنترالند دنیای مجازی انجام می‌دهند. MANA واحد پول رسمی این دنیای مجازی به‌شمار می‌آید که بر پایه بلاک‌چین ERC-20 در حال تقویت کردن این پلتفرم است.

MANA را می‌توانید از صرافی‌های معتبر ارز دیجیتال یا با فروش کلکسیون در بازار Decentraland خریداری کرد. ارز مانا به سرمایه‌گذاران خود حق رای می‌دهد که در Decentraland DAO قابل استفاده است. همچنین هر MANA پیچیده یا wMANA یک حق رای دارد. در واقع MANA پیچیده همان ارز دیجیتال مانا است که صاحب آن می‌تواند در پلتفرم آن‌ها به شکل پیچیده تبدیل کند.

توکن لند نیز بر پایه بلاک‌چین اتریوم است، اما توکنی غیرقابل تعویض یا NFT به‌شمار می‌آید. این ارز بیشتر برای خرید و فروش و ردیابی زمین‌های مجازی پلتفرم decentraland استفاده می‌شود. به این زمین‌‌های دنیای مجازی، املاک دیجیتال نیز می‌گویند. مانند مانا، لند نیز حق رای دارد، اما نیازی به تثبیت در بخش DAO نیست. در واقع هر ملک دیجیتال برابر با دو هزار رای است.

همانطور که قبلا هم گفتیم در این پلتفرم کاربران اختیار کامل دارند و می‌توانند برای زمین‌های خریداری شده برنامه‌ریزی‌های خود را داشته باشند. می‌توانند با ارز MANA که در اختیار دارند برای املاک خود کالاهای ضروری خریداری کنند. همچنین این پلتفرم اجازه مبادله ارزهای لند را به کاربران می‌دهد کاربران می‌توانند در بازارهای مجازی آن‌ها را معادله یا برای خرید آیتم‌های دیگر بازی‌ها استفاده کنند. توجه داشت باشید که تمامی تراکنش‌ها از طریق بلاک‌چین اتریوم ثبت و تنظیم می‌شود.

ارز دیجیتال مانا

ارزمانا

بنیان‌گزاران ارز مانا

پلتفرم Decentraland توسط Ariel Melich و Esteban Ordano در سال 2015 تاسیس شد. Ari Meilich و Esteban Ordano دو متخصص نام آشنا در زمینه بلاک‌چین هستند که اوایل این پلتفرم را در فضای دو بعدی و بعد از انجام آزمایشات و رفع ایرادات آن را به دنیایی سه بعدی کامل تبدیل کردند.

آریل میلیچ به‌عنوان سرپرست پروژه Decentraland در سال‌های 2017 تا 2020 کار می‌کرد. آریل فقط مشغول این پلتفرم نبود و پروژه‌های متنوعی مانند توسعه چندین استارت‌آپ از جمله پلتفرم ترجمه آنلاین و توسعه CRM مخصوصی را بر عهده داشت. همچنین او تحلیل‌گری برجسته در Charles River Ventures که صندوق سرمایه‌گذاری در سیلیکون‌ولی به‌شمار می‌آید، بود.

از طرفی دیگر استبان اوردانو رهبری پروژه decentraland را  به‌ عهده داشت. این فرد سابقه طولانی در BitPay ،Inc و Matic در نقش مهندسی نرم‌افزار دارد و مدت کوتاهی است برای ساخت زیرساختی خاص برای قراردادهای هوشمند تلاش می‌کند. استبان همچنین یکی از بنیان‌گذاران Zeppelin Solutions است. این شرکت تقویت‌کننده زیرساخت قراردادهای هوشمند فناوری بلاک‌چین به‌شمار می‌آید.

قیمت ارز مانا

تحلیل ارز مانا

چه چیزی دیسنترالند را منحصربه‌فرد می‌کند؟

این بستر برای سازندگان محتوا و مشاغل مختلف رسانه تبلیغاتی است، که همراه با سرگرمی فرصت تجاری را ایجاد می‌کند. در اصل این پلتفرم یک فضای مجازی است. این فضای مجازی متاورس نام دارد.

متاورس در حال حاضر دارای 90601 قطعه زمین است که هر کدام توسط توکنی مخصوص شناخته می‌شوند. هر زمین 256 متر مربع است که هر کدام دارای مختصات منحصربه‌فردی هستند.

متاورس نیز برای تنوع بیشتر به چندین منطقه تقسیم می‌شود که هر کدام اندازه و موضوع متفاوتی دارند. دارندگان املاک دیجیتال می‌توانند زمین خود به هر شکلی که می‌خواهند توسعه دهند.

از ژانویه 2021 منطقه‌ای به نام آستریا بزرگ‌ترین منطقه متاورس به‌شمار می‌رود. آستریا 8008 قطعه زمین دیجیتال دارد.

همچنین decentraland از سازمان غیرمتمرکز مستقل برای تصمیم‌گیری‌های حاکمیتی خود استفاده می‌کند. بدین صورت که دارندگان زمین یا توکن MANA حق رای دارند و می‌توانند در سیاست‌های کلی پروژه اظهار نظر کنند. این رای‌ها در زمینه‌های مختلف مانند حراج‌های آتی املاک دیجیتال، افزایش یا کاهش محتواهای مجاز در متاورس، کنترل بر دنیای دیسنترالند و بسیاری از موارد دیگر است.

این پلتفرم علاوه‌بر اینکه تجربه‌ای تازه به‌شمار می‌آید، می‌تواند منبعی خوبی برای درآمدزایی باشد. در حال حاضر کاربران از طریق اجاره املاک دیجیتال، تبلیغات و بازی‌های پلتفرم می‌توانند کسب درآمد کنند. از طرفی دیگر کاربران برای توکن‌های MANA نیز با فروش اقلام در بازارهای مجازی می‌توانند منجر به جذب سرمایه شوند.

ارزمانا

قیمت مانا

چند سکه مانا در گردش است؟

در ژانویه سال 2021 مقدار 1.49 میلیارد توکن MANA در گردش بوده است. عرضه اولیه این توکن نیز 2.8 میلیارد ارز دیجیتال تعیین شده بود. همچنین تاکنون 68 درصد از عرضه اولیه این توکن در گردش است. در واقع مقدار 600 میلیون MANA در نتیجه مزایده زمین‌های دیجیتال کاهش یافت.

مواردی دیگری نیز مانند معاملات در بازارهای مجازی باعث کاهش ارز مانا شده است.

کارشناسان این کاهش را 2.5% تخمین زدند.

برای MANA در ابتدا تورم 8 درصدی را پیش‌بینی کردند که در طول زمان این تورم نیز به‌صورت تدریجی کاهش یافت.

در عرضه اولیه ارز مانا در سال 2017 حدود 40 درصد از کل توکن‌ها فروخته شد.

60درصد باقی مانده به صورت زیر تقسیم‌بندی شد:

  • 20 درصد برای تشویق جامعه برای خرید بیشتر محفوظ ماند.
  • 20 درصد به تیم توسعه و سایر مشارکت‌کنندگان مخصوص اختصاص یافت.
  • 20 درصد نیز برای توسعه پروژه داخل پلتفرم باقی ماند.

خرید رمز ارز مانا

ارز دیجیتال مانا بر پایه شبکه بلاک‌چین اتریوم است.

شبکه بزرگی از ماینرها تراکنشهای شبکه اتریوم را انجام می دهند. این ماینر ها باعث بالا رفتن امنیت اتریوم شده‌اند.

همچنین اتریوم با هزاران گروه برای امنیت بیشتر همکاری می‌کند.

با توجه به اینکه مانا از از شبکه اتریوم استفاده می کند، امنیت بالایی دارد.

ارز دیجیتال مانا از حملات خارجی و داخلی محافظت شود. در نظر داشته باشید که در حال حاضر اتریوم به‌ عنوان یکی از آزمایش‌ شده‌ ترین بلاک‌چین‌ها از نظر امنیتی است.

تحلیل ارز مانا

قیمت لحظه ای مانا

خرید رمز ارز مانا را می‌توانید از تمامی صرافی‌های معتبر ارز دیجیتال انجام دهید. توکن مانا در حال حاضر از نقدینگی بسیار خوبی برخوردار است و می‌توان آن را در صدها صرافی ارز دیجیتال ایرانی و خارجی معامله کرد. خرید ارز مانا در صرافی های خارجی با تتر و یا ارزهای فیات امکان پذیر است. اگر قصد خرید مانا با ریال را دارید، می توانید با استفاده از صرافی های معتبر ایرانی مانند سالاریکس به راحتی این کار را انجام دهید.

همچنین این نکته را مدنظر داشته باشید که خرید دیسنترالند یا MANA را برای چه هدفی انجام می‌دهید. هدف شما از خرید مانا سرمایه گذاری کوتاه مدت است یا بلند مدت؟ خرید مانا را برای سپرده گذاری انجام می دهید و یا برای اهداف دیگری این کار را انجام می دهید؟ قبل از خرید مانا حتما هدف خود را واضح و مشخص تعیین کنید و سپس با توجه به هدف خود برای خرید مانا اقدام کنید.

قیمت مانا به صورت لحظه‌ای

قیمت مانا امروز 0.357 دلار آمریکا با حجم بازار 15937600 دلار طی 24 ساعت گذشته است.

در تاریخ تنظیم این مقاله، قیمت مانا به تومان برابر با 18.567 تومان است. قیمت مانا با نرخ تتر معادل 51.998 تومان محاسبه شده است.

تحلیل فاندامنتال ارز مانا

برای تحلیل ارز مانا باید آن را با دو روش فاندامنتال و تکنیکال بررسی کنیم. در این قسمت به تحلیل فاندامنتال این ارز خواهیم پرداخت که پارامترهایی مانند تفکر تیم یا وضعیت رقابتی ارز مانا مورد بررسی قرار خواهد گرفت تا چش‌اندازی بلند مدت به‌ شما بدهد.

اعضای تیم و پیشینه آن‌ها

قبل‌تر نیز به اعضای تیم ارز مانا و پیشینه‌ آن‌ها اشاره کردیم. آریل میلیچ و استبان اوردانو از موسسان اصلی این ارز هستند که سابقه و پیشینه موفق در زمینه ارزهای دیجیتال دارند. برای مثال آریل میلیچ به‌عنوان تحلیل‌گری برجسته و کارآفرینی موفق در استارت‌آپ‌های مربوط به تکنولوژی روز کار کرده و استبان نیز فردی موفق در زمینه فناوری بلاک‌چین به‌حساب می‌آید. استبان همچنین شرکت‌های موفقی را در زمینه‌های مختلف تکنولوژی مانند Smart Contract Solutions و Zeppelin Solutions را تاسیس کرده است.

ارز دیسنترالند

گزارشات روزانه مختلفی از عرضه توکن‌های این ارز و گردش آن در شبکه بدست می‌آید، اما به‌صورت میانگین می‌توان گفت که عرضه مانا 2 میلیون بوده است که نزدیک به 90 درصد آن را در بازار تبادل می‌کنند.

همچنین برای تحلیل فاندامنتال MANA بهتر است راجع‌به مشارکت در عرضه اولیه این ارز هم اطلاعاتی داشته باشید. در عرضه اولیه مانا حدود 40 درصد از مجموعه توکن‌های به فروش رسیده است.

خرید ارز دیجیتال مانا

ارز مانا برای پیشرفت و توسعه شبکه decentraland ضروری است. در واقع تبادلات این ارز یکی از شریان‌های اصلی دنیای متاورس را تشکیل می‌دهد. همچنین می‌توان از توکن‌های مانا برای خرید NFTها و کلکسیون‌های مختلف استفاده کرد.

از طرفی دیگر MANA به‌عنوان نشان حاکمیتی شبکه decentraland استفاده می‌شود. در درجه اول باید دارندگان این ارز از امتیازات مشارکت در توسعه پلتفرم بهره‌مند شوند تا بتوانند از مزایای تبلیغاتی و توسعه برندها در شبکه استفاده کنند. برای مثال داخل دنیای متاورس بیلبوردهایی وجود دارد که از طریق خرید NFT‌ها توسط ارز MANA می‌توانید روی این بیلبوردها تبلیغات خود را انجام دهید. به‌علاوه گزینه‌های مختلفی برای توسعه برند در این شبکه موجود است.

خرید ارز مانا

رقیب‌های تجاری شبکه دیسنترالند

Sandbox را به‌عنوان رقیب اصلی شبکه دیسنترالند می‌شناسند. علت این رقابت این است که هر دو تقریبا از مفهومی مشترک برای تجارت خود استفاده می‌کنند. شما در سندباکس نیز می‌توانید مانند شبکه رقیب، املاک و مستغلات خرید و فروش کنید و در بازی‌ها به کسب درآمد بپردازید. همچنین می‌توانید با کاربران دیگر تعامل داشته باشید و با تولید محتوا یا فروش کالاهایی خاص درآمدزایی کنید.

رقیب شبکه decentraland مفهومی مشابه با Axie Infinity دارد؛ چراکه در این ساختار بازیکنان با Illuvials مبارزه می‌کنند تا بتوانند خود را ارتقا دهند. در نهایت این Illuvials را می‌توانید در قالب NFT معامله کنید و این پلتفرم نیز از ILV برای معاملات خود استفاده می‌کند. توجه داشته باشید که رقابت بسیار تنگاتنگ است و نمی‌توان برتری خاصی را بین این پلتفرم‌ها تشخیص داد.

عوامل تعیین‌کننده آینده سکه مانا

آینده این توکن به پیشرفت و شکوفایی پروژه Decentraland وابسته است. در اوایل آگوست سال 2021 روند صعودی جریان NFTها و متاورس را فرا گرفته و این پروژه‌ها با اقبال عمومی مواجه شدند. البته که امروزه شاهد آن هستیم که این جریانات نتوانسته روند صعودی خود را حفظ کند و نیاز به تبلیغات و نوآوری‌های بیشتر برای جهش دوباره کاملا قابل لمس است.

تحلیل مانا

شبکه‌هایی که با مفهومی به‌شکل متاورس کار می‌کنند هر روزه در حال توسعه و پیشرفت بیشتر هستند.

همین امر باعث شده است، که رقابت سختی در این زمینه به‌وجود آید. همچنین این فضای رقابتی تنگاتنگ باعث شده که توجهات عمومی از روی ارز MANA برداشته شود.

از مشکلات دیگر این پلتفرم می‌توان به عدم آگاهی عمومی اشاره کرد. بسیاری از افراد فعال در زمینه‌های مختلف تکنولوژی هنوز به‌صورت کامل نحوه عملکرد دنیای مجازی را درک نکرده‌اند. همچنین دسترسی به این شبکه‌ها نیازمند فناوری‌های پیشرفته است که برای همه افراد این امکان وجود ندارد.

مانا ارز دیجیتال

اهمت تحلیل تکنیکال ارز مانا

تحلیل تکنیکال بر پایه رفتار قیمت نمودار ارز مانا انجام می‌شود. قبل از خرید ارز مانا حتما تحلیل تکنیکال قیمت مانا را بررسی کنید. تحلیل تکنیال مانا به شما کمک می کند تا درک بهتری از گذشته قیمت مانا داشته باشید. از مقاومت ها بر سر راه قیمت برای سیو سود احتمالی را با خبر شوید. و چشم اندازی برای آینده قیمت مانا داشته باشید.

همچنین تحلیل ارز مانا نقاط ورود مناسب برای ورود به معامله را برای شما مشخص می کند و در کل می توانید سرمایه گذاری بهتر و آگاهانه تری داشته باشید.

اگر اطلاعی در مورد تحلیل نمودار مانا ندارید، می توانید از افراد با تجربه در این زمینه کمک بگیرید.

چارت قیمت ارز MANA در همین صفحه در صرافی آنلاین سالاریکس قابل مشاهده است، همچنین می توانید با مراجعه به سایت تریدینگ ویو نمودار ارز دیجیتال مانا را بررسی کنید.

تحلیل تکنیکال مانا

آیا ارز مانا برای خرید ارزنده است؟

ارز دیجیتال مانا از لحاظ تحلیل تکنیکال هم‌اکنون در قیمت‌های بسیار پایینی قرار دارد و برای خرید از این نظر قیمت مانا ارزنده است، اما باید توجه داشته باشید که این ارز بیشتر بر پایه تحلیل فاندامنتال عمل خواهد کرد. برای خرید شما باید تمامی جوانب فاندامنتالی را مد نظر داشته باشید و قبل از خرید باید هدف خود را مشخص کنید؛ چراکه از این ارز در زمینه‌های متخلفی می‌توان استفاده کرد. پیشنهاد می‌کنیم اگر قصد خرید این ارز دیجیتال را دارید، از تحلیل مانا و شبکه‌ آن غافل نشوید. همچنین این نکته را مدنظر داشته باشید که امکان دارد مانا ارز دیجیتال را در آینده‌ای نه چندان دور به‌‌علت نوآوری‌های خود دگرگون خواهد کرد.

خرید دیسنترالند

توکن‌های NFT چند سالی است که در کانون توجهات قرار گرفته‌اند. ارز مانا به عنوان یکی از این توکن‌ها به شمار می‌رود. ارز دیجیتال Mana توکن اختصاصی پلتفرم دیسنترالند است. این پروژه یک بازی کریپتویی به شمار می‌رود که در حال حاضر گیمرهایی زیادی در آن به کسب درآمد می‌پردازند.

مانا

ارز مانا و شبکه دیسنترالند نوآوری را در صنعت بلاک‌چین به‌وجود آورده‌اند. این پلتفرم به افراد این امکان را می‌دهد که با استفاده از واقعیت مجازی در دنیایی دیجیتال شروع به کسب تجربه‌های جدید کنند.

همچنین در این فضای جدید افراد توانایی جذب سرمایه، خرید و فروش املاک دیجیتال، جمع‌آوری کلسیون‌ها، خرید و فروش NFTها و بسیاری کارهای دیگر را خواهند داشت که از این طریق می‌توانند به درآمد برسند. در این محتوا سعی کردیم اطلاعات کامل و جامعی در رابطه با ارز مانا و شبکه‌ دیسنترالند به شما ارائه دهیم. امیدواریم که این اطلاعات برای علاقه‌‌مندان به این صنعت نوپا نیز مفید بوده باشد.

جدید ترین مطالب مجله

خالق بیتکوین

خالق بیتکوین

خالق بیتکوین کیست؟ آیا تا به حال نام ساتوشی ناکاموتو را به عنوان خالق رمزارز بیتکوین شنیده‌اید؟ بیتکوین اول رمزارزی بود که در جهان ساخته شد و در سال 2008 در دسترس عموم قرار گرفت. از آن سال مدت ها می گذرد اما هنوز هم کسی نمی داند که خالق بیت کوین مرد است یا […]

مشاهده
هارد فورک و سافت فورک

هارد فورک و سافت فورک

فورک ارزهای دیجیتال فورک یکی از اصطلاحات مهم در دنیای ارزهای دیجیتال است. در این مقاله به بررسی مفهوم سافت فورک و هارد فورک می پردازیم. فورک در لغت به معنی چنگال است. اما ارتباط چنگال با ارز دیجیتال چیست؟ در قدم اول باید بدانید، تغییر هر گونه اطلاعاتی در بلاکچین غیر ممکن است. بلاکچین […]

مشاهده
هش تراکنش

هش تراکنش

هش تراکنش یا TXID نام هش تراکنش یا TXID را تمامی افرادی که در بازار کریپتو فعال هستند حتما شنیده‌اند. برای افرادی که نقل و انتقال ارزهای دیجیتال را انجام می‌دهند، دانستن اینکه هش تراکنش یا TXID چیست بسیار ضروری است. در این مقاله از صرافی سالاریکس معنی TXID را به ساده ترین شکل برای […]

مشاهده
ایردراپ ارزهای دیجیتال

ایردراپ ارزهای دیجیتال

ایردراپ ارزهای دیجیتال ایردراپ ارزهای دیجیتال به معنی هدیه رمزارز از طرف پدیدآورندگان آن رمزارز است. در این مقاله از صرافی سالاریکس در این مورد و نحوه دریافت ایردراپ توضیح خواهیم داد. همانطور که می‌دانید ارزهای دیجیتال نوعی دارایی دیجیتال هستند. پس طبیعی است که قابل معامله هستند. اما جالب است بدانید که به دست آوردن […]

مشاهده
پشتیبانی آنلاین سوالی دارید؟
پشتیبانی آنلاین

تماس از ساعت ۸:۰۰ تا ۲۰:۰۰

پشتیبانی آنلاین تماس تلفنی