چین لینک Chain Link | LINK

USDT

تومان

بازار جهانی

معرفی ارز
درصد تغییرات روز گذشته
قیمت جهانی USDT

اطلاعات بازار سالاریکس

قیمت خرید از ما تومان
قیمت فروش به ما تومان
قیمت به دلار USDT
تومان
خرید کنید

ارز چین لینک

ارز چین لینک بر پایه اتریوم ساخته شده است. و یک شبکه اوراکل غیرمتمرکز، چین لینک را تقویت می‌کند.

این شبکه به قراردادهای هوشمند پایه اتریوم اجازه می‌دهد تا با امنیت بالا، به سیستم‌های پرداختی و APIها متصل شود. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با ارزدیجیتال چين لينك، از شما دعوت می‌کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

 ارز چین لینک

چین لینک

قبل از آشنایی با رمز ارز چین لینک، بهتر است با تفکر پشت شبکه‌ی توسعه دهنده آن آشنا شویم.

از ابتدا ایده توسعه ارزهای دیجیتال و شبکه بلاک‌چین، حذف واسطه‌هایی مانند بانک‌ها یا دولت‌ها در انجام تراکنش‌های همتابه‌همتا یا P2P ایمن بود. پیاده‌سازی این ایده به معنی رسیدن به آرمان نهایی بیت‌کوین و سایر شبکه‌های دیجیتال غیرمتمرکز است. تا به سطحی برسند که دنیای بلاک‌چین و قراردادهای غیرمتمرکز نقش محوری در نقل‌وانتقالات هوشمند ایفا کند.

یکی از چالش‌های رمزارزها پیدا کردن راهی برای ارتباط قراردادهای هوشمند با اطلاعات و داده‌های دنیای واقعی است؛ چراکه در صورت نبود واسطه‌گر مرکزی، پردازش اطلاعات با مشکل مواجه خواهد شد. پس برای پیشرفت در این زمینه، ارزهای دیجیتال نیازمند راهی برای دریافت و جمع‌آوری اطلاعات هستند.

چين لينك شبکه اوراکل غیرمتمرکزی است که اطلاعات مورد نیاز قراردادهای هوشمند را در اختیار بلاک‌چین‌های مختلف می‌گذارد. برای افرادی که با بازار ارزهای دیجیتال آشنایی ندارند کمی گیج‌کننده به نظر می‌رسد، اما بگذارید کلمات را بیشتر باز کنیم.

به تمام پلتفرم‌هایی که اطاعات دنیای واقعی را در اختیار شبکه بلاکچین قرار می‌دهند، اوراکل می‌گویند. غیر متمرکز بودن چین لینک به این معنی است که:

شبکه لینک توسط دولت خاصی مدیریت نمی‌شود. بدون مرکزیت است. و توسط مردم اداره می‌شود.

هدفی که شبکه ارز chain link دنبال می‌کند افزایش قدرت قراردادهای هوشمند با ورود داده‌هایی است که از منابع خارجی استخراج می‌شود. همچنین این شبکه بلاک‌چین بومی ندارد و با چندین بلاک‌چین همزمان کار می‌کند و اطلاعات را برای تمامی آن‌ها فراهم خواهد کرد.

فرایند جمع‌آوری این اطلاعات به این صورت است که شبکه ارز chain link اطلاعات را از ارائه‌دهنگان دریافت کرده و به صورت مستقیم وارد زنجیره‌ای بلاک‌چین مدنظر می‌کند.

ارز چین لینک چیست؟

قیمت چین لینک

اوراکل‌ها چگونه عمل می‌کنند؟

اوراکل‌ها به‌عنوان دسترسی بلاک‌چین به فضای خارجی شناخته می‌شوند. اگر بلاک‌چین را کامپیوتر تصور کنیم، اوراکل‌ها مانند وای فای با دسترسی به اینترنت خواهند بود. به یاد داشته باشید که بلاک‌چین درست مانند کامپیوتر، سیستمی ایزوله به شمار می‌رود. بدین منظور که دسترسی بلاک‌چین برای برقراری ارتباط با هر داده‌ای خارج از سیستم خود محدود است.

در واقع اوراکل‌ها دسترسی ایمن به داده‌های امن بیرون از سیستم و ارتباط با سایر بلاک‌چین‌ها را فراهم می‌کنند. همچنین این دسترسی‌ها می‌توانند شامل ارتباط با برنامه نویسی برنامه‌های کاربردی وب مانند APIها و ارائه‌دهنگان داده‌های مختلف باشند. به‌علاوه اوراکل‌ها توانایی اعتبارسنجی و پخش داده‌های انواع بلاک‌چین را دارند.

خرید چین لینک

ارز چین لینک در سال 2017 ساخته شده است. که بخشی از لایه‌های شبکه بلاک‌چین را تشکیل می‌دهد. این ارز قراردادهای بین‌المللی هوشمند را برقرار می‌کند و از طریق شبکه اوراکل غیرمتمرکز امکان تعامل میان روش‌های پرداخت و رویدادهای خارجی را فراهم خواهد کرد.

ارز چین لینک می‌تواند اطلاعات مهم را خارج از بلاکچین دریافت کند. آنها را به درون شبکه انتقال دهد. و به قرار دادهای هوشمند، برای توافقات دیجیتال ارائه دهد.

ارز چین لینک به‌سرعت به پل ارتباطی میان بلاک‌چین‌ها و دنیای بیرون برای جمع‌آوری اطلاعات تبدیل خواهد شد.

بنیان گذاران چین لینک

رمز ارز چین لینک

سرگنی نظروف مدیر عامل و بنیان‌گذار شرکت چین لینک است. او در دانشگاه نیویورک تحصیل کرده است.

ابتدا حرفه اصلی او تدریس بود و در مدرسه بازرگانی NYU Stern کار می‌کرد. او در سال 2009 شرکتی برای تبادل همتابه‌همتا برای بازارهای محلی به نام Exist Local تاسیس کرد.

بعد از کسب تجارب فراوان توانست پایه‌های تشکیل کریپتومیل CryptaMail را بنا کند، که این اتفاق 5 سال بعد در سال 2014 رقم خورد. در واقع کریپتومیل CryptaMail سرویس ایمیل بر پایه بلاک‌چین است.

همینطور که زمان می‌گذشت تجربه نظروف نیز در زمینه بلاک‌چین و رمزارز بیشتر می‌شد تا با همکاری با استیو الیس موفق به راه‌اندازی قراردادهای هوشمند شد.

این قراردادها همان تبادلاتی هستند که با کمک اطلاعات خارجی و حتی پرداخت‌های بین بانکی که توسط اوراکل‌ها انجام می‌شدند، باعث پیشرفت و نزدیک شدن بلاک‌چین به آرمان اصلی خود می‌شد. سرمایه‌گذاری موفق نظروف روی قراردادهای هوشمند به‌عنوان پروژه کارآفرینی او، او را به سمت تاسیس چین لینک هدایت کرد.

استیو الیس نیز یکی از فارق‌التحصیلان رشته کامپیوتر نیویورک بود. او در سال 2010 فارق‌التحصیل شد و همزمان به‌عنوان مهندس نرم‌افزار در آزمایشگاه Pivotal کار خود را آغاز کرد.

استیو الیس در سال 2014 در شرکتی که وظیفه تسهیل در دسترسی وب به صرافی غیرمتمرکز به نام Secure Asset Exchange را داشت مشغول به کار بود و پس از تغییر شغل، و در اواخر همان سال با نظروف همکاری خود را آغاز کرد.

خرید ارز دیجیتال چین لینک

به‌عنوان ارز مبتنی بر اتریوم یا ERC20، ارز چین لینک با PoS ایمن شده است. PoS مخفف عبارت پروف آف استیک proof-of-stake به معنی اجماع اثبات سهام یا دارایی است. توجه داشته باشید که این پروتکل امنیتی آن روی سکه پروتکل PoW به شمار می‌رود.

PoW مخفف عبارت proof-of-work است. به معنی اجماع اثبات کار است که توسط ارز مادر بیت کوین استفاده می‌شود.

از این دو روش برای تایید تراکنش‌ها در بلاکچین و استخراج رمزارزها استفاده می‌شود. در مکانیزم پروف آف ورک تراکنش‌ها توسط ماینرها تایید می‌شود و در مکانیزم پروف آف استیک تراکنش‌ها توسط افرادی که ارزهای خود را سپرده‌گذاری کرده اند انجام می‌شود.

تصور کنید که برای ساخت ساختمانی دو انتخاب برای پیمانکار دارید. اولی سابقه خوبی از نظر دارایی دارد و دومی سابقه خوبی در ساخت ساختمان برای خود جمع‌آوری کرده است. مثال پیمانکار اول نشان‌دهنده PoS و پیمانکار دوم PoW را نشان می‌دهد.

شبکه ی چین لینک

البته اجماع اثبات دارایی نقاط مثبتی نسبت به اجماع اثبات کار دارد، برای مثال پروتکل PoS با مصرف زیاد انرژی سیستم‌های PoW مبارزه می‌کند. همچنین مقیاس‌پذیری و کاهش مصرف انرژی الکتریکی باعث افزایش محبوبیت پروتکل‌های PoS شده‌اند.

همین امر باعث حفظ روند صعودی اعتماد بیشتر به پروتکل PoS خواهد شد. رمز ارز چین لینک نیز برای بستر اتریوم تعریف شده است و در عین حال از مزایای پروتکل امنیتی اجماع اثبات سهام یا دارایی بهره خواهد برد. در نتیجه با بررسی امنیت شبکه چین لینک دریافتیم که این شبکه بر پایه بهترین پروتکل‌های امنیتی دنیای بلاک‌چین قرار گرفته است.

چين لينك

ارز چین لینک به‌عنوان اولین شبکه‌ای که امکان ادغام اطلاعات خارجی با قراردادهای هوشمند را فراهم کرده است، شناخته می‌شود.

چین لینک یک پایگاه اصلی داده در بلاکچین محسوب می شود. و به همین دلیل شرکای زیادی دارد.

به‌علاوه مزیت قابل توجه چین لینک برای ارائه‌دهنگان اطلاعات، خریداری داده است. از شرکای قابل اعتمادی که ارز چین لینک دارد می‌توانیم به Brave New Coin، Alpha Vantage و Huobi اشاره کنیم.

شبکه چین لینک این امکان را می‌دهد تا با پردازش اطلاعات حیاتی برای موفقیت بلاک‌چین، کاربران به اپراتور گره تبدیل شوند و از این موقعیت کسب درآمد کنند. اپراتور گره ستون‌های شبکه بلاک‌چین هستند.

علاوه‌بر این کنترل تراکنش‌ها برای جلوگیری از تراکنش‌های غیرقانونی که تلاش می‌کنند بیت‌کوین یا هر ارز دیجیتال دیگری را دوبار بفروشند، در دست اپراتورهای گره است.

این شبکه از مجموعه بزرگی از اپراتور‌های گره استفاده می‌کند تا بتواند شبکه‌های غیرمتمرکز اوراکلی که در حال تولید داده هستند را تامین کند. در حال حاضر نیز شبکه چین لینک ارزش بالایی را برای برنامه‌های DeFi مانند Synthetix ،Aave Compound تضمین می‌کند.

نمودار تحلیل تکنیکال چین لینک

ارز چین لینک مورد انتقاد فراوان به‌ علت وابستگی به گره‌های مورد اعتماد قرار گرفته است. با این‌که شبکه اوراکل غیرمتمرکز آن تلاش زیادی برای بهینه‌سازی انجام می‌دهد، اما انتقادها هنوز هم پابرجاست.

این انتقادها قرار است با Link Staking برطرف شود. برای عملکرد هر چه بیشتر و بهتر شبکه اوراکل چین لینک، Link Staking پاداش‌ها و جریمه‌هایی ایجاد کرده است. همچنین این امر باعث افزایش دریافتی‌ها و بهبود عملکرد اپراتورهای گره در این شبکه می‌شود.

طریقه عملکرد Link Staking بسیار ساده است. کسانی که تمایل به مشارکت دارند، ابتدا مقداری توکن لینک خریداری می‌کنند و آن را به‌عنوان وثیقه گرو می‌گذارند. در واقع مقدار توکنی که به‌عنوان وثیقه نزد شبکه است، در حساب خریداری شده قفل می‌شود.

سپس هر گره شروع به تبادل اطلاعات خواهد کرد. و هر اپراتوری که اطلاعات اشتباه گزارش کند. مقداری از وثیقه او به‌عنوان جریمه کم می‌شود.

توکن‌هایی که به‌عنوان جریمه از این شرکت‌کنندگان کم می‌شود به صورت پاداش به شرکت‌کنندگانی که اطلاعات درست گزارش می‌کنند، داده می‌شود.

توسعه دهندگان شبکه چین لینک امیدوارند که این سیستم رمزنگاری باعث افزایش هزینه حمله به شبکه نسبت سود بالقوه آن شود. این استراتژی امنیتی مانند بازی است و شبکه‌های بلاک‌چین بیت‌کوین و اتریوم نیز از همین روش استفاده می‌کنند.

ازطرفی‌دیگر شرکت‌کنندگانی که از پوزیشن خود به‌عنوان اپراتور گره استفاده نمی‌کنند و تمایلی به تبادل اطلاعات ندارند نیز می‌توانند با واگذاری رمزارز چین لینک خود به اپراتور گره مورد اطمینان در Link Staking شرکت کنند.

همچنین طبق محاسبات انجام شده این روش بازدهی 5 درصدی برای شرکت خواهد داشت.

خرید ارز چین لینک

در سپتامبر 2017 عرضه اولیه ارز چین لینک 1,000,000,000 توکن به صورت حداکثری شمارش شد.

عرضه فعلی این رمزارز حدود 453,509,553 توکن است که حدود 45 درصد از کل عرضه تا پایان سپتامبر 2021 ارزیابی می‌شود.

کمپانی لینک تا امروز 350میلیون واحد توکن لینک عرضه کرده است. که قیمت میانگین آن معادل 0.11 دلار است.

خرید چین لینک

قیمت ارز چین لینک

از کجا می‌توانیم خرید ارز دیجیتال چین لینک را انجام دهیم؟

برای خرید ارز چین لینک راه‌های متنوعی وجود دارد؛ چراکه چین لینک یا توکن لینک جزو محبوب‌ترین رمزارزهای حال حاضر بازار است. به همین علت بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال برای ارائه سرویس خرید و فروش ارز چین لینک تلاش ‌می‌کنند.

خرید رمز ارز چین لینک از صرافی‌های ایرانی و خارجی متفاوتی امکان پذیر است. صرافی بایننس یکی از بهترین صرافی‌های خارجی برات خرید چین لینک است اما متاسفانه صرافی بایننس به کاربران ایرانی خدمات نمی‌دهد.

با توجه به اینکه اکثر صرافی‌های خارجی به کاربران ایرانی خدمات نمی‌دهند، اکثر کاربران هویت خود را در این صرافی‌ها برای خرید رمز ارزها پنهان می‌کنند. خرید ارز دیجیتال چین لینک از صرافی‌های خارجی دشوار و ممکن است با خطراتی همراه باشد.

بهترین گزینه برای خرید رمز ارز چین لینک صرافی‌های ایرانی معتبر هستند. صرافی ایرانی سالاریکس امکان خرید ارز دیجیتال چین لینک را به قیمتی مطابق بازارهای جهانی به شما ارائه می‌دهد.

ارز chain link

تحلیل قیمت ارز چین لینک و سایت‌های مرتبط با آن

تحلیل نمودار یا چارت قیمتی یکی از اولین اقداماتی است که برای خرید هر دارایی دیجیتال باید انجام دهید. برای بررسی قیمت ارز دیجیتال چین لینک می‌توانید اطلاعات سایت CoinMarketCap استفاده کنید. همین اطلاعات برای ارزها در سایت صرافی سالاریکس به صورت فارسی وجود دارد.

اگر می خواهید نمودار تحلیل تکنیکال چین لینک را بررسی کنید می توانید از سایت تریدینگ ویو tradingview استفاده کنید، بیشتر صرافی‌هایی که در آن امکان خرید و فروش ارز چین لینک وجود دارد، نمودارهای پایه این ارز دیجیتال را دارند.

صرافی آنلاین سالاریکس هم از این قضیه مستثنی نیست و می توانید نمودار تحلیل تکنیکال چین لینک را در همین صفحه مشاهده کنید.

این نمودارها به شما امکانات تحلیلی بیشتر و دقیق‌تری از قیمت را می‌دهند و برای خرید یا فروش این ارز دیجیتال بسیار کمک‌کننده هستند. از نمودار‌هایی که بیشترین محبوبیت را دارند می‌توان نمودار قیمت ارز چین لینک به تتر USDT اشاره کرد.

تحلیل تکنیکال ارز چین لینک

تحلیل تکنیکال ارز چین لینک

امروزه علم تحلیل قیمت بسیار پیشرفت کرده است. و اطلاعات و آمار برای تحلیل قیمت دارایی ها بسیار فراوان هستند. به همین دلیل عموم مردم به آسانی به اطلاعات تحلیلی دسترسی پیدا می کنند. و می توانند اطلاعات مختلفی از این اطلاعات استخراج کنند.

در علم تحلیل قیمت دو نوع اصلی تحلیل وجود دارد که یکی از آن‌ها به‌عنوان تحلیل فاندامنتال شناخته ‌می‌شود. تحلیل فاندامنتال بر پایه خبرها و داده‌های مربوط با بررسی اطلاعات مالی شرکت توسعه دهنده ارز دیجیتال انتخابی و پیش‌بینی پیشرفت بینش‌ سازنده رمزارز مدنظر، دیدی کلی و نگاهی جامعه به آینده پروژه مورد تحقیق به ما می‌دهد.

ازسوی‌دیگر روش تحلیلی بعدی تحلیل تکنیکال نام دارد که براساس رفتار قیمت به پیش‌بینی آینده می‌پردازد.

تحلیل تکنیکال نیز به زیرشاخه‌های مختلفی مانند پرایس‌اکشن، اسمارت‌مانی و انواع دیگر تحلیل چارت تقسیم‌بندی می‌شود. همچنین باید مدنظر داشته باشید که تمامی این تحلیل‌ها قطعی نیستند و احتمالات، حاکم اصلی تغییرات قیمتی به شمار می‌روند.

لازم به ذکر است که برای تحلیل قیمتی باید هدفی مشخص داشته باشید. این بدان معناست که باید استراتژی خرید خود را قبل از تحلیل قیمت مشخص کنید.

خرید رمز ارز چین لینک

در واقع خرید شما می‌تواند به صورت بلندمدت یا کوتاه‌مدت باشد که در صورت بلند‌مدت بودن خرید پیشنهاد می‌کنیم از تحلیل تکنیکال در تایم‌فریم‌های بلند‌مدت مانند نمودارهای روزانه، ماهانه و سالانه و تحلیل فاندامنتال استفاده کنید و اگر برای خرید و فروش ارز دیجیتالی به صورت کوتاه‌مدت تصمیم گرفتید، بهتر است تحلیل تکنیکال را در تایم‌فریم‌های پایین‌تر از روزانه انجام دهید.

” برای مطالعه مقاله روش صحیح سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال روی همین متن کلیک کنید “

هم اکنون قیمت ارز چین لینک 6.837دلار در نمودار LINK USDT است. که مقایسه قیمت این ارز بر پایه ارز دیجیتال تتر است.

برای خرید ارز چین لینک ابتدا چارت قیمت رمز ارز چین لینک را تحلیل کنید. مقاومت‌های  موجود در چارت قیمت رمز ارز چین لینک را پیدا کنید. صبر کنید تا قیمت به این مقاومت ها برسد، سپس به صورت پله ای خرید خود را انجام دهید.

اگر تجربه کافی برای تحلیل قیمت چین لینک ندارید، می‌توانید با دنبال کردن تحلیل‌گران با سابقه در دنیای مجازی از تحلیل قیمت چین لینک با خبر شوید.

خرید رمز ارز چین لینک

ارز دیجیتال چین لینک امروزه بسیار محبوبیت بالایی کسب کرده است؛ دلیل این محبوبیت طراحی چین لینک بر پایه بلاک‌چین اتریوم است. و بنیان‌گذران این شرکت در حال توسعه آن هستند.

نظروف و استیو الیس اهدافی مهم و آینده‌ای روشن برای این شبکه پیش‌بینی کرده‌اند و با اوراکل‌ها تصمیم به ارتباط بیشتر بین بلاک‌چین‌ها و تبادل داده‌های مهم را دارند.

برای خرید ارز چین لینک نیز می‌توانید از صرافی‌ ایرانی سالاریکس و دیگر صرافی های معتبر ایرانی استفاده کنید، اما یادتان باشد قبل از خرید ارز چین لینک حتما از تحلیل‌های قیمتی را مد نظر قرار دهید.

تحلیل قیمت رمز ارز چین لینک می‌تواند برای تصمیم‌گیری برای خرید یا فروش رمزارز چین لینک کمک شایانی کند. در این محتوا سعی کردیم تا با شبکه چین لینک و توکن محبوب این شبکه شما را آشنا کنیم. امیدواریم این محتوا برای شما مفید واقع شود.

قیمت رمز ارز چین لینک

به یاد داشته باشید سرمایه گذاری در دنیای رمز ارزها بدون داشتن اطلاعات کافی ریسک بالایی دارد.

صرافی آنلاین سالاریکس همواره تلاش می کند که با ارائه اطلاعات کاربردی به شما کمک کند سرمایه گذاری آگاهانه ایی را در بازار کریپتو داشته باشید.

ارز دیجیتال چین لینک (Chainlink) یک پروژه غیر متمرکز است که با ایجاد ارتباطی بین شبکه‌های بلاکچین و دنیای واقعی باعث ایجاد انقلابی در حوزه دیفای شد. چین لینک اطلاعات مختلف را از دنیای واقعی به درون بلاکچین و بالعکس برای اهداف مختلف انتقال می دهد. به این فناوری اوراکل می گویند. چین لینک اولین کمپانی کریپتویی بود که فعالیت خود را در زمینه اوراکل آغاز کرد و امروزه یکی از پیشرو ترین پروژه ها در حوزه اوراکل است.
همانطور که گفتیم اوراکل به شبکه‌های بلاکچین این امکان را می دهد تا با اطلاعات خارج از شبکه به صورت مستقیم ارتباط داشته باشند.
با استفاده از چین لینک، شبکه‌های بلاکچین قادر خواهند بود تا به صورت مستقیم با سیستم‌های خارج از زنجیره مانند سیستم بانک‌ها و یا سیستم هایی برای دریافت نرخ‌های ارزهای بین‌المللی ارتباط برقرار کنند.
پروژه چین لینک در سال ۲۰۱۴ تنها با سرمایه 10هزار دلاری آغاز به کار کرد. سرمایه گذارانی که به طرح اولیه چین لینک علاقه مند بودند حاضر شدند این سرمایه را پرداخت کنند.
در نهایت کمپانی چین لینک در سال ۲۰۱۷ توکن خود را با نام لینک LINK در شبکه اتریوم منتشر کرد و از آن زمان به بعد جزو بزرگترین پروژه‌های بلاکچین جهان شده است.

هم اکنون شما می‌توانید با کارت‌های عضو شتاب ارز دیجیتال چین لینک را از صرافی آنلاین سالاریکس خریداری کنید.

برای خرید بیت کوین، اتریوم، تتر و دیگر ارزهای شناخته شده بازار نگاهی به فهرست ارزهای صرافی سالاریکس بیندازید.

جدید ترین مطالب مجله

خالق بیتکوین

خالق بیتکوین

خالق بیتکوین کیست؟ آیا تا به حال نام ساتوشی ناکاموتو را به عنوان خالق رمزارز بیتکوین شنیده‌اید؟ بیتکوین اول رمزارزی بود که در جهان ساخته شد و در سال 2008 در دسترس عموم قرار گرفت. از آن سال مدت ها می گذرد اما هنوز هم کسی نمی داند که خالق بیت کوین مرد است یا […]

مشاهده
هارد فورک و سافت فورک

هارد فورک و سافت فورک

فورک ارزهای دیجیتال فورک یکی از اصطلاحات مهم در دنیای ارزهای دیجیتال است. در این مقاله به بررسی مفهوم سافت فورک و هارد فورک می پردازیم. فورک در لغت به معنی چنگال است. اما ارتباط چنگال با ارز دیجیتال چیست؟ در قدم اول باید بدانید، تغییر هر گونه اطلاعاتی در بلاکچین غیر ممکن است. بلاکچین […]

مشاهده
هش تراکنش

هش تراکنش

هش تراکنش یا TXID نام هش تراکنش یا TXID را تمامی افرادی که در بازار کریپتو فعال هستند حتما شنیده‌اند. برای افرادی که نقل و انتقال ارزهای دیجیتال را انجام می‌دهند، دانستن اینکه هش تراکنش یا TXID چیست بسیار ضروری است. در این مقاله از صرافی سالاریکس معنی TXID را به ساده ترین شکل برای […]

مشاهده
ایردراپ ارزهای دیجیتال

ایردراپ ارزهای دیجیتال

ایردراپ ارزهای دیجیتال ایردراپ ارزهای دیجیتال به معنی هدیه رمزارز از طرف پدیدآورندگان آن رمزارز است. در این مقاله از صرافی سالاریکس در این مورد و نحوه دریافت ایردراپ توضیح خواهیم داد. همانطور که می‌دانید ارزهای دیجیتال نوعی دارایی دیجیتال هستند. پس طبیعی است که قابل معامله هستند. اما جالب است بدانید که به دست آوردن […]

مشاهده
پشتیبانی آنلاین سوالی دارید؟
پشتیبانی آنلاین

تماس از ساعت ۸:۰۰ تا ۲۰:۰۰

پشتیبانی آنلاین تماس تلفنی