سولانا Solana | SOL

USDT

تومان

بازار جهانی

معرفی ارز
درصد تغییرات روز گذشته
قیمت جهانی USDT

اطلاعات بازار سالاریکس

قیمت خرید از ما تومان
قیمت فروش به ما تومان
قیمت به دلار USDT
تومان
خرید کنید

قیمت سولانا

قیمت سولانا: سولانا یکی از قوی‎ترین پروژه‎‌های بازار کریپتوکارنسی است. سولانا مانند اتریوم، امکاناتی مثل استخراج NFT، ساخت پروژه‌‎های جدید و پشتیبانی از قراردادهای هوشمند را ارایه می‎‌کند.

به همین دلیل سولانا خودش را به عنوان رقیب سرسخت اتریوم معرفی کرده است.

با توجه به گستردگی بازار ارزهای دیجیتال، قبل از سرمایه‎‌گذاری باید هر پروژه را با رقیب‎‌های آن مقایسه کنید. سوالی که قبل از خرید سولانا باید بپرسید این است که تفاوت‎‌های سولانا با اتریوم و رقبای آن چیست؟

رشد قیمت ارز سولانا به چه عواملی بستگی دارد؟ اصلا سولانا ارز مناسبی برای سرمایه‎‌گذاری است یا خیر؟

برای آشنایی بیشتر با شبکه و کاربردهای رمزارز سولانا تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

"معرفی

سولانا

سولانا شبکه و بستری غیرمتمرکز برای ساخت برنامه‎‌های غیرمتمرکز است. البته سولانا ویژگی‌های مشابه با اتریوم را با محدودیت‌های کمتری در اختیار توسعه‌دهندگان و کاربران قرار می‌دهد.

یکی از مشکلات اصلی اتریوم مقیاس‌پذیری بود که باعث شد ایده ساخت شبکه‎‌ها و ارزهای دیگری مانند سولانا در ذهن سازندگان آن شکل بگیرد.

منظور از مقیاس‌پذیری توانایی یک شبکه برای پردازش تراکنش‎‌ها یا درخواست‎‌های کاربران است.

هر شبکه توانایی پردازش و ثبت تعداد مشخصی تراکنش را دارد. اتریوم با وجود کاربردهای گسترده‌‎ای که دارد، با افرایش تراکنش‌ها به شبکه‎‌ای شلوغ و کند تبدیل شده است.

همین تقاضای بالا در برابر توانایی محدود اتریوم، باعث شد تا هزینه تایید تراکنش‌ها در شبکه اتریوم افزایش یابد. به همین دلیل افرادی به فکر ساخت شبکه‌هایی مانند سولانا افتادند.

قیمت ارز sol

سولانا در مقایسه با اتریوم توانایی بیشتری برای پاسخگویی به درخواست‎‌های کاربران دارد.

بنابراین طبیعی است که سولانا ارز محبوبی در بازار ارزهای دیجیتال باشد.

در شبکه سولانا صدها پروژه در حال فعالیت هستند. در این شبکه می‎‌توانید از پروژه‎های مختلفی مانند پلتفرم‎‌های استیکینگ، صرافی‌‎های غیرمتمرکز و پلتفرم‎‌های خرید و فروش NFT استفاده کنید.

البته باید بدانید که اکوسیستم سولانا نسبت به اتریوم از نظر ارزش و اندازه کوچکتر است. در واقع سولانا راه سخت و طولانیی را برای سبقت گرفتن از اتریوم پیش رو دارد.

"خرید

ارز سولانا

تفاوت مهم سولانا با بیت‎کوین

سولانا با بیت‎کوین تفاوت‌های زیادی دارد. مهم‎ترین تفاوت سولانا و بیت کوین در مکانیسم اجماع این دو است.

مکانیسم اجماع فرآیندی است که طی آن تراکنش‌ها تایید شده و ارزهای دیجیتال استخراج می‌شوند.

روش‌‎های مختلفی برای مکانیسم اجماع ارزهای دیجیتال وجود دارد. اثبات کار و اثبات سهام دو مکانیسم اصلی هستند، که بسیاری از شبکه‌های معتبر از آنها استفاده می‌کنند.

رمز ارز سولانا

بیت‎کوین از روش اثبات کار و سولانا از اثبات سهام استفاده می‌کند. در روش اثبات کار از قدرت سخ‎ت افزاری استفاده می‌شود؛ به عبارت دیگر از ماینرها برای حل معادلات ریاضی استفاده می‌شود، تا یک کوین ساخته شود.

در نقطه مقابل، اثبات سهام با استفاده از خود ارزهای دیجیتال کار می‌کند.

اثبات سهام نسبت به اثبات کار روشی سریع‎تر و ارزان‎تر است. در نتیجه سولانا نسبت به بیت‎کوین هم مقیاس‌پذیری بیشتری دارد.

تاریخچه سولانا

با توجه به مشکلاتی که شبکه اتریوم داشت، نیاز به یک شبکه سریعتر و ارزان‎تر در بازار ارزهای دیجیتال حس می‎شد. به همین دلیل آناتولی یاکونکو تلاش کرد تا پروژه قدرتمندی راه اندازی کند و در اختیار توسعه‎‌دهندگان قرار دهد. این تلاش ها در سال 2017 منجر به خلق سولانا شد. آناتولی شعار سریع برای همه را برای سولانا انتخاب کرد.

تیم توسعه‎‌دهنده سولانا تا به امروز توانسته این شعار را به خوبی اجرا کند. همین تعهد به هدف اصلی پروژه باعث افزایش محبوبیت سولانا شده است.

جالب است بدانید سولانا در ابتدا با نام لوم  Loom آغاز به کار کرد و سپس نام خود را به سولانا تغییر داد.

علت این تغییر، تشابه اسمی با پروژه‎‌ای به نام Loom network بود، که روی بلاکچین اتریوم ساخته‌شده بود. توسعه‌‎دهندگان سولانا برای جلوگیری از هرگونه اشتباه در معاملات و حفظ برند خود، نام پروژه را تغییر دادند.

قیمت ارز سولانا

توسعه‌دهندگان سولانا برای حل مشکلات اتریوم در شبکه خود از راهکارهای خلاقانه‌ای استفاده کرده‌اند. ارزش و قیمت رمزارز سولانا در آینده ارتباط مستقیمی با این راهکارها دارد. در ادامه جالب ترین آنها را بررسی می‌کنیم:

اطلاعات هر تراکنشی باید در بلاکچین ثبت شود. این اطلاعات ابعاد و ویژگی‌های مختلفی دارند که یکی از آنها زمان است.

برای ثبت اطلاعات باید بین نودها یا گره‌های شبکه هماهنگی و اجماع وجود داشته باشد. نود یا گره جزیی از شبکه است که وظیفه تایید اطلاعات و درخواست‌های کاربران را بر عهده دارد.

برای این که افزایش مقیاس‌پذیری سولانا، باید زمان این هماهنگی‌ها کاهش یابد.

تحلیل ارز سولانا

قیمت سولانا: راهکار جالبی که در شبکه سولانا وجود دارد، اثبات تاریخچه است. با استفاده از اثبات تاریخچه، هر گره می‌تواند به طور مستقل صحت و درستی اطلاعات زمانی را تایید کند.

در نتیجه نیازی به ارتباط بین نودها و صرف زمان بیشتر نیست. اثبات تاریخچه را می‎توانید یک مرجع و ساعت سراسری برای همه نودهای شبکه در نظر بگیرید.

تحمل خطای بیزانس تاور

این راهکار برخلاف اسم به ظاهر پیچیده‌اش، کار ساده‌‎ای انجام می‌دهد.

تحمل خطای بیزانس تاور یک مکانیسم اجماع است که در فرآیند خود از ساعت مرجع و سراسری که توضیح دادیم، استفاده می‌کند.

دسته‌ای از کاربران مورد اعتماد شبکه به نام اعتبارسنج‌ها از این مکانیسم اجماع استفاده می‌کنند.

اعتبارسنج‌ها قبل از این که تایید اطلاعات تراکنش‌ها به مرحله نهایی خود برسد، محل ذخیره آن را تعیین می‌کنند. به این ترتیب بعد از تایید اطلاعات، شبکه سولانا دیگر معطل تعیین محل ذخیره مورد توافق نودها نیست.

سولانا ارز

 توربین

به مرور و با افزایش استفاده از هر شبکه‌ای، نیاز به فضای ذخیره‌سازی بیشتری برای اطلاعات وجود دارد. این موضوع از چالش‌های اصلی هر شبکه‌ای است که بخواهد در آینده بازار ارزهای دیجیتال حضور داشته باشد.

راهکار سولانا برای حل مشکل پهنای باند، توربین نام دارد. بعد از این که اطلاعات توسط نودها و اعتبارسنج‌های شبکه تایید شد، به صورت بسته‌هایی به نام بلاک ذخیره می‌شوند.

مکانیسم توربین هر بلاک را به بسته‌های کوچکتری تقسیم می‌کند. سپس این بسته‌ها به شکل تصادفی بین نودها پخش می‌شود.

این موضوع به غیرمتمرکز شدن بیشتر سولانا هم کمک می‌کند.

ارز sol

سی‎لول

یکی از قابلیت‎های مهم سولانا، پشتیبانی از قراردادهای هوشمند است. سی‎لول راهکار سولانا برای پردازش و اجرای همزمان چند قرارداد هوشمند است.

 پایپ‎لاینینگ

 سولانا یکی از منظم‎ترین الگوریتم‌ها را بین شبکه‌های مختلف ارزهای دیجیتال دارد. اگر به این موضوع شک دارید، پایپ‎لاینینگ در سولانا را در نظر بگیرید.

داده‌های ورودی که همان درخواست‌های کاربران است، به طور منظم به شبکه ارسال می‌شوند. برای این که تراکنش‌ها هر چه زودتر به سرانجام برسند، باید مسیر ارسال اطلاعات در شبکه مشخص باشد.

قیمت sol

این موضوع زمانی اهمیت خود را نشان می‌دهد که جریان دائمی و وسیعی از داده‌ها به شبکه وارد شود.

مثال این اتفاق زمانی است که به دلیل خبر یا رشد قیمت، تعداد معاملات خرید و فروش سولانا افزایش یابد.

 کلاود بریک

 سرعت بالای پردازش یک مزیت مهم برای سولانا است. البته همین مزیت می‎تواند یک شمشیر دو لبه باشد. هر چه تعداد تراکنش بیشتری تایید شود، فضای بیشتری هم برای ذخیره‎سازی نیاز است. راهکار توربین پهنای باند و تا حدودی فضای ذخیره‎سازی را بهینه می‎کند. اما مشکل حجم بالای اطلاعات همچنان شبکه سولانا را تهدید می‎کند. توسعه‎دهندگان برای حل این مشکل از راهکار کلاود بریک استفاده می‎کنند.

آرشیو‎کننده‌ها

 گروهی از نودها در شبکه سولانا وجود دارد که به آنها آرشیو‎کننده گفته می‌شود. اعتبارسنج‎ها داده‌های تایید شده را برای ذخیره کردن به این نودها ارسال می‌کنند.

این نودها در واقع سخت‌افزارهایی هستند که فضای خود را در اختیار شبکه قرار می‌دهند.

همکاری با شبکه‌های دیگر

در فضای امروز ارزهای دیجیتال و برای ارایه خدمات بهتر، همکاری میان شبکه‌ها که به آن تعامل‌پذیری گفته می‌شود ضروریست.

سولانا مانند بسیاری از شبکه‌هایی که از قراردادهای هوشمند پشتیبانی می‌کند، با شبکه چین لینک تعامل دارد. چین لینک یک شبکه غیرمتمرکز است که داده‌های دنیای واقعی را با بلاکچین‌ها مرتبط می‌سازد.

خرید سولانا

همکاری با چین لینک طیف وسیعی از داده‌ها و امکانات را در اختیار توسعه‌دهندگان برنامه‌های غیرمتمرکز قرار می‎‌دهد. یکی دیگر از شبکه‌هایی که با شبکه سولانا ادغام شده‎ است، آکاش نتورک است.

آکاش یک پلتفرم برای اشتراک فضای ابری است. این پلتفرم فضای مورد نیاز برای ذخیره داده‌ها از جمله داده‌های مربوط به تراکنش‌ها را فراهم می‌سازد.

در نتیجه برای راه‌اندازی و اجرای نودهای شبکه قابل استفاده است.

اهمیت دیگر آکاش نتورک برای سولانا، فراهم کردن فضا برای ساخت، توسعه و ارتقای برنامه‌های ساخته شده بر بستر سولانا است.

قیمت ارز دیجیتال سولانا

قیمت ارز دیجیتال سولانا

ارز دیجیتال سولانا

 ارز دیجیتال سولانا ( Sol ) که توکن مورد استفاده در شبکه سولانا است، یکی از محبوب‎ترین ارزهای دیجیتال است.

ارزدیجیتال سولانا ( Solana ) که با نماد Sol نشان داده ‎می‌شود، کاربردهای متنوعی در شبکه سولانا دارد. کاربران می‎توانند رمزارزهای Sol را در شبکه سپرده گذاری کنند و در آن پاداش دریافت کنند، به این فرآیند استیکینگ گفته می‎شود.

استیکینگ باعث افزایش اعتبار شبکه، تامین امنیت و توانایی پردازش تراکنش‌ها می‌شود.

از رمزارزهای Sol می‌توانید برای پرداخت هزینه پردازش تراکنش‌ها و ساخت قراردادهای هوشمند استفاده کنید.

کاربران شبکه با در اختیار داشتن رمزارزهای Sol می‌توانند در رای‌ گیری‌هایی که برای ارتقا شبکه برگزار می‌شود، شرکت کنند.

استیکینگ سولانا

یکی از راه‎‌های درآمدزایی از طریق رمزارزها استیکینگ است. سپرده گذاری یا استیک رمزارزها برای بقای شبکه حیاتی است.

شبکه سولانا برای تایید تراکنش‌ها از فرآیند اثبات سهام استفاده می‌کند. رمزارزهایی مثل سولانا که از اثبات سهام استفاده می‌کنند، با سخت افزارها قابل استخراج نیستند.

یعنی افراد با خرید سولانا و سپرده‌گذاری یا همان استیکنگ، تراکنش‌ها را تایید می کنند و می‌توانند پاداش دریافت کنند.

اعتبارسنج‌ها که وظیفه مدیریت شبکه را برعهده دارند، باید مقادیر مشخصی از رمزارزهای Sol را استیک کنند. هر چقدر که مقدار بیشتری Sol در اختیار شبکه قرار دهید، احتمال انتخاب شدن شما به عنوان اعتبارسنج بیشتر است.

اعتبارسنج‌ها به ازای این فعالیت و مشارکت در مدیریت شبکه، پاداش‌هایی را به صورت رمزارز Sol دریافت می‌کنند.

برای این کار باید اقدام به خرید Sol کنید. سپس رمزارزهای خود را به یک کیف پول که امکان استیکینگ دارد، منتقل کنید. با مراجعه به وبسایت سولانا، اکانت استیکینگ ایجاد کنید.

استیکینگ ارز دیجیتال سولانا

استیکینگ ارز دیجیتال سولانا

نمودار تحلیل تکنیکال سولانا

NFTهای سولانا

NFTها یا توکن‌های غیرمثلی یکی از اجزای مهم اکوسیستم‌های بزرگ بازار ارزهای دیجیتال است.

ان اف تی‌ها در آغاز پیدایش خود در بازار ارزهای دیجیتال، جریان جدیدی از نقدینگی و سرمایه را وارد بازار کردند. بلاکچین و بستری که بیشترین جمع‌آوری سرمایه را از این طریق داشت، اتریوم بود. در رده بعدی سولانا قرار دارد. بزرگترین پلتفرم معاملات NFT در بازار متعلق به بلاکچین اتریوم است که OpenSea نام دارد.

سایت OpenSea بستری برای ساخت، خرید و فروش NFT است. Solanart بزرگترین بازار NFTهای بر بستر بلاکچین سولانا است.

علاوه برSolsea، بازارهای دیگری مانند Solanart و Digitaleyes نیز در زمینه خرید و فروش NFT فعالیت دارند.

خرید ارز سولانا

طبیعی است که شبکه‌ای ارزان‎تر و سریعتر و با امکانات مشابه اتریوم، نظر توجه توسعه‌دهندگان را به خودش جلب کند. شبکه‌های مختلفی در حوزه دیفای یا امور مالی غیر‎متمرکز فعالیت دارند؛ اتریوم، پولکادات، فانتوم، ترون و بایننس.

یکی از دلایل رشد سریعتر سولانا نسبت به اکثر این شبکه‌ها، مقیاس‌پذیری بیشتر و ارزان‎تر بودن آن است. در بین شبکه‌های گفته شده، سولانا کمترین هزینه تراکنش را دارد.

در این بین، بلاکچین بایننس حمایت صرافی بایننس را دارد که بزرگترین صرافی بازار محسوب می‎شود. جالب است که بدانید سم بانکمن-فرید، موسس صرافی FTX، یکی از حامیان و سرمایه‌گذاران سولانا بود.

اگر بخواهید اکوسیستم سولانا را دقیق‎تر بررسی کنید، تنوع زیاد پروژه‌ها توجه شما را جلب خواهد کرد. در اکوسیستم سولانا پلتفرم‌های مختلفی وجود دارد.

صرافی‌های غیرمتمرکز، بسترهای ساخت پروژه‌های جدید، پلتفرم‌های کشت سود، پلتفرم‌های وام‎دهی، گیمینگ و حتی موسیقی از جمله این موارد هستند.

یکی از مهمترین بخش‌های هر اکوسیستم، صرافی‌های غیرمتمرکز آن است. در شبکه سولانا، صرافی‌های غیرمتمرکزی مانند Orca، LunaSwap و Raydium فعالیت دارند.

بخش عمده ارزش اکوسیستم سولانا مربوط به همین صرافی‌ها است.

البته بررسی روند سرمایه‌گذاری در اکوسیستم سولانا نشان‌دهنده تغییر تمایل سرمایه‌گذاران به پلتفرم‌های وام‎دهی و سایر بخش‌ها است. ب

به همین دلیل کارشناسان معتقدند که سولانا اکوسیستم پویا و امیدوار‎کننده‌ای دارد.

تحلیل ارز دیجیتال سولانا

تحلیل ارز دیجیتال سولانا

تحلیل سولانا

قیمت سولانا: قبل از خرید ارز سولانا یا هر رمزارز دیگری، باید پتانسیل‎ آن را از نظر فاندامنتال و تکنیکال بررسی کنید.

سولانا ارز دیجیتال محبوبی است، اما محبوبیت برای موفقیت کافی نیست. بنابراین برای تحلیل سولانا و هر رمزارز دیگری ابتدا باید آشنایی لازم با وضعیت و اهداف آن داشته باشید.

با مطالعه این مقاله، به درک مناسبی از مزیت‌ها و معایب سولانا رسیدید. برای تحلیل فاندامنتال سولانا سعی کنید به‌روزرسانی‌های پروژه را دنبال کنید. به این ترتیب از پیشرفت پروژه اطلاع خواهید داشت.

قیمت Sol در آینده بستگی به تحقق اهداف و حفظ کاربردهایی دارد که با آنها آشنا شدید. همچنین برای تحلیل تکنیکال سولانا می‌توانید از نمودار تحلیل تکنیکال سولانا در صرافی سالاریکس در بالای صفحه استفاده کنید.

توجه داشته باشید که در بازارهای مالی فروش به اندازه خرید اهمیت دارد. با تحلیل تکنیکال ارز سولانا می‌توانید نقاط مناسب برای فروش سولانا را پیدا کنید.

به این ترتیب با ریزش‎های بعد از رشد قیمت، سود خود را از دست نخواهید داد. برای فروش ارز سولانا می‌توانید از صرافی‌های مختلف از جمله صرافی سالاریکس استفاده کنید.

ارز دیجیتال sol

آینده سولانا

قیمت سولانا از ابتدای پیدایش این پروژه رشد خوبی داشته است. سوالی که احتمالا ذهن شما را درگیر کرده این است که آینده سولانا چگونه خواهد بود؟ آیا قیمت ارز دیجیتال سولانا می‌تواند از سقف‌های قدیمی خود عبور کند؟

برای پاسخ به این سوال باید فضای کلی بازار ارزهای دیجیتال را بشناسید. توسعه‌دهندگان پروژه‌ها در این بازار تلاش بسیاری برای حل مشکلات اساسی و پاسخگویی به نیاز کاربران می‌کنند.

توسعه‌دهندگان رمزارز سولانا هم با شناسایی نقاط ضعف اتریوم سعی کرده‌اند تا یک شبکه سریعتر و ارزان‎تر ایجاد کنند‎. شبکه سولانا از نظر کارآیی و ویژگی‌های خاصی که دارد حداقل روی کاغذ از اتریوم بهتر به نظر می‎رسد.

مقیاس‎پذیری بیشتر، تنوع مکانیسم‌های اجماع و ارزان‎تر بودن مواردی هستند که به رشد قیمت سولانا کمک خواهند کرد.

با این حال پذیرش اتریوم و اقبال به این شبکه فعلا نسبت به سولانا بیشتر است. اما قیمت اتریوم نسبت به سولانا بسیار گران‌تر است.

اگر می خواهید در قیمت پایین در یک پروژه سرمایه گذاری کنید، سولانا می تواند گزینه خوبی باشد.

وقتی تاریخچه پروژه‌های موفق در بازار ارزهای دیجیتال را بررسی می‌کنید، ویژگی مشترک آنها تعهد توسعه‌دهندگان به اهداف پروژه است.

بنابراین قیمت ارز Sol می‌تواند سقف‌های جدیدی را ثبت کند ولی به شرطی که بتواند به اهداف خود برسد. و باید توجه داشته باشید که قیمت آلت‎کوین‌ها وابستگی زیادی به بیت کوین دارد.

پس باید قبل از خرید رمز ارز ها تحلیل روند کلی بیتکوین را مد نظر قرار دهید. برای بررسی تحلیل بیتکوین می توانید از صفحه تحلیل هفتگی بیتکوین در صرافی سالاریکس کمک بگیرید.

خرید ارز دیجیتال سولانا

قیمت سولانا: برای خرید سولانا می‌توانید از صرافی‌های مختلف ایرانی و خارجی استفاده کنید. با توجه به اینکه اکثر صرافی‌های خارجی معتبر به کاربران ایرانی خدمات نمی‌دهند، بهترین گزینه برای خرید ارز سولانا صرافی‌های ایرانی معتبر مانند صرافی سالاریکس هستند.

صرافی‌های خارجی هیچکدام پول محلی ایران یا تومان را نمی‌پذیرند، اما در صرافی ایرانی سالاریکس می‌توانید خرید رمزارز سولانا را به راحتی و با کارت‌های عضو شتاب انجام دهید.

همچنین اگر تازه وارد دنیای ارزهای دیجیتال شده‌اید، باید بدانید خرید از صرافی‌های خارجی دارای قوانین و پیچیدگی‌های مختص به خود است و بهتر است یک صرافی معتبر ایرانی را برای فروش و خرید سولانا انتخاب کنید.

صرافی آنلاین سالاریکس جزو معدود صرافی‌هایی در ایران است که قیمت سولانا را مطابق با بازارهای جهانی به شما ارائه می‌دهد.

تحلیل تکنیکال سولانا

در سال ۲۰۱۷، “Solana” به عنوان یک پلتفرم بلاک چین به جهت میزبانی و ایجاد بستر مناسب برای برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) و مقیاس پذیری تأسیس شد. Solana یک پروژه منبع باز است با ویژگی‌های سرعت انجام تراکنش بالا، مقیاس پذیری بالا، پشتیبانی از قراردادهای هوشمند (Smart Contracts) و کارمزد تراکنش پایین است. “Solana” در مقایسه با دیگر بلاک چین‌های رقیب، مانند اتریوم و… تعداد بالایی تراکنش را در زمان کوتاه و با کارمزدی پایین، پردازش می‌کند.

جدید ترین مطالب مجله

خالق بیتکوین

خالق بیتکوین

خالق بیتکوین کیست؟ آیا تا به حال نام ساتوشی ناکاموتو را به عنوان خالق رمزارز بیتکوین شنیده‌اید؟ بیتکوین اول رمزارزی بود که در جهان ساخته شد و در سال 2008 در دسترس عموم قرار گرفت. از آن سال مدت ها می گذرد اما هنوز هم کسی نمی داند که خالق بیت کوین مرد است یا […]

مشاهده
هارد فورک و سافت فورک

هارد فورک و سافت فورک

فورک ارزهای دیجیتال فورک یکی از اصطلاحات مهم در دنیای ارزهای دیجیتال است. در این مقاله به بررسی مفهوم سافت فورک و هارد فورک می پردازیم. فورک در لغت به معنی چنگال است. اما ارتباط چنگال با ارز دیجیتال چیست؟ در قدم اول باید بدانید، تغییر هر گونه اطلاعاتی در بلاکچین غیر ممکن است. بلاکچین […]

مشاهده
هش تراکنش

هش تراکنش

هش تراکنش یا TXID نام هش تراکنش یا TXID را تمامی افرادی که در بازار کریپتو فعال هستند حتما شنیده‌اند. برای افرادی که نقل و انتقال ارزهای دیجیتال را انجام می‌دهند، دانستن اینکه هش تراکنش یا TXID چیست بسیار ضروری است. در این مقاله از صرافی سالاریکس معنی TXID را به ساده ترین شکل برای […]

مشاهده
ایردراپ ارزهای دیجیتال

ایردراپ ارزهای دیجیتال

ایردراپ ارزهای دیجیتال ایردراپ ارزهای دیجیتال به معنی هدیه رمزارز از طرف پدیدآورندگان آن رمزارز است. در این مقاله از صرافی سالاریکس در این مورد و نحوه دریافت ایردراپ توضیح خواهیم داد. همانطور که می‌دانید ارزهای دیجیتال نوعی دارایی دیجیتال هستند. پس طبیعی است که قابل معامله هستند. اما جالب است بدانید که به دست آوردن […]

مشاهده
پشتیبانی آنلاین سوالی دارید؟
پشتیبانی آنلاین

تماس از ساعت ۸:۰۰ تا ۲۰:۰۰

پشتیبانی آنلاین تماس تلفنی