صرافی آنلاین سالاریکس خرید و فروش ارزهای دیجیتال

همین حالا ثبت نام کنید

انتقال تتر

نویسنده: Tsalaact | 1402-07-02 انتقال تتر

روش انتقال تتر

انتقال تتر احتمالا پر کاربرد ترین نقل انتقالی است که در شبکه بلاکچین انجام می‌شود. اگر به هر دلیلی می‌خواهید پولی از خارج از ایران دریافت کنید، و یا پولی به خارج از ایران انتقال دهید، حتما باید انتقال تتر را یاد بگیرید.

انتقال پول با استفاده از تتر با سرعت بالا و کارمزد اندک و بدون محدودیت انجام می‌شود. اگر در بازار های مالی آنلاین مانند کریپتو و یا فارکس فعالیت می‌کنید، انتقال تتر به صرافی خارجی و انتقال تتر به بروکر را در ادامه به شما آموزش می‌دهیم. برای خرید تتر روی آن کلیک کنید.

 

آدرس انتقال تتر

برای برداشت تتر یک آدرس مبدا و یک آدرس مقصد وجود دارد. آدرس انتقال تتر رشته ای از حروف و اعداد است. دقیقا چیزی مانند شماره حساب بانکی.

به هر کس این آدرس را ارائه دهید، در هر نقطه از دنیا که باشد، می‌تواند برای شما تتر بفرستد. و آدرس کیف پول تتر هر کس را که داشته باشید، می‌توانید برای او تتر انتقال دهید.

در زیر چند نمونه آدرس تتر را مشاهده می کنید :

آدرس تتر شبکه  ترون TRC20

TQu5NmKqij8bbBMJKx1m6LcGWM125t3UAZ

 

آدرس تتر شبکه اتروم ERC20

0xAe329a394FA80433459Da1EA30cca78Cdc011a1d

 

آدرس تتر شبکه بایننس اسمارت چین BEP2

bnb1myrkrlntm0ypj84jyrqgnwn6sexgrd32xjef6j

همانطور که متوجه شدید هر کدام از این آدرس ها دارای یک نام شبکه هم هستند. در ادامه در این مورد نیز توضیح خواهیم داد.

اگر شما قصد داشته باشید برای شخصی تتر انتقال دهید، ابتدا باید از یک صرافی ایرانی مانند صرافی سالاریکس تتر بخرید و سپس با دریافت آدرس کیف پول تتر شخص گیرنده انتقال تتر را انجام دهید.

اگر می خواهید از هر نقطه دنیا تتر دریافت کنید باید آدرس کیف پول خود را در اختیار آن شخص قرار دهید تا انتقال تتر را برای شما انجام دهد. برای اطلاع از قیمت تتر به صفحه آن مراجعه کنید.

 

شبکه انتقال تتر

همانطور که بانک‌های متفاوتی وجود دارد، برای تتر و ارزهای دیجیتال هم شبکه‌های محتلفی وجود دارد.

برای انجام تراکنش تتر باید دقت کنید که شبکه مبدا دقیقا با شبکه مقصد یکسان باشد. در غیر اینصورت ممکن است تراکنش شما در شبکه بلاکچین گم شود. در تمامی پلتفرم ها، در مراحل انتقال تتر، امکان انتخاب شبکه وجود دارد.

تتر شبکه های مختلفی را پشتیبانی می‌کند. ممکن است در یک کیف پول چندین شبکه تتر را ببینید. اما معروف ترین آنها تتر TRC20  یا همان تتر TRX یا تتر ترون و تتر ERC20  یا به فارسی تتر اتریوم و تتر BEP2  یا همان تتر بایننس اسمارت چین هستند.

مهم ترین تفاوت این شبکه ها سرعت انجام تراکنش و تفاوت کارمزد انتقال تتر در این شبکه هاست.

کارمزد انتقال تتر TRC20  یا همان تتر TRX یا تتر ترون به ازای هر میزان مبلغی معادل یک دلار است. تراکنش برداشت تتر در این شبکه کمتر از یک دقیقه زمان می برد.

قیمت روز تتر

کارمزد برداشت تتر ERC20  یا به فارسی تتر اتریوم به با توجه به شلوغی شبکه تعیین می شود و ممکن است از 5 تا حتی 100 دلار هم متفاوت باشد. سرعت تراکنش برداشت تتر در این شبکه با توجه به ترافیک شبکه متفاوت است.

کارمزد انتقال تتر BEP2  یا همان تتر بایننس اسمارت چین به ازای هر میزان مبلغی معادل 0.8 دلار است و تراکنش انتقال تتر در این شبکه کمتر از یک دقیقه زمان می برد.

بهتر است برای شخص واریز کننده آدرس کیف پول تتر TRC20  یا همان تتر TRX یا تتر ترون خود را بفرستید.

یا از او آدرس تتر TRC20  بخواهید. به دلیل اینکه این شبکه در تمامی صرافی‌ها و کیف پول‌ها به صورت پیش فرض وجود دارد. کارمزد برداشت تتر در این شبکه همانطور که گفته شد معادل یک دلار است. برای چگونگی تبدیل تتر به تومان با ما همراه باشید.

 

ساخت آدرس کیف پول تتر

همانطور که گفتیم آدرس کیف پول تتر مانند شماره حساب شماست. پس برای داشتن یک آدرس تتر شخصی، باید ابتدا افتتاح حساب کنید.

با این تفاوت که افتتاح حساب تتر به صورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعه به جایی انجام می‌شود. به دلیل اینکه شبکه بلاکچین نامتمرکز است، همه اقدامات توسط خودتان انجام می‌شود.

برای  این کار دو راه دارید، ساخت کیف پول تتر و افتتاح حساب در صرافی تتر

اگر قصد دریافت تتر را دارید، می‌توانید برای خودتان یک کیف پول تتر بسازید و آدرس آن را در اختیار شخص واریز کننده قرار دهید.

اگر می‌خواهید برای دیگران تتر انتقال دهید، یا تریدر فارکس و کریپتو هستید و می‌خواهید برداشت تتر به بروکر فارکس یا انتقال تتر به صرافی خارجی را انجام دهید، ابتدا باید در یک صرافی ایرانی ثبت نام کنید. و بعد از خرید میزان تتر مورد نظر آن را انتقال دهید.

 

 ساخت آدرس کیف پول تتر

کیف پول های زیادی برای این کار وجود دارد. اما پرطرفدار ترین کیف پول های نرم افزاری ارز دیجیتال، سیف پل و تراست ولت هستند.

می توانید با مراجعه به سایت اصلی سیف پل یا سایت اصلی تراست ولت اپلیکیشن اندروید آنها را دانلود کرده و مراحل ساخت کیف پول ارز دیجیتال را دنبال کنید.

آموزش ساخت کیف پول تراست ولت

آموزش ساخت کیف پول سیف پل

بعد از ورود به صفحه اصلی کیف پول سیف پل، باید رمزارز تتر را به کیف پول خود اضافه کنید، به همین منظور :

1_روی گزینه سه نقطه کلیک کنید.

ساخت کیف پول تتر تصویر 1

2_گزینه Manage coins را انتخاب کنید.

ساخت کیف پول تتر تصویر 2

3_ در کادر مشخص شده تتر با نماد usdt را سرچ کنید.  همانطور که می‌بینید در این لیست تتر بر بستر شبکه‌های مختلفی وجود دارد. لطفا تتر بر بستر شبکه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

4_ ما تتر بر بستر شبکه TRC20 را انتخاب می‌کنیم. سپس روی گزینه + کلیک کنید تا تتر در صفحه اول به لیست ارزهای شما اضافه شود.

ساخت کیف پول تتر تصویر 3

به صفحه اصلی برگردید و از لیست ارزهای موجود تتر را انتخاب کنید.

ساخت کیف پول تتر تصویر 4

بعد از انتخاب تتر سه گزینه را مشاهده می کنید. اگر روی گزینه Receveive به معنی دریافت کلیک کنید، آدرس کیف پول تتر خود را مشاهده خواهید کرد.

ساخت کیف پول تتر تصویر 5

می‌توانید آدرس تتر را کپی کرده و در اختیار شخص واریز کننده قرار دهید. لطفا شبکه انتخاب شده را هم به او اطلاع دهید.

بعد از دریافت تتر، هر زمان که قصد فروش تتر خود را داشتید، می‌توانید تتر را به یک صرافی ایرانی مانند صرافی سالاریکس انتقال دهید و آن را به صورت آنلاین بفروشید.

سپس مبلغ به کارت های عضو شتاب شما واریز می‌شود.

 

انتقال بزرگ شرکت تتر از شبکه ترون به اتریوم

 

 افتتاح حساب در صرافی تتر

اگر بخواهید برای شخصی تتر انتقال دهید، ابتدا باید در یک صرافی ایرانی مانند صرافی سالاریکس افتتاح حساب کنید. سپس مراحل احراز هویت خود را کامل کنید. بعد از تکمیل مراحل احراز هویت یک کیف پول تتر و یک کیف پول ریالی به صورت خودکار برای شما ساخته می‌شود.

می‌توانید با کارت های عضو شتاب خود خرید تتر را انجام دهید. بعد از خرید تتر، تتر به صورت خودکار در کیف پول تتر شما ذخیره می‌شود. می‌توانید با دریافت آدرس تتر طرف مقابل، به راحتی انتقال تتر را انجام دهید. تمامی این مراحل به صورت فارسی هستند.

همچنین می‌توانید آدرس کیف پول تتر شخصی خود را در اختیار دیگران قرار دهید، تتر دریافت کنید، و به راحتی آن را نگهداری کرده و در صورت لزوم بفروشید.

این مراحل ممکن است در هر صرافی‌های ایرانی متفاوت باشند. می‌توانید از پشتیبانی صرافی مورد نظر کمک گرفته و در خواست آموزش کنید. اگر می خواهید از قیمت لحظه ای تتر با خبر شوید کلیک کنید.

اگر از خدمات صرافی ایرانی سالاریکس استفاده می‌کنید، با کلیک روی متن زیر آموزش انتقال تتر در صرافی سالاریکس را به صورت ویدئویی مشاهده کنید.

مشاهده ویدئو آموزش انتقال تتر در صرافی آنلاین سالاریکس

همچنین می‌توانید سوالات خود را به صورت شبانه با تیم پشتیبانی صرافی سالاریکس مطرح کنید. پشتیبانی صرافی سالاریکس به صورت 24 ساعته از طریق ارسال تیکت در حساب کاربری و یا چت آنلاین پاسخگوی سوالات شماست.

ارزهای دیجیتال نامی آشنا در دنیای امروز هستند.

مطالب مرتبط

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رمز ارز ها در دسترس تر از همیشه

خرید و فروش اتریوم و بیش از 100 رمز ارز دیگر در صرافی سالاریکس

آخرین مطالب

اپلیکیشن صرافی سالاریکس

بازار همراه شماست

دسته بندی ها

پشتیبانی آنلاین سوالی دارید؟
پشتیبانی آنلاین

تماس از ساعت ۸:۰۰ تا ۲۰:۰۰

پشتیبانی آنلاین تماس تلفنی